تالار زبانشناس

چطور چیزی که از زبانشناس یادگرفتیم رو انتقال بدیم ؟

اگه ما بخوایم چیزی که از این برنامه ی خوب عالی چمیدونم محشر :joy:یاد گرفتیم رو به دیگرانی که قبلا با کتاب های تئوری گرامر یاد میگرفتن یاد بدیم
چطوری باید این کارو بکنیم ؟ چطوری قانع کنیم طرفو مثلا دانش اموزانمونو

3 Likes

به نظر من تنها راهش این که به طرف بگیم بیا مکالمه کنیم چون اونا اسپیکینگ و لیستنینگ ضعیفی دارن
البته به نظر من.

2 Likes

اره مرسی میشه به چالش کشیدشون ولی یه کلاسن خو زیادن سخته مخصوصا وقتی خودم خعلی تسلط ندارم

1 Likes

من که چند موردو امتحان کردم ویژگی های زبانشناسو گفتم
بعد گفتن خب حالا چقدر یاد گرفتی
گفتم خیلی😁
گفتن بیا مکالمه کنیم
چون هنوز اعتماد به نفس ندارم قبول نکردم
ولی به نظرم وقتی تسلط ما رو ببینن خودشون مشتاق میشن نه اینکه ما بگیم بیایید یاد بگیرید

4 Likes

چون مکالمه تسط میخواد پیشنهادم اینه که از درسهایی که خوندین و داستانگویی کردین براشون داستان تعریف کنین.اینطوری هم مشتاق میشن و هم جذب میشن. اینکار برای خودتون هم تمرین مکالمه میشه. من زیاد انجام میدم :joy:

3 Likes

اره منم تسلط ندارم و اونجوری ک به فارسی میتونم حرف بزنم نمیتونم همون طور به انگلیسی منظورمو برسونم بعد میام ضایعه میشم بد میشه بزا اول خوب یاد بگیرم :joy::muscle:

2 Likes

داستانگویی براشون کمه باید قشنگ مسلط باشم
ممنون از نظرتون

3 Likes

سلام حمیده خانم :dizzy::ribbon:

بنظرم تشویق شون کن بیان تو همین جا، تو تاپیک های رایتینگ، مکالمه یا چت های بچه های تالار یا مربی ها :blue_heart::blue_heart: شرکت کنند و خودشون عملکرد بچه های اینجا رو که با زبانشناس تمرین می کنند و انگلیسی می خونند، ببینند.

من خودم تا حد امکان، تو این تاپیک ها، شرکت کرده ام.

:yellow_heart::sunflower::yellow_heart:

2 Likes

اونایی که من میشناسم :joy:بعید میدونم باور کنن ولی بازم ممنون از نظرتون

2 Likes

نیاز به باور نیست! نیاز به توضیح اضافه هم نیست، حتی. چیزی که عیان هست، چه حاجت به بیان هست؟! :grin:

بیان عملکرد بچه های دیگه :blue_heart::blue_heart: رو ببینن. (خودم اصلاً به کنار :joy::yellow_heart:)

1 Likes

ارع واقعا ادم انگیزش ده برابر میشه که انقد تو تالار جنب و جوش هست😂

2 Likes