چند پیشنهاد

سلام
با تشکر از برنامه خودتان.
لطفا در صورت امکان پیشنهادات ذیل رو بررسی و در صورت امکان در نسخه های جدید اعمال نمایید.
1-گاهی اوقات لازم است که فایلهای صوتی بصورت پیوسته پخش شوند و نیاز به مراجعه به گوشی نباشد. در حقیقت مثل موزیک ها با هدست کنترل شوند.
2-توضیحاتی که به کلمات اضافه میکنم ، در زمانی که با آن کلمه مورد نظر رسید بصورت اتوماتیک، در بالای کلمه نمایش داده شود که نیاز نباشد برای دیدن آن کلمه پخش را متوقف کنیم.
3- کلماتی را که انتخاب میکنم و معنی آن را نمی دانیم بصورت اتفاقی در طول روز چندین بار به شکل چند گزینه سوال شود تا معانی آن در ذهن حک شود.
با تشکر

6 پسندیده

هر سه پیشنهاد بسیار عالی و کاربردی است. ممنونم از پیشنهادهای خوبتون

3 پسندیده

در رابطه با پیشنهاد دومتون اگر بیشتر توضیح بدین که چه چیزی مد نظرتونه ممنون میشم.

1 پسندیده

یه چیزی باشه وقتی متن به لغتی میرسه که هایلایت شده، اون لغت خود به خود معنیشو نشون بده. مثلا یه چیزی ظاهر بشه و محو بشه :slight_smile:

1 پسندیده

آقای ناصری ضمن تشکر از نرم افزارتون، می تونم خواهش کنم اگر امکانش هست روشی رو در نظر بگیرید برای گم نکردن سطر و یا واژه ای که در حال مطالعش هستیم؟ به دلیل اینکه زمانی که به هر دلیلی مطالعه متن رو قطع می کنیم مثل زمانهای استفاده از دیکشنری یا هر اتفاق دیگه ای در صورت برگشت به متن پیدا کردن سطری که در حال مطالعه بودیم کمی زمان بر هست.
با تشکر

1 پسندیده