چگونه با فیلم دیدن زبان رو تو کنکور ۱۰۰ زدم؟

سلام خوب من عاشق فرار از زندان بودم ولی اونم تمومی نداشت :joy::joy::joy:
ولی خیلی خیلی خیلی … هیجان انگیز بود ولی همیشه سوال بود تا پلیس میومد یهو همه با هر چیزی شده با جارو جادویی هم فرار میکردن تا نگیرنشون :joy::joy::joy:
واقعا کنکور ۱۰۰ زدید ؟ آفرین خیلی خوبه یکم من یاد بگیرم :face_with_hand_over_mouth:
موفق باشید

6 پسندیده

البته الان فکر میکنید ۳ بار کنکور رد شدم :joy::joy::face_with_hand_over_mouth:
من تازه سوم راهنمایی ام برای اطلاعات بیشتر گفتم که یاد بگیرم

5 پسندیده

فرار از زندان که زندان براشون معنی نداشت😂 هر زندانی میرفتن فرار می‌کردن دیگه داستان معلوم شده بود. باید تو فصل چهارم تمومش می‌کردن. بله فقط درصد زبانم خوب بود.

4 پسندیده

اووو هنوز خیلی وقت داری برا کنکور. از الان واسه کنکور فکر نکن. شب امتحان می‌خونیش نگران نباش

4 پسندیده

اگه قدرت‌ لیسینینگتون قویه بدون زیرنویس خیلی میچسبه

4 پسندیده

اگه معمایی دوس داری سریال شرلوک رو از دست نده. خداس تو این ژانر

5 پسندیده

هیچوقت نتونستم با فیلمای ابر قهرمانی و فانتزی ارتباط برقرار کنم. چون آخرش معلومه کی برندس.

6 پسندیده

مرسی از راهنمایی تون :joy::joy::joy:واقعا :clap::clap::clap:
فکر نمیکنید شب امتحان زود باشه برای خوندن همون فردا روز کنکور نیم ساعت قبل میخونم :rofl:

4 پسندیده

اینم حرفیه :thinking: اشتباه کردم منم زودتر خوندم:joy:

5 پسندیده

منم مث خیلیای دیگه با فرندز وارد دنیای زبان شدم و هنوزم عاشقشمممم:smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

اول اینکه احتمالا شما استعداد بیشتری نسبت به متوسط جامعه داشته باشین. فیلم فارسی ها هم مغزتون رو تمرین داده بودن.
منم فیلم نگاه می کنم. از همه موثرتر و اولی ماتریکس یک بود. یک دفتر برداشتم و تمام زیر نویس ها، کلمات و سمبل هایی که تو تصاویر بود و … رو همه رو نوشتم و غیره. البته ماتریکس بسیار فیلم مفهومی بود و هر چیزی در اون یک معنی داشت. فکر کنم چیز تصادفی تو این فیلم وجود نداشت! آخرش هم ماتریکس، زلزله بم و یک هم خدمتی فیلسوف دست بدست هم دادند و باعث شدن قدری با دنیای فلسفه آشنا بشم، واقعا زیاد نبود ولی مفید بود.
فیلم حس ششم هم دومی اش بود، چون هم با روان شناس و هم با پسر بچه، هر دو هم ذات پنداری می کردم و فیلم جالبی برام بود.
هنوز هم با همین نوشتن ها بهتر می فهمم.
همین الان هم روی متن دو تا مستند کار می کنم.
اگه یه فیلم دیگه بخوام انجام بدم
My Sister Keeper
رو انتخاب می کنم.

سلام خسته نباشید :grin: نمیدونستم فیلم و سریال اینقدر خوبن!!
:thinking:واقعا خیلی خوبه اصن خسته نمیشه ادم
ولی کاش میشد زیادتر وقت داشت و اینجوری هم زبان یادگرفت!
این مثل اخرتون عالیه:laughing::joy::joy:
ممنون که تجربه تونو درمیون گذاشتید:smiley:

1 پسندیده