کمک لایتنری

سلام من اوایل که زبانشناس رو نصب کردم یه مدتی به اشتباه داستان هایی که با لهجه بریتیش بود رو مطالعه می کردم… درحالیکه که لهجه آمریکن مدنظرم بود الان دوره ی داستان های واقعی رو دارم مطالعه می کنم ولی جعبه ی لایتنرم به روز نشده و هنوز جملات قدیمی رو برام باز می کنه و با اون درسی که روش تمرین دارم مطابقت نداره چیکار کنم درست بشه؟؟؟؟؟

1 پسندیده

سلام اگه سوالتون را درست متوجه شده باشم میخواهید آن لغات دیگه در لایتنر نباشند برا اینکار لایتنر را باز کنید و تمام و یا لغات درس مورد نظر را به میدانم تغییر بدید و برای اینکه تو لایتنر نمانند بعد از گزینه میدانم ازتون سوال می‌کنه میخواهید این لغات همچنان بمانند یا حذف شوند شما گزینه حذف را تیک بزنید دیگه لایتنر از آن لغات خالی میشود کار زمانبری هست ولی میشه انجامش داد موفق باشید

1 پسندیده

سلام من رفتم داخل جعبه لایتنر روی سطل زباله زدم گزینه ی بعد از پاک کردن وضعیت این جمله را حفظ کن… و دارم کلمه به کلمه پاک می کنم.
اگه یه زمانی خواستم دوباره اون دروس قبلی رو که اوایل روشون تمرین داشتم و بخونم باز دوباره تو جعبه ی لایتنرم میاد؟؟؟

1 پسندیده

میتونید از لاینتر همون درس استفاده کنید. هر درسی یه لایتنر جداگونه فک میکنم داشته باشه.

1 پسندیده

بله باید خودتون مجددا لغات وارد کنید

1 پسندیده