خیلی درس خسته کننده ای است Disobedience

سلام به همه دوستان زبانشناسم

دوستان کمی انرژی لازم هستم
این درس واقعا کلافه ام کرده اصلا تو مغزم نمیره

خلاصه خسته شدم ازش

این تاپیک مربوط به « نا فرمانی » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « دروس پایه‌ی انگلیسی بدون تلاش » فصل: « نا اطاعتی »

5 پسندیده

سلام

من انگلیسی قدرت رو میخونم و برای محکم کاری، 10روز روی هرکدومشون کار میکنم

5 پسندیده

سلام پیشنهاد میکنم فعلا رهاش کنید چون دلزدگی کلی نسبت به بقیه درسا هم براتون بوجود میاره یه داستان تازه شروع کنید دوباره انرژی گرفتید برید سراغش

6 پسندیده

شاید همین کار را کردم ، به پیشنهاد شما فکر خواهم کرد

ممنون از همفکری تان

درس های قدرت خیلی بهتر از پایه هستند
به هر حال سپاسگزارم از شما

6 پسندیده

دوره انگلیسی بدون تلاش تا ۷ درس بخونید کافیه بعد اون وارد قدرت بشید بعد از اون سطح بدون تلاش خصوصا درسهای بعد از درس دهم از قدرت هم سخت تر میشه شیب اموزش تو بدون تلاش بسیار تند هست چون دوره اول ای جی بوده یکسری درسها هم این وسط حذف کردن دوستان دیگه سخت تر هم میشه

7 پسندیده

ممنون ازت دوست خوبم
درس های قدرت خیلی انرژی زا هستند هرگز ازشون خسته نمیشم

شما هم همینطوری با قدرت به کارت ادامه بده موفق باشی

5 پسندیده

حق با شماسن من هم همین حس بهم دست داده، میترسم ادامه بدم پنچر بشم :wink::blush::hugs:

6 پسندیده

خواهش میکنم، بعد اینو هم بگم امار بیشتر از اینهاست چون فایل صوتی انگلیسی قدرت رو دانلود کردم با کامپیوتر هم گوش میدم که توی آمار نمیوفته، تایم های تلف شده مثل رفت و امد رو هم با انگلیسی قدرت پر میکنم.

6 پسندیده

بله قطعا همینطوره، من از وقتی که با زبانشناس آشنا شدم با تلاش های شما کم و بیش آشنا هستم، شما فرد پر تلاش هستید

برات آرزوی موفقیت دارم

5 پسندیده

ممنونم لطف دارید :bouquet:

4 پسندیده

سلام اولش بگم این چیزهایی که نوشتم فقط نظر شخصی منه و شما میتونید برای راهنمایی بهتر از پشتیبانی زبانشناس کمک بگیرین

به نظر من کلا رهاش نکنید چون شروع مجدد خیلی سختتره . اگر خسته شدین تایمش رو کم کنید
بعد دوره ای که دارید میخونید رو هم میتونید عوض کنید تا تنوع بشه
من هم چند ماه پیش وقتی میخواستم دوره ای جی رو انتخاب کنم خواستم اصولی پیش برم و ترسیدم از پس قدرت برنیام برای همین از دوره انگلیسی بدون تلاش شروع کردم اما بعد از چند درس ازش خسته شدم ، نه اینکه بد باشه نه ولی به درد سطح من نمیخورد ، به نظر من این دوره بیشتر برای کسانی که دوره داستانهای واقعی رو نگذروندن میخوره چون من هم مثل شما قبلش داستانهای واقعی رو خونده بودم گرامر و دایره لغاتم خوب بود و دوره انگلیسی بدون تلاش برام کسل کننده شده بود برای همین بعد از چند درس رفتم سراغ قدرت و ازش خیلی راضیم . وقتی درس اول قدرت رو خوندم فکر کردم خیلی سخته و از پسش برنمیام ولی کوتاه نیومدم و بعد از یکی دو درس کامل باهاش مچ شدم .به نظر من که خیلی اصولی تر از دوره بدون تلاشه البته این نظر شخصی منه و یک کاربر دیگر میتونه نظر دیگه ای داشته باشه

در کل برای اینکه روش مناسب و دوره مناسب خودتون رو پیدا کنید باید تست و دباگ کنید و در این کار هیچ کس بهتر از خودتون نمیتونه کمکتون کنه ، ما هم فقط در حد راهنمایی میتونیم کمکتون کنیم

درس اول قدرت رو بخونید ببینید اگر میتونید اون رو ادامه بدین ولی اینم بگم چند درس اول ممکنه اذیتتون کنه چون هم تایم درسهاش زیادتره و هم لغاتش بیشتر و یکم تخصصی تره ولی اگر بتونید از پسش بر بیاید یک جهش بزرگی تو یادگیری انگلیسیتون به وجود میاد

موفق باشید

6 پسندیده

بله با شما موافقم دوره پایه به اندازه انگلیسی قدرت منسجم نیست

من تقریبا هر دو را هم زمان با هم شروع کردم هم پایه و هم قدرت الان درس کایزن از قدرت هستم کلا از قدرت خیلی راضیم
ولی این دوره انگلیسی پایه کمی بهم ریخته اس بهتر بگم سینوسی است
حرف شما درسته سعی میکنم با انرژی بالاخره درس نافرمانی را هم یاد بگیرم حتی اگر طول بکشه ولی قطع نمیکنمش
از راهنمایی شما بی اندازه سپاسگزارم

3 پسندیده