Very در پاراگراف 5 یعنی چی

The lion and the mouse

شیر و موش

A lion was asleep in the sun one day. A little mouse came out to play. The little mouse ran up the lion’s neck and slid down his back. The lion caught him with a great big smack!

روزی شیری زیر آفتاب خوابیده بود. موش کوچولویی بیرون آمد تا بازی کند. موش کوچولو از گردن شیر بالا رفت و از کمرش سُر خورد. شیر با ضربه‌ی محکمی او را گرفت.

شیر غرید و با دهان گشادش گفت: «می‌خواهم تو را بخورم!»

“I’m going to eat you!” the lion roared, his mouth open wide.

موش کوچولو با ناله گفت: «نه، نه لطفاً منو نخور! به من رحم کن. روزی به تو کمک خواهم کرد.»

“No, no, please don’t!” the little mouse cried. “Be kind to me, and one day I’ll help you.”

“I’m a lion! You’re a mouse! What can you do?” The lion laughed, very hard, and the mouse ran away.

شیر با صدای بلند خنده‌ای کرد و گفت: «من یک شیرم! و تو تنها یک موشی! تو چه کمکی می‌توانی به من بکنی؟» و موش از آنجا فرار کرد.

But the mouse was out walking the very next day. He heard a big roar, and squeaked when he saw the king of the jungle tied to a tree. But the mouse had a plan to set him free. The mouse worked quickly, and chewed through the rope.

فردای آن روز موش کوچولو مشغول قدم زدن در آنجا بود که صدای غرش بلندی را شنید و جیغ کشید. او دید که سلطان جنگل را به یک درخت طناب‌پیچ کرده‌اند. اما موش کوچولو نقشه‌ای برای آزاد کردن او کشید. موش به‌سرعت دست‌به‌کار شد و طناب‌ها را جوید.

The lion said, “Oh little mouse, I had no hope. You were right, little mouse - thank you, I’m free. You’re the best friend there ever could be!”

شیر به موش کوچولو گفت: «آه موش کوچولو من ناامید شده بودم، تو درست می‌گفتی. ازت ممنونم. حالا من آزادم. تو بهترین دوست دنیا هستی!»

داستان کوتاه و کودکانه ی شیر و موش

این تاپیک مربوط به درس« داستان انگلیسی شیر و موش » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « داستان‌های بچگانه » فصل: « بسته ی دوم »

2 پسندیده

معنی Very در very next yay?

3 پسندیده

سلام وقت بخیر و خوش اومدین.
نیازی نیست که همه ی متن رو بذارین چون اذیت میشین. لینک که به درس دادین و نوشتن همون جمله ی مورد سوال به صورت کامل، کافیه :rose: :relaxed:

جواب سوال رو اینجا مطالعه کنین و اگر بازم مشکلی بود بپرسین:

12 پسندیده

در اینجا به عنوان تاکید هستش یعنی «دقیقا فردای ان روز / درست فردای ان روز »

4 پسندیده