روش ترمیم زنجیره شکسته شده

سلام به همگی
کسانی که زنجیره شونو از دست دادن با این روش میتونن دوباره زنجیره شونو از سر بگیرن :blush:
ساعت و تاریخ گوشیتون اگر خودکار هست به روش دستی تغییر بدهید و تاریخ گوشی رو به اون روزی که زنجیره تون شکست تغییر بدهید بعد مطالعه ی اون روز رو انجام بدهید و زنجیره ی اون روزتون ترمیم میشه و دوباره تاریخ گوشیتون رو درست کنید.
من یکبار 2 روز عقب موندم و زنجیره م 2 روز بود شکسته بودم تاریخ گوشیم رو به 2 روز قبل تغییر دادم و مطالعه ام رو انجام دادم بعد که زنجیره اون روز درست شد دوباره تاریخ گوشی رو به 1 روز قبل تغییر دادم و مطالعه اونروز رو هم انجام دادم.
بعدش تاریخ گوشیمو درست کردم :hugs:
مشکل حل شد :rose:
سعی کنید زمان مطالعه تون رو زیاد نزنید 10 یا 20 دقیقه خوبه.

28 پسندیده

سلام
خیلی مفید بود
ممنون بابت توضیحاتتون :tulip::tulip::tulip:

11 پسندیده

وای چه خوب
خیلی رو اعصابم بود
زنجیره شکسته
مرسی :hibiscus: :hibiscus:

10 پسندیده

سلامت باشید
امیدوارم مفید واقع بشه

9 پسندیده

سلام این زنجیره چطوریه برای من هفتگی شده ودوباره ازاول وپشت سرهم شمارش نمیکنه

9 پسندیده

سلام برای همه هفته رو نشون میده ولی توی نمودار مشخص میشه چند روز زنجیره رو داشتین و چقدر شکسته

8 پسندیده

البته در صفحه اصلی هم کل زنجیره رو نشون میده
بالای صفحه ، سمت چپ یک علامت آتش هست که تعداد روزهای زنجیره رو نشون میده

6 پسندیده

عالیه حتما انجام میدم ممنونم دوست عزیز :kissing_heart::purple_heart:

5 پسندیده

سلام . من دلم میخواد زنجیرمو ترمیم کنم و در حتل حاضر این حالمو خوب میکنه چون دلایل قطع شدنش دست من نبود (در جای دیگه توضیح دادم) ولی وقتی روز رو عوض میکنم دیگه اپ کار نمیکنه ک من بتونم با خوندن اون روز رو پر کنم .
لطفا راهنمایی کنید :rose:

4 پسندیده

سلام
ممنون از روشتون و توضیحاتتون :two_hearts:
من انقدر شنیداریم بالاس زنجیرم اصلا نمیتونه بشکنه :grimacing: :joy:

3 پسندیده

:rofl::rofl: عالی بود ممنون
یه جورایی داریم میپیچونیم دیگه :stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_winking_eye:

5 پسندیده

اگه برنامه نویس اپیکیشن ،برنامه نویس خوبی باشه می تونه خیلی راحت جلوش رو بگیره.
زنجیره برای تشویق به مطالعه روزانه هست …اگه کسی بخواد یاد بگیره ،زنجیره براش مهم نیست و حداقل سر خودش کلاه نمی ذاره

6 پسندیده

من هر وقت زنجیره م بشکنه تا یه مدت دیگه حوصله ندارم درس بخونم :blush: ولی وقتی زنجیره مو ترمیم بکنم هم جبران درسهای گذشته رو میکنم هم ادامه میدم به درس خوندن :rose::rose: پیش خودم فکر کردم که بعضی ها مثل من هستن و اینکار بهشون کمک میکنه و شاید براشون جالب باشه
شاید هم به نظر بعضی ها اینکار تقلب باشه ولی من اینجوری فکر میکنم که تقلب وقتی هست که آدم بخواد سر کسی کلاه بذاره و یا از کسی جلو بزنه
ما که خودمون میدونم چکار میکنیم پس ان شاء الله تقلب نیست :face_with_hand_over_mouth:

5 پسندیده

سلام
با روشن خاموش کردن گوشی یا با ریستارت کردن گوشی مشکلت حل میشه و برنامه کار میکنه من قبلا راحت تاریخ گوشیمو عوض میکردم و زبانشناس کار میکرد ولی اینبار مثل شما شده بود وقتی تاریخ گوشی رو عوض کردم اپ کار نمیکرد ولی با خاموش روشن گوشی مشکل حل شد

2 پسندیده

ممنون عزیزم . با زبانشناس مطرحش کردم و معلوم شد ک باز هم باید اپم رو بروزتر کنم :rose:

2 پسندیده

سلام ممنون واقعا عالی بود
من از دیشب خیلی ناراحت بودم که زنجیره ام شکسته تا اینکه این روش شما رو دیدم و زنجیره ام کامل شد ؛ چون بعضی روزها هست که وقت نمیشه زنجیره ات رو کامل کنی ولی بعضی روزها بیشتر وقت داری و میتونی جبرانش کنی . :rose::rose::rose::rose::pray::pray::pray::pray:

3 پسندیده