ارزیابی دوره «قصه های گوسبامپس»

ارزیابی دوره «قصه های گوسبامپس»
none 4.695652173913044 46

I have a suggestion.if we say something in English after a unit or a story I mean discussing can come in handy for all us

2 پسندیده

اگر فونت متن ها رو تغییر بدید زمانی که داریم متن ها رو میبینیم و می‌خوانیم تکراری نمیشه و قطعا جذاب تر هم خواهد شد …
وای در کل خوبه

خیلی باحالن خیلییییییی

فوق‌العاده هست ، متن و کلمات جوری انتخاب شده که انگار آدم تو فیلم هست و در ذهن کاملا قابل تصوره و حس ترس رو کاملا القا میکنه برای من که فعلا فصل اول رو خونده ام خیلی لذت بخش بود.

2 پسندیده

دوست خوبم میتونید فونت متن رو تغییر بدید در برنامه مسیر زیر رو برید:

تنظیمات/ پخش کننده دروس/ اندازه و فونت متن

سلام دوست خوبم

خیلی ممنونیم از پیشنهاد عالیتون. ما برای این‌که بتونیم به همه‌ی درخواست‌ها به ترتیب رسیدگی کنیم، از شما درخواست داریم که اسم کتاب‌‌های مورد نظرتون رو با توجه به توضیحات داخل لینک داده شده در تاپیک زیر ثبت کنین

ممنونیم از توجه و درک شما :relaxed::rose:

دوست خوبم بخش بزرگی از دوره‌های اپلیکیشن زبانشناس مثل داستان‌های کودکانه و مصور، دوره‌های انگلیسی بدون تلاش و … به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار‌گرفته که می‌تونین‌ از اونا استفاده کنین.

امکانات اپلیکیشن هم مثل هایلایت لغات، جعبه لایتنر تعاملی، دیکشنری‌ها، آمار پیشرفت تحصیلی و… در ابتدا قابل دسترسی هستند تا بتونید این امکانات رو به صورت رایگان تست کنید.

اما پس از مدت کوتاهی این امکانات غیر فعال میشن و برای فعالسازی مجددشو نیاز به خرید اشتراک دارین.

هزینه‌ی اشتراکی که شما پرداخت می‌کنید، صرفا جهت بهبود خدمات تیم زبانشناس و توسعه‌ی آموزش زبان انگلیسی در بستر اپلیکیشن خرج میشه :rose:

دوست خوبم فول اسکرین در برنامه امون هست در آینده اضافه میشه

دوست خوبم دیکشنری آنلاین هم موجوده کافیه نسخه آنلاین رو نصب کنید و ازش استفاده کنید.

دوست خوبم از کتاب های سطح پایین شروع کنید و سطحتون که بالاتر اومد سراغ این مجموعه برید.

زبان شناس عالیه من به همه دوستام معرفیش کردم ولی خیلی از چیزاش پولیه لطفا بعضی از فیلم ها یا کتاب هارو هم رایگان کنید

به نظرم سطحش مبتدی نیست و بالاتره

برای شروع یکم سخت هست ولی کلمات توی داستان ها تکرار میشه و بعد از خواندن دو تا سه داستان واقعا راحت میشه
داستان ها جذاب هست و خسته کننده نیست و جملات هم کوتاه هست و فهمیدن رو راحت میکنه

2 پسندیده

الان این مجموعه سطحش مبتدی بود؟؟؟:neutral_face::neutral_face::neutral_face:
از خودمو سطحم ناامید شد؟،:disappointed_relieved::disappointed_relieved:

دوستان لطفا منو راهنمایی کنید.
برای حداکثر استفاده از این داستان، می بایست متن رو از رو خوند یا فقط به داستان گوش کرد؟
من داستانهای کوتاه و بچه گانه رو با گوش دادن متوجه میشم ولی این داستان خیلی برام مشکله

سطح گوسبامپس بالاست باید حداقل 90 درصد رو متوجه داستان بشید که بتونید با متن همزمان بخونید و گوش بدید.
شما متن رو بخونید اگر براتون سخته فعلا بذارید کنار تا سطحتون بالاتر بره.
برای داستان ها پیشنهاد میشه گسترده خوانی بشه و با متن گوش بدید و بخونید و برید داستان بعدی

1 پسندیده

سلام من تازه نصب کردم در اول کار چه کار باید بکنم

من نمیدونم چرا وقتی خودتون هم میدونین سطح این داستانا بالاست جزو A2 قرار گرفته، برای من ک سخت بود خیلی. اینطور سطح بندیها باعث میشه یک سری افراد ناامید و دلسرد بشن.

2 پسندیده

سلام تعیین سطح شدین؟

سلام، داستان‌های که گذاشتید ترسناک بنظر میاد. آموزش ترس و وحشته یا لهجه us ، جرات نکردم گوش کنم