راهنمایی برای نوع ازمون انگلیسی

سلام دوستان بنظرتون ازمون تافل خوبه یا ایلتس؟ اگه میشه لطف کنید کامل راهنماییم کنید اگر تجربه شو دارین چه از خودتون چه از دیگران…:heart:

5 پسندیده

سلام دوست خوبم تو تاپیکهای تالار میتونین موارد مشابه که به این وال جواب داده شده رو ببینین… یکی از این تاپیکها رو من براتون میذارم

4 پسندیده

سلام مرسی افسانه جان از راهنماییت خیلی خوب بود فقط ی سوال دیگه واس محض مطمئن شدن برای ازمون جنرال ایلتس فقط خوندن و نوشتن کافیه ؟

2 پسندیده

سلام عزیزم شما برای آزمونای بین المللی باید هر چهار مهارتتون رو تقویت کنید و حدنصاب نمره رو توی هر چهارتا مهارت کسب کنید.

1 پسندیده

سلام عزیزم والا نوشته شده بوده ک این فقط برای بورسیه تحصیلی لازمه ک مال ازمون اکادمیکه
من میخوام ازمون جنرال برای کار بدم

2 پسندیده

اگر برای کار میخواید برید زبان تون رو تقویت کنید و یک رزومه قوی بنویسید. احتیاجی به آزمون نیست گرچه یک پوین مثبت محسوب میشه اما دوستای من که برای کار رفتن آزمون ندادن، ولی سطح زبان شون خیلی بالا بود. این آزمونا چند وقت بیشتر اعتبار نداره و کلی هزینه باید پرداخت کنید

2 پسندیده

سلام عزیزم. آیلتس جنرال و آکادمیک از نظر شکل و ساختار امتحان کاملا شبیه به هم هستن و در هردوی این آزمونها هر چهار مهارت خواندن نوشتن شنیدن و صحبت کردن امتحان گرفته میشه

3 پسندیده