معرفی سریال های مناسب برای یادگیری زبان انگلیسی

سلام فیلم
Les Misérables (2012)

Les Misérables: Directed by Tom Hooper. With Hugh Jackman, Russell Crowe, Anne Hathaway, Amanda Seyfried. In 19th-century France, Jean Valjean, who for decades has been hunted by the ruthless policeman Javert after breaking parole, agrees to care for...

4 پسندیده

برای فعال کردن زیرنویس باید فایل زیرنویس رو توی همون فایلی بذارید که فیلم هست و اسم فایل زیرنویس رو به اسم فیلم تغییر بدید( اسم فیلم رو کپی کنید و با گزینه Rename روی اسم زیرنویس paste کنید)

4 پسندیده

سلام
من بین این سریال ها ، سریال once upon a time رو دیدم و واقعا ازش لذت بردم.ولی به صورت معمولی و با زیر نویس فارسی دیدم.
اگر فیلم رو به روشی که زبانشناس گفته ببینیم و سر هر تیکه چند روز توقف کنیم، دیدن فیلم خسته کننده نمیشه؟چون هر سریال تعداد قسمت های خیلی زیادی داره و اینجوری خیلی خیلی طول میکشه تموم کردن یک سریال.
و اینکه اگر به روش معمولی فیلم ببینیم تاثیری نداره؟

5 پسندیده

می‌تونید بار اول صرفا به قصد لذت بردن از فیلم، ببینید.
بار دوم به روش‌هایی که گفته شده ببینید

4 پسندیده

سلام دوستان، سریال گرویتی فالز رو به پست اول اضافه کردم. اینجا هم یه سریال دیگه رو معرفی می‌کنم، البته گرویتی فالز برای یادگیری زبان بهتره ولی خب انیمیشنه و شاید برای برخی جذاب نباشه!

خلاصه داستان:

Based on the debut novel of the same name by writer Gillian Flynn (“Gone Girl”), the eight-episode series “Sharp Objects” stars Amy Adams, in her first major role on the small screen, as reporter Camille Preaker, who returns to her small hometown to investigate mysterious, unsolved crimes. Two girls are missing, one of whom was found dead and presumed murdered. As she searches for clues, Camille reunites with her estranged family – overbearing mother Adora, stepfather Alan Crellin, and half sister Amma – which rekindles traumatic childhood memories, including the death of her younger sister. Piecing together a psychological puzzle from her past, Camille begins to identify with the young victims a bit too closely.

حدس خودم اینه که امی و گلدن گلوب بهترین مینی‌سریال رو همین میبره. امی آدامز هم که بی‌رقیبه. :}
اکثر شخصیت‌ها با یه لهجه‌ی جنوبی خاص و سرعت زیاد حرف می‌زنن پس اگر مثل من بدون ساب نتونستین ببینین، با زیرنویس انگلیسی ببینینش.

تصاویری از سریال:

7 پسندیده

مرسی آقا رضا :pray: :rose:

4 پسندیده

با سلام
داستان‌هایی با موضوع سرقت از بانك هميشه جذابيت و هيجان زيادی دارن و البته مقداری کلیشه‌ایی ولی نقطه نظر مثبت این سریال اسپانیایی همینجاس با اینکه کلیت داستان کلیشه‌ایی به نظر میاد ولی هیچکدوم از اتفاقات قابل پیش بینی نیست و چیز کلیشه‌ایی در دل داستان نیست.
سريال كلكسيونی از شخصيت هاي مختلف داره كه هر كدومشون به نحوی مخاطب رو به خودش جذب مي كنه،از پدري كه با پسرش ميره دزدی تا گروگاني كه عاشق سارق بانك ميشه و… . شايد همين شخصيت پردازي و شيمی بين كاراكترها باعث شده كه اين سريال اينقدر دوست داشتنی شده حتي «برلين» كه منفورترين چهره سريال هست چند تا ويژگي و خصوصيت تو خودش داره كه بيننده ميتونه باهاش همزاد پنداري كنه و البته فلش بك ها و صداي «توكيو» كه تو بعضي جاها به نقد و يادآوري اتفاقات مي پردازه هم بی تأثیر نیست و جذابیت خودشو داره.
تو بيشتر سكانس هاي سريال استرس عجيبي به بيننده وارد ميشه كه اينو بايد مديون موسيقی فوق‌العاده سريال باشيم كه هر بار كه موسيقی اوج مي گيره قلب بيننده هم شروع به تپيدن ميكنه مخصوصا” تو جاهايي كه «پروفسور» بين مرگ و زندگي تصميم مي گيره و هر لحظه امكان نابودي همه چيز هستش.
واقعا سریال مورد نظر رو به همه پیشنهاد میکنم حتما ببینید حتی قسمت اول این سریال
سریال (Money Heist (La casa de papel

سریال فوق العاده که در دو نسخه اسپانیایی و انگلیسی ساخته شده است که تا الان تریز فصل سوم امده است.
با تشکر

6 پسندیده

سلام اقا ابوالفضل ممنون بابت معرفی شکیل و کاملتون :rose: :pray:
اگه دوشت داشتین میتونید این پست رو به پست اصلی اضافه کنید که بهتر دیده بشه

4 پسندیده

با سلام
خواهش میکنم فقط نمیدونم چطوری باید اون کاری که میگید رو انجام بدم
من خودم نزدیک 5 6 سالی میشه فیلم و سریال میبینم البته قبلا سریال زیاد میدیدم(الان چون کنسلی سریال زیاد شده گلچین میکنم و میبینم) ولی الان فقط سریال ها و فیلم های منتخب رو میبینم و از این سایت میگیرم که مرجع کاملی از کیفیت ها رو دارد البته در حال تکمیل ارشیو هست در کنار بروزرسانی روزانه سایت البته نسخه های p2p پیشنهادی سایت هستن واسه کسانی که دنبال کیفیت هستن

http://1lavinmovie.org

با تشکر

5 پسندیده

آره کنسلی سریال ها خیلی بد شده
من سعی میکنم سریال هایی که تموم شدن رو ببینم

برای اضافه کردن متن و عکس به پست اصلی هم از گزینه ی دانشنامه که زیر پست اصلیه استفاده کنید.

5 پسندیده

سلام فرزاد جان خوبی؟ منم پست سریال تاج را اضافه کردم.اگر کمکی بود در خدمتم.مثلا برای ترجمه یا…

برای ایجاد این تایپک پرمحتوا و مفید، ازت تشکر می کنم

3 پسندیده

سلام آقا صادق عزیز
ممنون از معرفیت :rose::pray:

اگه تمایل دارید میتونید کتاب های اپلیکیشن زیبوک رو در غالب یک تاپیک مجزا معرفی کنید

مطمئنم جالب و جذاب خواهد شد

3 پسندیده

چشم آقا فرزاد، سعی می کنم موثر عمل کنم.

4 پسندیده

ممنون آقا صادق
باعث افتخاره :rose: :pray:

3 پسندیده

دوستان پست اصلی با کمک آقا صادق عزیز @linus_comex مرتب شد و شکل شکیلی به خودش گرفت :rose:

امیدوارم خوشتون بیاد

3 پسندیده

من یه سریال به پست اصلی اضافه کردم…
امیدوارم که مشکلی نداشته باشه…

3 پسندیده

با سلام جای سریال هایی مثل friends و prison break و chuck و smallville خالیه که به ترتیب موضوعات سریال ها کمدی درام و اکشن و تخیلی است

با تشکر

5 پسندیده

سلام قراره آقا صادق به مرور تو تاپیک های مجزا سریال های جذاب رو معرفی کنن

3 پسندیده

در تایپک های جداگانه کار میشه ممنون که پیشنهاد دادید

3 پسندیده

سلام. کار خیلی خوب و پسندیده ای کردی و ممنون که قالب رعایت کردی فقط سایز تصاویر هم 1920*1080 باشه بهتر بازم ممنون.

2 پسندیده