مشارکت در خواندن دوره های Effortless English ( انگلیسی بدون تلاش)

و اینکه لینک گروه هم منقضی شده

7 پسندیده

اگه طبق زمان گروه و… درست حدس زده باشم درس ۸ هستید درسته؟
من خودم دارم درس ۷ رو تموم می کنم.ببینم اگه برنامه خوبی دارید،ملحق شم‌ بهتون
@zaribano

7 پسندیده

سلام دوستانم. روزتون بخیر.
لینک گروه رو مدتها پیش پاک کردم.
نحوه فعالیت گروه به این شکل هست که. ما الان درس نهم ( کایزن) از درس انگلیسی قدرت رو داریم تمرین میکنیم.
برای هر درس 10 روز زمان میزاریم.
مینی استوری رو داستان گویی میکنیم و ویس میفرستیم گروه.
داستانهای درس دیدگاه را هم داستانگویی میکنیم و ویس میزاریم و اشکالات همدیگه رو برطرف میکنیم.
درس اصلی رو خلاصه نویسی میکنیم و خلاصه گویی میکنیم و ویس میفرستیم.
سؤال و جواب مینی استوری را تو گروه با هم تمرین میکنیم.
با کلمات سخت درس که برای هرکسی متفاوته داستان کوتاه جدید مینویسیم.

اگر هرکدوم از شما دوستانم تمایل داشت با این روش تمرین به گروه اضافه بشه باید با برنامه گروه هماهنگ بشه.
فعال باشه و از درس کایزن. یعنی درس نهم همراه گروه باشه.
تا چند روز آینده هم درس دهم رو شروع میکنیم.

اگر باز هم کسی تمایل داشت وارد گروه بشه همین پیام رو ریپلای کنین و اعلام کنین تا لینک بفرستم براتون. :rose::rose::rose:

20 پسندیده

روش بسیار خوبی هست فقط اینکه من یکم عقبم ازتون یعنی درس ۷ رو باید وقت بزارم تموم کنم.بعد یک موضوع دیگه اینکه من از اول اردیبهشت امتحانام تموم میشه.تا اون موقع سعی میکنم تا درس ۱۱ بخونم ،و از اون به بعد اول اردیبهشت به شما میگم که لینک‌‌ رو بزارید و من هم باهاتون هستم.
فقط یک سوال داستان گویی کردن یعنی داستان مینی استوری رو میگیم؟ و در آخر شما چند بار به هر قسمت گوش میدید؟
سعیمو می کنم تا اردیبهشت به درس ۱۱ برسم که باهاتون هماهنگ بشم.

5 پسندیده

بله داستان مینی استوری و داستانهای دروس دیدگاه رو برای همدیگه بصورت خلاصه تعریف میکنیم. مثل اینکه شما یه داستان فارسی خوندین یا یه فیلم دیدین و الان میخواین اون داستان رو برای دیگران تعریف کنین.

خب این دیگه متفاوته هرکسی روش مطالعه خاصی برای خودش داره مثلا من نزدیک 40 مرتبه گوش میکنم. یکی دیکه 10 مرتبه. اون یکی 21 مرتبه. کاملا متفاوته و این بستگی به خودمون داره که چطور یاد میگیریم.

خوشحال میشیم :rose:

6 پسندیده

من لغات درس ۷ رو ۲ ماهی هست در لایتنر دارم و می‌تونم با خیال راحت تو ۳ یا ۴ روز ۱۰ پانزده بار به مینی استوری درس ۷ گوش کنم.الان لغات درس ۸ رو زدم لایتنر تا وقتی که اومدم درس ۸ رو بخونم لغاتاش رو بلد باشم و با ۲ یا ۳ با. گوش کردن به دری اصلی ،تمرکزم رو روی مینی استوری بزارم.در زمان خوندن درس ۸ لغات درس نهم رو مشخص می کنم و با یک حرکت فشرده و بدون پایین آوردن کیفیت می تونم بهتون برسم.جمعه هم انشاءالله در چالش شدت شنیداری بالایی به سبب تموم کردن درس ۷ خواهم داشت.

7 پسندیده

درود بر همگی
من سطح ۳ زبان‌شناسم و الان اواخر درس ۳ قدرت رو مطالعه می‌کنم. به نظرتون بیام توی گروه و از درس ۱۰ با گروه ادامه بدم که انگیزه‌ام بیشتر بشه؟
الان درس اصلی ۱۰ رو یکبار خوندم از نظر لغات، سرعت تلفظ و لیسنینگ اصلا سخت نیست برام.

ممنونم

:hibiscus::hibiscus::hibiscus:

9 پسندیده

به نظر من چون درس ها سخت میشن ،باید به ترتیب بخونیم.اگه وقت اضافه داشته باشید می تونید مثلا هر روز ۲ بار درس اصلی ،دوبار واژگان و ۴ بار مینی استوری و …تا مثلا در ۵ روز یک درس رو تموم کنید.پرش کردن فکر نکنم درست باشه.مگر اینکه در حالی‌که با گروه مثلا درس ۱۰ رو می‌خونید ، ادامه درس ۳ هم برید.
بازم تصمیم با خودتون :blossom::blossom:

7 پسندیده

سلام دوستان این گروه عالی ولی میگم موقع گزارش دادن در چالش آقا علی رضا عکس دوره قدرت رو بفرستیم هم تنظیم میشه هم انگیزه می گیریم :blossom::rose::hibiscus::sunflower:

6 پسندیده

درود بر شما. از اونجایی که درسها از آسون به سخت میرن و هرکدوم از درسهای اصلی به ترتیب توصیه هایی برای مطالعه داره پیشنهاد میکنم حتما به ترتیب ادامه بدین و براشون حداقل یک هفته رو وقت بزارین.

9 پسندیده

با پیشنهادتون موافقم و عالیه.
همینجا هم میتونیم گزارش ارسال کنیم.
هرکسی از هرجایی که هست ادامه بده و گزارشاتمون رو اینجا میتونیم روزانه ارسال کنیم :rose:

8 پسندیده

دوستان اگر موافق باشین میتونیم اینجا رو به یک چالش تبدیل کنیم و گزارشات مربوط به قدرت رو اینجا بفرستیم. و اشکالات و ایرادات همدیگه رو برطرف کنیم :rose:

10 پسندیده

موافقم :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::clap::clap::ok_hand::ok_hand::ok_hand:
میشه این کار را کرد

10 پسندیده

حق با شماست ابوالفضل جان
نظر Zari banoo هم موید همینه.
بازم ممنونم از هر دو تون.
:hibiscus::hibiscus::hibiscus:

9 پسندیده

عالی پس از لیستینگ تا رایتینگ میشه همه همینجا فرستاد :hibiscus::rose::blossom::sunflower:

6 پسندیده

بله همه رو میشه همینجا فرستاد :heart_eyes:

7 پسندیده

سلام زری بانو ممنون پیامها رو خوندم اما گویا شما خیلی جلو هستید. من تازه شروع کردم. نمیدونم درسته وارد گروه بشم یانه؟؟

7 پسندیده

شما درس چندم هستین؟!

7 پسندیده

سلام من درس 7 هستم هنوز و تا جمعه تمام می کنم اما زری بانو و افرادش جلوتر هستند . بهنظرم ما فعلا اینجا گزارش بدیم

7 پسندیده

شما اینجا گزارش بفرستین منم میفرستم و با هم تمرین میکنیم.
رایتینگ و داستان گویی و اینا

7 پسندیده