هفته ای 15 لغت جدید کمه!؟

بسته انگلیسی ای جی هوک ( قدرت)، به ما میگه تو هفته فقط یه درسشو بخونیم. در این صورت تو هفته کلا با 10 الی 15 لغت جدید آشنا میشم من. یه راهنماییم کنید لطفا

5 پسندیده

اگه حس میکنی کمه در کنارش گسترده خوانی کن و از زیبوک استفاده کن، خیلی زود دایره لغت ات میره بالا

6 پسندیده

ممنون از راهنماییتون. اما خود همین انگلیسی قدرت تو روز 1 ساعت وقت میگیره.چون میگه هر درسو که شامل 3 قسمت هستو هر روز گوش بدید. حرف من اینه تو 1 ساعت میشه کم کم 6 تا لغت جدید یاد گرفت که تو هفته میشه حدود 40 تا ( اما با روش ای جی هوک تو هفته 15 تا)

5 پسندیده

دوست عزیز مغر انسان مموری کارت نیست که اطلاعات در چند دقیقه کپی پست کنید فرایند یادگیری زبان زمان بر هست و باید صبور باشید یادگیری لغت باید داخل متن باشه و به شکل طبیعی پیش برید با حفظ کردن لغات و تکست بوک ها هیچی یاد نمی گیرید بلکه خیلی زود زده میشید و هیچ چیزم ایدتون نمیشه برای یادگیری بیشتر لغات باید ناولز هم سطح خودتون مطالعه کنید اونم مستمر تا لغات با تکرار زیاد تو ضمیر ناخوداگاتون ثبت بشه تازه این هم کافی نیست دوره ای جی هوگ هم در فشرده خوانی افزایش درک مطلب و تقویت قدرت شنیداری و… بسیار موثره و باید کنارش باشه اگه زمان ندارید باید به جایی یک هفته دو یا سه هفته زمان بزارید برای یک درس و تکرار هم یادتون نره در ضمن اون یک ساعت در روز حداقل زمان هست بسته به این داره چقدر ضمیرناخوداگاه شما زمان نیاز داره تا با درس ارتباط بگیره و به تسلط ۱۰۰ درصدی برسید دقت کنید تسلط ۱۰۰ درصدی در هر درس

7 پسندیده

ممنون از توضیحتون دوست عزیز

3 پسندیده

دوست عزیز به نظر من اصلا مهم نیست که چند تا لغت یاد بگیرید …مهم اینه که به طور درست یاد بگیرید تا بعداً فراموششان نکنید…

من الان رو لغت ها خیلی وسواس ام شاید هفته ای ۳ تا لغت …
در عوض اصلا فراموشش ون نمیکنم …

4 پسندیده

سلام. آقای @amirali_1506
کاملا روش درستی را انتخاب کردید :books:

3 پسندیده