کسی علاقه مند هست با هم ۴۰۰۰ لغت رو شروع‌کنیم ؟

سلام شبتون خوش
من واقعا معذرت میخوام
الان که نشستم فکر کردم من چالشای دیگمو نصفه نیمه میام به دلیل درسام و اینجا میترسم زیاد نتونم پایبند باشم
موفق باشین :blush: :orange_heart:

9 پسندیده

جسارتا شما تو پیام هاتون گفتید که بقیه اعضا هم نظرشون رو اعلام کنن و بعد تصمیم گیری کنید، البته از حرفایی که زدیدو منتظر این بودید که با توجه بنظر جمع تصمیم گیری کنید من متوجه شدم، به نظرم اگر که از اول قانون و روش مدنظر خودتون رو به صورت کامل توضیح میدادید و اعلام میکردید که شما برای مثال با این قوانین خاص میخواید پیش برید دراونصورت فقط کسانی که با روش شما موافق بودن اعلام آمادگی میکردن. و در وقت خودتون و بقیه دوستان هم صرفه جویی میشد🙂

11 پسندیده

دوست عزیز من روش خودمو همون اول توضیح دادم. بازم عذر میخوام که وقت زیادی از شما گرفته شد

7 پسندیده

دوستان همینجا از همگی عذر میخوام بابت برگزاری این چالش

من خودم شروع میکنم و ادامه میدم

بلد نیستم تاپیک و پاک کنم اگر کسی بلده لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون

7 پسندیده

یه چالش ایجاد شده با یک موضوع روشن هرکسی تمایل داشته باشه و بتونه . شرکت میکنه و اگرهم نتونست شرکت نمیکنه به همین سادگی. اینهمه بحث نداره.

9 پسندیده

اعصاب نداری عزیزم چالش نذار،وقتی چالش میزاری ، پرسش و پاسخ هم داره،فقط گذاشتن عنوان و رفتن نیست که ، وقتی یک نفر ازتون سوال میپرسه این مدل برخورد نداشته باشید،به چالش دیگر دوستان یک نگاهی کنید بد نیست

6 پسندیده

تاپیک این چالش ایجاد شد
دوستان در این تاپیک میتونید شرکت کنید.

10 پسندیده

بله من هم موافق هستم و ممنون

4 پسندیده

سلام بله من آماده ام

4 پسندیده

دوستان برای این چالش در واتساپ گروهی ایجاد شد که چند نفر از دوستان عضو شدند. اگر کسی تمایل داره به گروه ملحق بشه لطفا خصوصی پیام بفرسته. ممنون :rose:

8 پسندیده

سلام به همگی
الان شدید ۶ نفر فقط من الان درس ۲۰ هستم
ولی با بقیه از همون درس اول شروع می کنم

6 پسندیده

سلام دوستان خسته نباشید
منم کتاب اول رو شروع کردم
ولی کاش داخل همین تاپیک ادامه می دادید تا ماهم میتوانستیم شرکت کنیم

3 پسندیده

دوست خوبم چالش رو از این بخش پیگیری کنین

7 پسندیده

متشکرم محدثه خانم لطف کردید. :pray:t2:

5 پسندیده

سلتم من رو ادد کنید بی زحمت. ۰۹۲۱۷۶۷۸۰۹۹. نجفیان

4 پسندیده

سلام روز بخیر :hibiscus:
ببخشید این چالش تو خود تالار هست می تونید راحت شرکت کنید اسم چالش رو بزنید میاد راحت

5 پسندیده

سلام وختتون ب خير ميشه منو عضو كنين ٠٩١٧٥٢٢٦٧٥٨

3 پسندیده

سلام وختتون ب خير ميشه درمورد شيوعيون توضيح بدين

4 پسندیده

۰۹۰۲۹۷۸۴۷۶۶
ممنونم
لطفا منم اد کنید

4 پسندیده

چطوری میشه به چالش شما وارد شد؟

4 پسندیده