چرا نباید ترجمه کنیم!

درود بر شما . وقتتون بخیر
بله حتما میخام یه چالش متفاوت ایجاد کنم که تا به الان داخل تالار نظیرش نبوده :smiley: فعلا یکم باید فکر کنم روش تا ببینم چطور میتونم به بهترین شکل ممکن و با بازده بالا این چالش زده بشه و بیشتر هم دوست دارم من باب مکالمه باشه حالا اندکی هم ترجمه باشه .

یه نکته دیگه هم اینکه با توجه به اسکرین شاتتون و حدسی که میزنم گوشیتون note 8 pro or note 8 هست به هر حال یه توصیه واستون دارم اونم اینه که سعی کنید شارژ گوشیتون رو بین ۱۵ تا ۹۰ درصد یا ۲۰ تا ۹۰ نگه دارین یعنی اینکه به ۹۰ که رسید از شارژ در بیارین و اینکه از اون به ۲۰ یا ۱۵ که رسید به شارژ متصل کنید تا عمر باطریتون بیشتر بشه

4 پسندیده

حتما دوست عزیز :blossom:

بابت راهنمایی خوب شما در زمینه گوشی خیلی ممنون :hibiscus:
چالش ایجاد کردید یک اطلاع به من هم بدید بتونم شرکت کنم🌼

3 پسندیده

خواهش میکنم :rose::pray:
فقط من اگه چالش بزارم کمی راحت نیست :smiley::sweat_smile:
حدس میزنم خودمم نتونم از پسش بر بیام :crazy_face:

3 پسندیده

متاسفانه ادم مضخرفی هستم و نمیشه هم درستش کرد:money_mouth_face::drooling_face:

اِی ول به شما، چالش یعنی همین دیگه. :joy: اصلاً مفهوم چالش یعنی اینکه از محدوده راحتی ذهنت خارج بشی.

چالش های مکالمه و رایتینگ، همین الان هم هست که. من خودم تو یه سری هاشون، فعالیت دارم.

تو پروفایل کاربری خودم اگه برید، می تونید تاپیک های من رو ببینید.

2 پسندیده

من دیگه بهتره در مورد ایده هام چیزی نگم چون همین امروز که اینو گفتم تقریبا همین ۴۰ دقیقه پیش یه چالش اسپیکینگ زدند :smile::joy:

بله دیدم واقعاً خیلی فعالید ، چطوریه که اینقدر فعالید :crazy_face: من بخام اینکارو بکنم و اینقدر فعال باشم صد جا کار برام پیش میاد و یا باید برم چیز بخرم یا … :expressionless:

1 پسندیده

آقا مجتبی … اون چالش سپیکینگ برای یکی از مربی های تالار :blue_heart: هست. :joy: ایشون، پنج شنبه ها چالش سپیکینگ و دوشنبه ها چالش رایتینگ دارند تو تالار.

من خودم تو چالش های چت، رایتینگ و مکالمه های بچه های تالار هستم. شما اولین نفر نیستی که می خوای “چالش مکالمه” بزاری. :grin:

نظر لطفت هست. :pray::grin::heart:

2 پسندیده

درسته ، برام تعجب شد که چرا همین امروز که اینو گفتم این پست رو دیدم :joy::joy:

:heavy_check_mark::ok_hand::rose:. اینجا من اومدم نقل قول بزن از اونجایی که ناشیم دستم خورد رو اون پرچمه یه موقه بد نشه براتون :expressionless::expressionless:

2 پسندیده

نه اشکال نداره. برای اون پرچم، چند تا گزینه هست برای انتخاب، اگه گزینه ای رو تو اونجا انتخاب نکرده باشی، انگار که هیچ اتفاقی نیفتاده. :grin::blue_heart::gem:

2 پسندیده

اهان درسته . عذاب وجدان گرفتم گفتم نکنه یه چیزی بشه و دردسر بشه واسش گفتم بهت بگم که در جریانش باشی ولی من چیزی از اون گزینه ها نزدم خیالتون راحت :rose::rose:میترسم اینجا هم اینقدر چت کردیم آقا کامبیز گل :heart_eyes: راضی نباشه :cry::expressionless:

2 پسندیده