سوال گرامری has+bewn

سلام
دو جمله شبیه به هم دیدم ولی چون قاعده گرامری را بلد نبود اگر ممکنه توضیح دهید :
جمله اول:
She had probably been to warrior school
جمله دوم :
Her body has never been found.
هر دو ظاهرا از قاعده
Had/has +…+been
استفاده شده . ایا درست میگم ؟ لطفا در مورد قاعده توضیح دهید باتشکر .

این تاپیک مربوط به درس« بودیکا » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « داستان‌های بچگانه » فصل: « بسته ی چهارم »

3 پسندیده

سلام وقت بخیر. قاعده ی had/has+been که نداریم البته.
یا had+ been/pp داریم
یا have/has+ been/pp
ولی جمله ی اول گذشته ی کامل یا ماضی بعید یا past perfect هست
و جمله ی دوم مجهول هست با زمان حال کامل یا present perfect

10 پسندیده

امممممم ، خدایا خودت اینارو به من یاد بده و خیلی چیزهای دیگه رو، ممنونتم :hugs::tulip:

6 پسندیده

اصلا کاری نداره خیلی زود یاد میگیرین. یه کم صبر میخواد و یه کم تمرین و یه کم در معرضش بودن :blush: :rose: :rose: :cherry_blossom:

9 پسندیده

مربی گرامی ،درود برشما ،خسته نباشید ، چه عجب از شما :bouquet:

3 پسندیده

سلام عباس عزیز. ممنونم از توجه و لطفتون :rose: :four_leaf_clover: :pray:

3 پسندیده

مربی گرامی بسیار مراقب سلامتی تون باشید،بنده دو هفتس کرونا گرفتم ،هنوز هم خوبه خوب نشدم ،تازه دارم یواش یواش خوب میشم ، اصلا آدم نمی فهمه کی و کجا گرفت ، کلی آدمو کلافه می کنه ،این مدت کوه هم نتونستم برم :pensive:
@ShaghayeghAlavi

3 پسندیده

سلام بر شما. خیلی ناراحت شدم امیدوارم خیلی زود سلامتیتون رو به دست بیارین هرچند آثارش تا مدتها موندگاره متأسفانه.
مراقب خودتون باشین :rose:

3 پسندیده

خیلی لطف دارین زریبانوی عزیز وممنون از ابراز محبتتون، شما هم مراقب باشین ،زیادخطرناک نیست ولی کلافه می کنه ،حالاشاید توانایی بدنی و اقلیم هم ایجاد تفاوت کنه،بازم ممنون، انسانیت ، شخصیت و بزرگواری شما ثابت شده است ،سپاس :bouquet:

2 پسندیده

ممنونم از شما خانم علوی عزیز :tulip::blush:
شما فوق‌العاده هستید :gift_heart:

3 پسندیده

ناراحت شدم خیلی عباس عزیز. امیدوارم همیشه سالم و تندرست باشین، خداروشکر که الان بهترین. امیدوارم هرچه زودتر صد در صد سلامتیتون رو به دست بیارین مجدد :muscle:t2::muscle:t2::muscle:t2::rose::rose:

3 پسندیده

ممنونم که انقدر محبت دارین:heart_eyes::rose::heart:
این خود شمایین که فوق العاده هستین :blush::muscle:t2::two_hearts:

4 پسندیده

بسیارسپاس دارم از ابراز محبتتون ،لطف دارین ،بله یواش یواش دارم خوب میشم ،خواهشا مراقب باشین واسه خانومها مخصوصا اگه قوای بدنیشون ضعیف باشه خطرناکه،من برای شما و تمامی زبانشناسای عزیز آرزوی سلامتی دارم ،موفق باشین.
بازم ممنون از ابراز لطفتون :bouquet:

3 پسندیده

سلام پروفایل تون دیدم
تولدتون مبارک باشه ارزو میکنم همیشه سالم و صد البته موفق باشید و در زبانتون هم پیشرفت کنید :birthday::birthday::birthday: :confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::balloon::balloon::balloon::tada::tada::tada::gift::gift::gift:

2 پسندیده

ممنون ریحانه خانوم شما لطف دارین، همیشه سلامت باشید :bouquet::bouquet::bouquet::confetti_ball::confetti_ball:

2 پسندیده

عباس آقای نازنین تولدتون مبارکا باشه. امیدوارم خیلی زود سلامتی کاملتون رو به دست بیارین و ما هم اینجا شمارو با نهایت انرژی کنارمون داشته باشیم. :rose:

1 پسندیده

زریبانوی گرامی،خواهرعزیزم،همیشه شما درتلاش و انسانیت نتنها برای من که برای بسیاری از زبانشناسها الگو هستین ،پیشرفتتون چشمگیره و من حقیقتا به شما اعتقاد و ارادت دارم.
از ابراز محبتتون سپاسگزارم زری بانوی عزیز، موفق باشید :bouquet::bouquet::hibiscus::confetti_ball:

1 پسندیده

به به پس شما هم دیماهی هستین. تولدتون بسیار مبارک و امیدوارم بهترین سالها و روزهای زندگی در انتظارتون باشه عباس عزیز :tada::balloon::gift:
و ما هم همیشه از حضور گرمتون توی تالار استفاده کنیم و لذت ببریم

2 پسندیده

نه مربی گرامی، من یک گام از دیماه نازنین دور هستم و اول بهمن دنیا اومدم،ولی متولدین دیماه رو دوست دارم ، محبت شما همیشه شامل حال من و دوستان زبانشناس شده، از تمام لطف و محبت شما سپاس دارم،سرزنده و شاداب باشید و ایام همیشه به کامتان گوارا :hibiscus::bouquet::confetti_ball:

2 پسندیده

I hope you will be good very soon :hibiscus::hibiscus::hibiscus:

2 پسندیده