تالار زبانشناس

۵۰۴ هنوز پر از غلط

واقعا تاسف داره
من‌دیگه حرفی برای گفتن ندارم
شما میفرمایید اصلاح شده ولی هنوز پر از غلطه
دوستان عزیز تولید محتوا این چه نحوه خواندن هست که اشتباها واژه های بی معنی و مزخرفی را به مثال های این کتاب اضافه می‌کنه و می خونه که من واقعا برای لایتنر کردن به مشکل میخورم
این کتاب را باید به کسی میدادین بخونه که حداقل ۵-۶ بار این کتاب را کامل خونده باشه
آقای کامبیز برای این کتاب بسیار ضعیفن
اینجوری کارایی به شدت میاد پایین
الان من درس بیست هستم
شمار غلطهای این پروژه بی‌شماره!!!
بنده برای چندمین بار هست ۵۰۴ را به نحوه های مختلف دارم میخونم و این بارفقط به این خاطر دوباره این کتاب را شروع کردم که یه جمع‌بندی کامل انجام بدم و برای همیشه ببندمش و اینکه از فضای این نرم‌افزار خوشم میاد دوست داشتم از این طریق انجامش بدم
اگر کسی بار اولش باشه واقعا به مشکل میخوره
اصلا به کسی توصیه نمی‌کنم خوندن این کتاب را از طریق نرم افزار شما
خیلی شلخته‌ هست
خواهش می‌کنم دقت کنید
در اخر باید بگم اگر انتقادی می‌کنم برای بهتر شدن هست
در کل نرم افزار خوبی دارین همین که دم دست هست همیشه واقعا کمک خوبیه
مخصوصا توی این ایام کرونا

این تاپیک مربوط به « درس بیستم » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. : « ۵۰۴ کلمه ی کاملا ضروری »

5 Likes

سلام به این لینک بگین

4 Likes

سلام دوست گرامی

این دوره به طور کامل ادیت شده و از سایت معتبر دریافت شده و اگه منظورتون غلط املایی هست همکاران من بیشتر از یکماه روی ادیت این کار زمان گذاشتن و ادیت ها کامل انجام شده و اگه منظورتون صوت گوینده این دوره هستش که باید بگم توسط بومی زبان ها خوانده شده و اقا کامبیز این دوره رو نخوندن که شما بهشون انتقاد دارین و میگین برای این کار ضعیف هستن

ما از انتقاد های سازنده بسیار استقبال میکنیم دوست خوبم و مطمعن باشین تمام تیم زبانشناس در تلاش هستین تا بتونن بهترین منابع رو در اختیارتون قرار بدن ممنون از لطف شما که به فکر بهبود نرم افزار هستین

7 Likes

سلام متن کتاب پر از اشتباه هست درضمن تکرار که می زاری بسیار جملات ناقص هست
لطفا این دوره محبوب رو اصلاح بفرمائید

1 Likes

اگر گوینده بومی هست چرا انقدر ایراد تلفظی وجود داره
ببخشید شما مطمئنید کتاب ۵۰۴ را از روی همین نرم افرار خوندین؟!!!
چون بنده عرض کردم درس ۲۰ هستم وتا الان آمار لغات اشتباه، تلفظها و … بسیار زیاده

1 Likes

تمام دوره های داخل اپلیکیشن (به جز دوره های تولید محتوا که با اسم افراد هست و واضح و مشخص هستش) تمامی دوره ها با تلفظ بومی زبان ها هستش. و ممکنه شما با تلفظ اشتباه یاد گرفته باشین

و عرض کردم این دوره اپدیت شده و باید متن اون هارو اپدیت کنین در ابتدا برنامتون رو به اخرین نسخه به روز رسانی کنین و اگه گوشیتون اندروید هستش در صفحه اصلی برنامه دستتون رو روی دوره نگه دارین و به روز رسانی بزنین و بعد دروس رو حذف و مجدد دانلود کنین باید اپدیت بشه درغیرراین صورت وارد هر درس که بشین علامت دایره نارنجی بالا سمت چپ صفحه وجود داره که بزنین متن اپدیت میشه

5 Likes

سلام اقا سعید همونطور که در پیام قبل به دوستمون گفتم این دوره اپدیت شده لطف کنین شما هم مثل توضیحات پیش برین تا مشکل برطرف بشه

3 Likes

چقدر اصرار دارید که دوره ها بومی هست. عرض کردم لهجه مشخص هست که فرد گوینده بومی نیست این را میتونید با یک دیکشنری انلاین با هر دو لهجه امریکن و بریتیش مقایسه کنید. تلفظ در بعضی جاها ایراد داره که به یادگیری قبلی بنده هیچ ارتباطی نداره و در برخی جاها کاملا یک کلمه دیگه(دقت کنید یک کلمه دیگه!!!) ادا میشه که باز هم هیچ ربطی به من نداره.
حمایت های بی جای امثال شما باعث عدم پیشرفت یک پروژه خواهد شد.
واقعا کار شما شرم آوره که به خاطر اشتباهات فرد گوینده بنده را متهم به یادگیری غلط تلفظ در گذشته می‌کنید.

احتمالا دوره را گوش ندادین و فقط حمایت کورکورانه می‌کنید
لطفا تعصب نداشته باشید
لطفا فقط یک بار ۵۰۴ را گوش کنید مثلا درس ۲۲ در جایی که داره واژه reject را توضیح میده کاملا مشخص هست که یک فرد ایرانی داره نریشن انجام میده به این خاطر که صدای یک فرد ایرانی با صدای فرد گوینده تداخل داره. کاری ندارم که این مورد و اینکه بعضی وقتا صدای اس ام اسی که برای گوشی فرد گوینده میاد هم در داخل فایل ضبط شده و دلیل دیگری برای بی کیفیت بودن هست.
سیستم عامل گوشیم اندروید نیست
نرم افراز در گوشیم به روز رسانی شده و من درس به درس دارم لود می‌کنم پس مشکل اپدیت ندارم.

1 Likes

الان یه قسمت دیدم که میشه درس را ویرایش کرد
هر جا ببینم مشکلی هست سعی می‌کنم تا جایی که امکان داره غلطها را تصحیح کنم
ممنون به کمک شما نیازی نیست دیگه :slight_smile:

1 Likes

دوست خوبم من بدون هیچ تعصبی قصد کمک کردن به شمارو داشتم و تا جایی که بنده اطلاع دارم منابع مال بومی زبان هاست به همین دلیل گفتم ممکنه شما تلفظ های اشتباه در ذهنتون باشه و چون بسیاری از زبان اموزان این مشکل رو داشتن من چنین فکری کردم و من هم عرض کردم ممکنه و با قطعیت صحبت نکردم

اگه باعث رنجش خاطرتون شده و بی احترامی تلقی شده واقعا عذر خواهم چون بنده بدون هیچ قصد و قرضی صحبت کردم و تنها قصد کمک به شما رو داشتم تا بتونین بدون غلط این دوره رو مطالعه کنین.

موفق باشید

3 Likes

میشه چند نمونه غلط بزارین؟

این مجموعه صوت یه گوینده رادیوی آمریکایی هست.

1 Likes

سلام فقط متن بروز شده؟
و اینکه برای متن دوباره باید صوت رو هم دانلود کرد؟

1 Likes

سلام دوست خوبم بله اگه به تازگی این دوره رو دانلود کردین که نیازی نیست اما اگه قبلا دانلود کردین طبق توضیحاتی که به دوستمون بالا تر دادم پیش برین

اگه وارد درس ها میشین یک علامت نارنجی بالای صفحه هستش بزنین اپدیت میشه

1 Likes