سوال در مورد داستان جوجه اردک زشت

سلام ببخشید من می خواستم بدونم تو داستان جوجه اردک زشت چرا حرف هایی که شخص میزنه رو اول از اینکه بگیم چه کسی اونرو گفته میگیم مثلا تو داستان جوجه اردک زشت go away" said the pig" نمیتونیم اینجوری بگیم said the pig go away

این تاپیک مربوط به درس« داستان انگلیسی جوجه اردک زشت » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « داستان‌های بچگانه » فصل: « بسته ی اول »

7 پسندیده

سلام. معمولا در انگلیسی کسی که سخنی رو گفته رو آخر میارن.
مثل همین مثالی که شما زدید

7 پسندیده

مثل فعل که ما توی زبان خودمون آخر جمله میاریم و اونا اول جمله، اینم یه قاعده توی زبان شونه…

5 پسندیده

با سلام

این چیزی نیست که بخاد واقعا فکرتو مشغول کنه فرقی نداره ، اما اینطور باشه قشنگره از لحاظ نگارشی و رایتینگ. و زبان انگلیسی بر عکس فارسیه.

6 پسندیده

سلام؛ دوست گرامی.بله حرفتون صحیحه ؛خیلی نباید دوست عزیز فکرتون را راجع به چیزهای جزیی و کوچیک مختل کنید، به قول ای جی بزار طبیعی زبان رو یاد بگیری.

6 پسندیده

پاسختون بسیار عالی بود خوشم اومد .:+1::rose::ok_hand:

4 پسندیده

عالی ممنون .استفاده کردم.:rose::+1:

5 پسندیده

چون بعضی جملات هستند که بر عکس هستند مانند beutiful goolکه معادلش میشه خوشکل گل

5 پسندیده

چه فرقی داره اول املت بخوری بعد قلیون بکشی یا اول قلیون بکشی بعد املت بخوری.xoxo

5 پسندیده

فکر نکنم مثالتون خوب باشه.
دیگه مثال پیدا نکردید؟؟؟

5 پسندیده

نزدیک ترین مثال همین بود دوست عزیز به ذهن من چیزی خطور نکرد.:frowning::pray:
شرمنده…

3 پسندیده

پس مشکل از ذهنتونه.
حالا عیب نداره. همینجوری گفتم.

5 پسندیده

سلام
به خاطر اینکه نقل قول مستقیم هستش توی ادبیات فارسی هم وقتی میخواهیم جمله شخص رو دقیقا همون طور که گفته تکرار کنیم اونو توی گیومه میذاریم … البته در فارسی ما اول گوینده رو میگیم …
آقای احمدی گفت : " هوای شهر گرم است "
اما برای نقل قول غیر مستقیم میتونیم بگیم
آقای احمدی در مورد آب و هوای گرم شهر صحبت کرد …

3 پسندیده

سلام دوستان عزیز :heart:
این دو لینک رو مطالعه کنید :point_down:

موفق باشین :sparkles:

4 پسندیده

سلام و صد سلام . این یک پاسخ برای شما نیست بلکه مطلب و تجربه شخصیه .
در مدت زندگی سوالهای ریزی در پستوهای ذهنموم تجمع میکنه ک هیچگاه شهامت و فرصت پرسیدنش رو نداشتیم حالا راجع ب هر چی .
علتهاشم متنوعه تا دلت بخواد .
برای خود من پرسیدن سوالات اینچنینی ،، تجربه شیرین بیان نظرات بدون غرض ،، و صحبت کردن با ترس کمتر و … رو بدنبال داره و حس خوب حرف زدن .
و بعدها کم کم،، یاد میگیرم ذهنم کمتر درگیر چیزای کوچولو بشه .:four_leaf_clover::tulip::four_leaf_clover::tulip::four_leaf_clover:

2 پسندیده

جالب بود. مرسی که گفتی…

1 پسندیده