من اول از دروس پایه ی انگلیسی بدون تلاش رو شروع کردم الان یه کم دچار مشکل شدم میشه راهنمایی کنید

اولش حدود هشتاد درصد درس رو میفهمیدم ولی رفته رفته الان درس هفتم هرچی بیشتر به جلو میرم این درصد در حال پایین اومدن. تا شصت رسیده این درصد کم کم دروس داره برام سخت میشه فهمیدنش هم همینجور
دودل شدم دروس پایه رو ادامه بدم. تا نه برم سمت یه دوره دیگه

4 پسندیده

سلام، نگران نباشید
کلمات و اصطلاحات با تکرار وارد ذهنتون میشن
هر چند وقت یکبار بر گردید و درس های قبلی رو هم گوش بدید
و همیشه سعی کنید درسی رو که میخواین شروع کنید، قبل از تکرار زیاد به صورت کامل آنالیز کنید و تمام اصطلاحات و کلماتش رو در بیارید و با تکرار (شنیدن مکرر درس تا حدی که مسلط بشید) وارد حافظه ی بلند مدتتون کنید. (هر درس رو سعی کنید به مدت یک هفته و هر روز گوش بدید)

به صورت کلی بخوام بگم، قبل از اینکه درس بعدی رو شروع کنید اطمینان حاصل کنید که درس (و دروس) قبلی رو به صورت 100 درصد تسلط دارید و چیزی رو از قلم ننداختید.

اگه بازم سوالی دارید خوشحال میشم بتونم کمک کنم

6 پسندیده

سلام دوست عزیز درسته دروس پایه از درس نه به بعد سطح لغاتش یه مقدار بالاست به نظر من دوره انگلیسی قدرت خیلی بیشتر بهت انگیزه و انرژی برای پیشرفت میده جوری که معتادش میشی سطح لغاتش هم متعادلتره
موفق باشی

3 پسندیده

راهنمایی اینه که به ذهنت گوش نده ادامه بده اگه خسته شدی یه کم به خورت فرصت بده

1 پسندیده

مرسی که هستی…
چطور یه درس رو آنالیز کنیم…روش خاصی داره فقط میخام یه خورد به دانشم اضافه تر بشه از تجربیات استادهای مثل شما تجربه کسب کنم

3 پسندیده

انگلیسی بدون تلاش تا درس هفت بخونید کافیه بعدش شیبش خیلی تنده و یکسری از درسها حذف شده که این شیب تندتر کرده قدرت تست کنید اگه با چند بارگوش کردن توانایی درک مطلب داشتید با قدرت ادامه بدید وگرنه سراغ انگلیسی روان برید

4 پسندیده

خواهش میکنم

می تونید مقداری از متن که براتون سخته و حس می کنید که نیاز به تلاش بیشتری برای یادگیریش دارید رو روی کاغذ بنویسید و هر چیزی که فکر می کنید نیازه که یاد بگیرید رو زیرش خط بکشید و پس از اون یا سوالاتتون رو تو محیط تالار بپرسید یا تو گوگل سرچ کنید.
آنالیز کردن باعث میشه که متن رو به طور ۱۰۰ درصد پوشش بدید و نگرانی ای بابت اینکه چیزی رو یاد نگرفته باشید، نداشته باشید.

توصیه می کنم دوستمون به دوره های ساده تر بیشتر مسلط بشن، و بعد دوره های سخت تر رو به چالش بکشن. بازم ممنون از راهنماییتون :blush:

3 پسندیده