راهنمایی از همه دوستان

سلام دوستای عزیز
تاپیک ها رو که میخوندم دیدم چندنفری گفتن که علی رغم شروع تازه زبانشون ولی رفتن سراغ داستان های قدرت. و حتی بعضی ها از داستانای واقعی یکی دو درس بیشتر نخوندن ولی رفتن سراغ قدرت و خیلی هم راضی هستن.

من به لحاظ دایره لغت واقعا خوب هستم. ولی خوب برنامه زبانشناس رو از ابتدا دارم شروع میکنم والان حدود چند ماهی میشه
داستان های کوتاه بچگانه از سطح 1 رو تموم کردم و داستانای بلند کودکانه از سطح 2 رو هم آخراش هستم.
میخواستم حالا داستان های واقعی از سطح 3 متوسطه رو شروع کنم ولی دیدم توی تایپیک ها بعضی ها از کسل کننده بودنش میگن و اینکه با یکی دو درس که بیشتر از داستان های واقعی نخوندن ولی رفتن سراغ داستان های قدرت و خیلی اظهار رضایت میکنن.

آیا به نظر شماها که در سطح بالاتری هستید و با تجربه تر منم از داستان واقعی رد بشم برم سراغ داستان های قدرت؟ یا اینکه موازی پیش ببرم؟ یا اصلا کلا شروع کردن داستان های قدرت زوده. میشه یکم راهنمایی کنید منو.
ممنوووون ازتون
واقعا معذرت میخوام که طولانی شد.

سلام.
کسل کننده که دربرابر ای جی هوگ هستند
سطحشونم تقریبا یکسانه…فقط ای جی یکم سریعتره توی درس اصلی ولی توی بقیه درسنامه ها خیلی اروم حرف میزنه
زیاد به سطح بندی برنامه دقت نکنید … مثلا داستان های کوتاه برای من از کتاب ای جی راحت تر بود
بازم به خودتون برمیگرده چون همه فرق دارند
یک بار امتحان کنید ببینید میتونید قدرت رو تحمل کنید ( 10 تا کلمه جدید داشت )
اگه قدرتو میتونید برید که خیلی بهتره و تقریبا داستان های واقعی جلوی قدرت چیزی ندارند چونکه بیشتر داستان هاشون رو یک ادمی میخونه که صدای رباتی داره و موضوع بیشترشونم خسته کننده و منفیه… در صورتی که بیشترین چیزی که تاثیر داره انگیزه هستش که ای جی فقط در مورد موفقیت و انگیزه حرف میزنه

1 پسندیده

اینجا هم آقا کامبیز راهنمای خوبی نوشته:

اگر دوست دارین گرامر رو خوبتر و مفصل تر یاد بگیرین داستان واقعی تمرکزش تاحدی بیشتر از انگلیسی قدرت بوده.

1 پسندیده

سلام آقای ناصری. واقعا ممنوووون از معرفی این تایپیک… فوق‌العاده بود… تمام نگرانی هام برطرف شد. ای کاش میشد این تایپیک های خوب از بقیه جدا میشدن تا ازشون غافل نشیم.