کسی علاقه مند هست با هم ۴۰۰۰ لغت رو شروع‌کنیم ؟

ممنون بابت نظرات همگی

10 پسندیده

دوستان اگر کسی تمایل داشت با شیوه من شروع کنیم بهم خصوصی پیام بده. ممنون

10 پسندیده

سلام به نظرم رقابتی نباشه و به حالت رفع اشکال و خوندن گام به گام باشه بهتره… چون صرفا یادگیری چند تا لغت هایلایت شده خیلی کاربردی نیس… بعضی وقتا یه اصطلاحات و جمله هایی هست که آدم توشون گیر میکنه یا اشکال گرامری پیش میاد، میشه اینجا مطرح کنه و گزارش بده… و چون همه دارن اون کتاب رو میخونن اینجا، قاعدتاً سوالای همدیگه رو میشه جواب داد و از هم یاد گرفت
عذرخواهم بابت اظهارنظر
موفق و مسرور باشید
امضا
مرجان
:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

11 پسندیده

اینکه گزارش هفتگی بدیم حتما نباید برای رقابت باشه
مگه در چالش شدت پائیزه گزارش هفتگی میدیم برای رقابته؟ برای من که بیشتر انگیزه میده که هفته بعد تلاشم رو بیشتر کنم تا از این هفته بهتر باشم
اگه هدف این باشه که با خودمون رقابت کنیم عالیه
رقابت با دیگران خوب نیست .چون ما همه با هم دوستیم و میخوایم به هم کمک کنیم تا هممون با هم پیشرفت کنیم . اجباری هم در کار نباشه

9 پسندیده

با روش شما موافقم و همراهی میکنم :rose:

10 پسندیده

برام خیلی جالب بود همه از کلمه رقابت سریعا یاد دشمنی و خصومت میوفتن که میگن ما همه با هم دوستیم و رقابت نمیکنیم :neutral_face::neutral_face:

منظور من این بود که اگر موظف هستیم روزی یک درس مثلا بخونیم اونهایی که تا شب اعلام کردن که اون درس و خوندن علامت تیک و بخورن اونهایی هم که نتونستن قطعا و قطعا مجازات نمیشن :joy::joy::joy: فقط تلاش میکنن که جبران کنن تا بتونیم سر تایم برنامه ریزی شده دوره رو تموم کنیم
قطعا هم قصد تفرقه اندازی و دشمنی نداشتم
بهرحال ممنون بابت نظراتتون

12 پسندیده

باعث افتخاره دوست عزیز :rose::rose:

10 پسندیده

من هم آماده هستم برای چالش👍،
تا حالا این مجموعه رو نخوندم،
از کی چالش رو شروع کنیم؟ :blush:

8 پسندیده

سلام من موافقم با روشتون
:grinning:

8 پسندیده

شدیم ۵ نفر
با قدرت شروع میکنیم :muscle::muscle::muscle:

10 پسندیده

یاابلفضل منم باقدرت هستم یعنی دارم خودمو هلاک میکنم اینقدر دارم خودمو به چالش‌های سخت میکشونم ولی هستم باقدرتم هستم

9 پسندیده

نمیشه با هم یه گروه واتساپ بزنیم و اونجا چک کنیم پیشرفت رو ؟؟ خیلی بهتره ها منم هستم

8 پسندیده

از کی شروع میکنیم؟!..

7 پسندیده

در مورد تاریخ شروع کردنش به نتیجه رسیدین؟
اگه تصمیم گرفتین به منم خبر بدین.

7 پسندیده

من با تلگرام خیلی موافقم اگر بقیه هم‌موافقن آی دی تلگرامشونو خصوصی برام بفرستن یه گروه بسازم وگرنه اینجا یا هر جای دیگه که موافقین.

اگر موافقین از همون درس اول شروع کنیم
روزی یک درس و میخونیم ( هم داستان هم لغت ها با مثال هاش)
داستان ها رو ۳۰ بار گوش بدیم به روش فشرده خوانی تا کاملا ملکه ذهن بشه
لغات و ده بار شدو کنیم

اگر موافقین از فردا شروع کنیم و تا جمعه ۵ درس و کامل کنیم بعد میتونیم تصمیم بگیریم که برای ادامه همون روزی یک درس باشه یا بشه دو درس

باز هم اگر موافق بودین یه جدول درست میکنیم و پیشرفتمونو توش ثبت میکنیم که از ۱۰۰ درصد چند درصد جلو رفتیم

منتظر نظرات ارزشمندتون هستم

فقط یادتون باشه کم نمیاریم تا پایان جلد ۶
اگر تموم کنیم پیشرفت خیلی بزرگیه و در سطح دامنه لغات بسیار موثره

10 پسندیده

من از روش های آقا کامبیز دیدم که ایشون هر درس و ۳۰ بار گوش میدادن تا ملکه ذهنشون بشه

هر کتاب ۳۰ درس داره
۶ تا کتابه
کلا ۱۸۰ درس که هر درس تعدادی لغت داره که برای هر کدوم در یک جمله معنیشو گفته و در یک جمله مثال زده. در داستانها هم اون چند کلمه استفاده شده

در بیشتر آزمونها لغاتش به درد میخوره مخصوصا جلد ۴

مشکلی نیست هر کس میتونه هر جور دوست داره درس و بخونه من خودم میخوام ۳۰ بار گوش بدم چون داستانهاش کوتاهه

12 پسندیده

نه منظورم روزی ۳۰ بار نبود هر درس ۳۰ بار بود که به قول شما میشه هر درس و یه بار در روز گوش داد ولی یک ماه طول بکشه که کارمون با درس یک تموم بشه وگرنه ۳۰ بار در یک روز گوش بدیم خسته کننده اس
ولی روزی یک درس جدید و بخونیم و ۳۰ روز بعد تکرارش کنیم مثلا

12 پسندیده

با همه مواردی که گفتین موافقم اما تلگرام برام مقدور نیست.
اما با واتساپ مشکلی ندارم

9 پسندیده

سلام …منم هستم

9 پسندیده

سلام وقت همگی بخیر :sparkles:
چالش خوبی هست…
من هم دوست دارم که تو چالش شما شرکت کنم اما از اونجایی که از روش شدو و فشرده خوانی اطلاعاتی ندارم باتوجه به اینکه مدت کمی هست که از اپ زبانشناس استفاده میکنم… فکر میکنم مقدور نباشه که در کنار شما شروع کنم یادگیری رو…:eyes:
امیدوارم که موفق باشید :raised_back_of_hand:t2:

9 پسندیده