5 سریال که حین یادگیری زبان باید دید

سلام رفقا. امیدوارم حالتون خوب باشه.

تو این مقاله می‌خوام پنج سریال کمدی مورد علاقه‌ی خودم رو که می‌تونه تو یادگیری زبان کمکتون کنه رو معرفی کنم.
این مقاله رو حتما ذخیره داشته باشید! به دردتون میخوره.

Friends

این سریال داستان زندگی ۶ رفیق به نام‌های مونیکا، ریچل، فیبی، جوئی، راس و چندلر هست که پر از اتفاقات کمدیه.
امکان نداره به دنبال یادگیری زبان رفته باشی ولی اسم این سریال به گوشِت نخورده باشه! وقتی این سریال رو می‌بینید به قدری عاشق کاراکترها میشین که با خنده‌هاشون می‌خندید و با گریه‌هاشون ناراحت میشین.
یورگن‌ کلوب ،سرمربی حال حاضر تیم لیورپول، قبل از اینکه به انگلیس بیاد، زبان انگلیسی رو به کمک این سریال یاد گرفت.

How i met your mother

داستان این سریال در سال ۲۰۳۰ شروع میشه که شخصیت اصلی داستان، تد مازبی، به پسر و دخترش خاطراتی رو یادآوری میکنه که منجر به ملاقاتش با مادرشون شده. هر قسمت این سریال در واقع یه خاطره‌ای هست که تد موزبی براي پسر و دخترش تعریف می‌کنه.

Brooklyn nine nine

این سریال حول محور یک اداره‌ی پلیسه که با ورود یک رئیس جدید تغییرات زیادی داخلش صورت می‌گیره و کارکنان باید از تغییرات پیروی کنند. این سریال از منتقدین سر سخت Rotten Tomatoes تونسته درصد عالی ۹۵ رو بگیره که بالاتر از تموم سریال‌های این لیست هست.

Big bang theory

لئونارد» و «شلدون» دو دانشجوی نخبه فیزیک، اما بسیار ضعیف در روابط اجتماعی هستند که با هم زندگی می‌کنند. ماجرا از اون جایی شروع میشه که دختری بنام «پنی» همسایشون میشه.
فک کنم شلدون خاص‌ترین شخصیتی باشه که تو سریالای کمدی بهش برخوردم. این بشر اصلا قابل پیش‌بینی نیست و هر از‌ گاهی یه کارایی انجام میده که از شدت خنده زمین رو گاز می‌گیری!

The office

من عاشق و دیوونه ‌ی این سریالم! به قدری کاراکترهای این سریال دوس داشتنی هستند که این سریال رو وقتی تموم کردم بلافاصله دوباره شروعش کردم. حتی مواقعی هم که کاری انجام نمی‌دم، به عنوان صدای پس زمینه بازش می‌کنم! بازی استیو کارل تو این سریال فوق‌العادس و امکان نداره که عاشقش نشین! این سریال برگرفته شده از یک سریال بریتانیایی به همین اسمه. ولی ورژن آمریکایی به موفقیت‌های خیلی زیادتری دست پیدا کرده.

تو آینده‌ی نزدیک قراره که بعضی از این سریال‌ها به اپلیکیشن اضافه بشن. :heart_eyes: :heart_eyes:

سریال مورد علاقه‌ی شما چیه؟

41 پسندیده

سریال مورد علاقه من anne-with e بود که درسال ۲۰۱۸ پخش شد .

12 پسندیده

سلام
سریال آمریکاییGlee
و سریال Island tales :ribbon:

10 پسندیده

سریال this is us
که اگر به زبانشناس اضافه بشه فوق العاده اس

11 پسندیده

Friends فوق العاده اس :smiling_face_with_three_hearts:

12 پسندیده

سلام سریال مورد علاقه من mentalist
کلا عاشق ژانر جنایی ام :upside_down_face: :kissing_closed_eyes: :kissing_closed_eyes:

8 پسندیده

خیلی عالیه چون من آموزش این سریالو شروع کردم .قسمت اول اپلود شده و قسمت دوم این ماه منتشر میشه:heart_eyes::grin::pray:

6 پسندیده

سلام من عاشق سریال big bang theory و friends هستم :rose:

6 پسندیده

فوق العاده هستن :heart_eyes:

5 پسندیده

سلام . این سریالها تو اپ هم موجود هستن؟؟؟

3 پسندیده

سلام، بخش زوم که بخاطر حجم بالا سریال نمی‌ذارن ولی بخش زبانشناس کانال های آموزشی _ یاد گیری با تلویزیون آشنایی با مادر و بیگ بنگ تئوری و دو مورد دیگه موجود هست

6 پسندیده

The office خیییییلی خوبههه :heart_eyes::heart_eyes:
خیلی هم شمرده حرف میزنن

6 پسندیده

سلام. فیلم هایی که معرفی کردید رو دیدم. عالی بودن.
دستتون درد نکنه :rose:

4 پسندیده