ارزیابی دوره «قصه های گوسبامپس»

ارزیابی دوره «قصه های گوسبامپس»
none 4.617021276595745 47

معرکه ست برنامتون.من سال دیگه آزمون آیلتس دارم و هروقت از مطالعه کتابام و کلاسام خسته میشم میام برنامه شما رو استفاده میکنم.مرسی

1 پسندیده

یک برنامه فوق العاده

2 پسندیده

بسیار عالی خسته نباشید

2 پسندیده

این کتابا واقعا حرف ندارن. اصلا انگار بره آموزش زبان نوشته شدن. حالا میفهمم چرا ای جی پیشنهاد میکنه خوندنشون رو.

6 پسندیده

سلام…

پس, واجب شد براتون که کتابایی با صداپیشگی ایشون رو وارد نرم افزار کنید…خدا قوت

3 پسندیده

سلام.
منم همین شنبه که تو درس قدرت خواندن دوره انگلیسی قدرت با این کتاب آشنا شدم, شروع کردم به شنیدن و دیدنش…خانه ارواح

تمام سعی خودم رو کردم که کمترین استفاده رو از دیکشنری داشته باشم.
دیشب تا قسمت ۱۷ش رو خوندمو امروز صبح, آخرین قسمتش رو

برا من با سطح متوسط, واژگان سخت زیادی داشت که همه اونها مربوط به واژه هایی میشد که حالت فرد رو مشخص می کرد…مثل:
با اخم بهش نگاه کردن…وحشت زده شدن…چشم غره رفتن

ولی با این حال, میشد به راحتی, از محتوای نوشته, تا حد زیادی همه چیز رو فهمید.

امیدوارم داستانای دیگه این مجموعه هم, همین قدر جذاب باشن…چه از جهت گویندگی و چه افرتلسی! در فهمیدن :joy::innocent:

خداقوت بر نویسنده داستان…خدایش بیامرزد
گوینده پراحساس
آقای Aj Hoge بابت معرفی این کتاب دوران بچگی شون
و همه دست اندرکاران پیدا و پنهان مجموعه ی زبانشناس

More power forever

8 پسندیده

بد نیسش میشه بهتر بشه

1 پسندیده

واقعا عالی هست، تو تقویت زبان کمک میکنه

1 پسندیده

خیلی داستان زیبا و قشنگی بود مرسیییی

1 پسندیده

ترسناک است ولی جذاب :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 پسندیده

جالبه . من یه فیلم دیدم که همه ی شخصیت های این کتاب ها رو توش داره . به علاوه ی همین عروسک زنده . فیلم جالبی بود درباره ی نویسنده ای که شخصیت های بد کتابش زنده میشن و سر دسته شون همین عروسک هست که اسمش در فیلم اسلپی هستش ‌. نمیدونم آیا این کتاب ها به اون مرتبط هستن یا که خیر . فقط یه سوال ، چرا ترجمه نداره ؟

2 پسندیده

سلام

معمولا سعی شده داستان های مربوط به سطوح پایین ترجمه شه؛ نه سطوح بالاتر

2 پسندیده

خیلی خوب بود واقعا😊 مشتاق بودم بدونم آخرش چی میشه.

3 پسندیده

عااالی هست بسیااار متشکرم

2 پسندیده

خوب هست ولی لغات خیلی شبیه به هم دارد

3 پسندیده

خوب است ولی یه ذره ترسناک است

5 پسندیده

عالی و جذاب بود و من خیلی خیلی لذت بوردم

2 پسندیده

ارارعحرلخلزحلزلحزلخزحلزحلزحلزحلزحلزخلز

عالییییییییییییییییییییییی

1 پسندیده

سلام و عرض خسته نباشید،لطفا بجز ژانر ترس و وحشت چیزای خنده دار و شاد هم اضافه کنید لطفا،و همینطور دیکشنری عالی آبادیس که خیلی خیلی بهتر از fastdic هست