بعد خوندن چه دوره ها و رسیدن به چه سطحی برم سراغ منابع آیلتس؟

سلام دوستان من میخوام از الان تا نهایت یکسال آینده برای آزمون آیلتس آماده بشم الان اوایل سطح ۳ زبانشناس هستم و تقریبا یه ماهه شروع به مطالعه کردم، در حال حاضر دارم پادکستESL گوش میدم و ۵۰۴ واژه رو میخونم و دوره نیمچه داستان ها، یه جورایی میشه گفت آخرای المنتری هستم به نظرتون کی شروع به خوندن منابع آیلتس کنم؟ و در کل چطور برای آزمون آماده بشم؟
اینم بگم که بین مهارت ها لیسینینگم از بقیه بهتره و به نظر خودم سطحش بالاتر از المنتریه و اکثرا راحت متوجه میشم

این تاپیک مربوط به « درس اصلی » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. : « ۵۰۴ کلمه ی کاملا ضروری » : « درس ششم »

4 پسندیده

سلام دوست من
کلا آزمون هایی مثل ایلتس و تافل و … ازمون های مهارتی هستند اینکه شما بتونی تو بیست دقیقه یه ریدینگ را بخونی به چند تا سوال درباره اون جواب بدی یا سایر بخش ها 50 درصدش به مهارت های ازمون برمیگرده نه به سطح زبانت 50 درصد بعدیش میشه سطح زبانت
به نظر من یکی از منابع ایلتس زبان شناس را دانلود کن یه چند تا بخش را ببین اگر دیدی متوجه میشی و برات آسونه از همونا استفاده کن و شروع کن در کنارش به بقیه دوره هاتم برس اینطوری خودت میفهمی که کی می تونی از منابع ایلتس استفاده کنی
یه راه دیگه اینه که تو یه آزمون ازمایشی (فکر کنم نمونه هاش تو اینترنت هم باشه )شرکت کن نمره خودت رو بببین و اینطوری بهتر می فهمی که تو کدوم زمینه بیشتر نیاز به تمرین داری

5 پسندیده

سلام دوست من. ببین واسه آیلتس و تافل و این سبک آزمونها که هم مهمن و هم هزینه شون زیاده بنظرم بهتره خیلی ریسک نکنی. پیشنهادم اینه که تو کلاس خصوصی آیلتس شرکت کنی تا با استاد اشکالاتتو پیدا کنه و رفعشون کنید. بجز این حتما تو آزمون ماک آیلتس شرکت کن.این آزمونا طبق آزمون اصلی برگزار میشن و تو کاملا با شرایط آزمون آشنا میشی. اگه از این نظر هم اوکی بودی چرا که نه. یه سری منابع معتبر خودخوان برای آیلتس هستن که آکسفورد منتشر کرده. اگه یه برنامه ریزی خوب داشته باشید میتونی با اونا پیش بری. موفق باشی :star_struck: :star_struck: :+1:

1 پسندیده