اشتباه انگیزشی من

اشتباه پنجم من - انگیزه

خب دوستان سلام حالتون چطوره؟

امروز درباره یکی دیگه از اشتباهاتی که در گذشته داشتم صحبت خواهیم کرد. یعنی انگیزه. ببینید انگیزه خیلی مهمه ولی نه اونقدری که همه زندگیمونو بذاریم و بریم دنبالش. واسه همین پیشنهادی که دارم اینه که در خودتون تعهد رو افزایش بدید.

من دقیقا از زمانی که به تعهد بیشتر از انگیزه اهمیت دادم شروع به رشد کردم و پیشرفتم تو یادگیری زبان بیشتر شد.

:question:انگیزه یا تعهد؟

پیج من: @yo_kambiz

ویدئو

لینک دانلود ویدئو

متن و ترجمه ویدئو

my_fifth mistake_was_motivation.pdf (159.2 کیلوبایت)

لینک این ویدئو در تلگرام

لینک این ویدئو در اینستاگرام

25 پسندیده

ممنون مربی عزیزم ،آقا کامبیز گل ،بسیار عالی و آموزنده ،سپاس :bouquet:

4 پسندیده

ماشاا… اسفند دود کنیم براتون . الحق ک قلب تپنده برازنده شما و البته تمام عزیزان وسط و پشت صحنه هست . چ یادآوری نابی کردید برای من ک بارها تو همه چی اتفاق افتاده . اما امروز پسرم رفت ب اولین سفرش با دوستش . اما ربطش ب موضوع چیه ؟؟:thinking::thinking::thinking:
خب بجای اینکه زانوی غم دوری بغل کنم و غصه دار باشم ب استقلالش فکر میکنم و ب عدم وابستگی دست و پاگیر والدین ،، باید تمرین کنم تا ی روزی بتونم این پرنده های کوچک رو از میون دستهام آزاد و رها کنم تا بتونن زندگییییییییی کنن . منم صبحم رو با خواندن مقاله شروع کردم و ی دنیا مهربانی و شادی رو نثارتون میکنم .
همیشه متعهدانه پرانگیزه و سرشار از شادی بمانیم در جریان زندگی :heartpulse::heartpulse::heartpulse::heartpulse:

2 پسندیده