میخوام بدونم جمله زیر رو با توجه به چه نکات گرامری اینجوری نوشته؟

That’s strange,’ thought Mummy Duck.

این تاپیک مربوط به درس« داستان انگلیسی جوجه اردک زشت » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « داستان‌های بچگانه » فصل: « بسته ی اول »

3 پسندیده

بنظرم زیاد رو گرامر حساس نباش

3 پسندیده

میدونین؟ مشکل منم هس,البته من نمیپرسم بی جوال میمونم,چون ساختار تالار بهم ریختس,نمیدونم چی کجاس و سوالنو چطوری بپرسم

3 پسندیده

حساس که نه ولی خب با ندونستنم نمیشه خب😐

3 پسندیده

والا منم بعد یه مدت تصمیم گرفتم از یه جایی شروع کنم دیگه سخته همش خودت بخونی بعدبگردی دنبال جواب سوالاتت بعدم که یه چیزایی گیرم پیدا کردی ندونی که درست هست حالا جوابت یا نه.

3 پسندیده

ممنون حتما نگاه میکنم🙏

3 پسندیده

نه نه من ایرادی تو خوندن ندارم, چون خیلب رامت میگیرم و نکته به نکته یاد نمیگیرم اما مربوط به خود اپلیکیشن سوال داشتم که چون نتونستم زیاد با فضاش ارتباط بگیرم, خورد خورد از ادمینها پرسیدم الان تقریبا همشو میدونم

3 پسندیده

خب این خیلی خوبه بهت تبریک میگم،من زمان زیادی نیست که شروع کردم زبان یاد بگیرم تا حدودی هم میشه گفت تونستم با همین نرم افزار پیش برم ولی بازم روزانه کلللی سوال درسی و برنامه ای برام پیش میاد که واقعا عاجزم تو حل کردنش:joy::joy:

راستی به عنوان یه دوست یا پارتنر دوست داری کنار من با هم پیش بریم که من یه چیزایی البته از تو یاد بگیرم:wink::wink:

3 پسندیده

من دوماه دیگه تافل دارم, دیگه اونروزای لذتبخش زبان گذشت رفت, الان فقط دارم با موضوعات تافل اشنا میشم.
پارتنر هم دارم که بیچاره هرچقدم سرش بلا میارم باز میگه من تو رو به سختی پیدا کردم, ولت نمیکنم. :joy:

عاشق صبر و شکیباییشم یعنی
اما هرموقع سوال داشتی صمیمانه بهت جواب میدم. البته در حدی که بلدم

3 پسندیده

به به چه عالی خسته نباشی و موفق باشی تو راه رسیدن به چیزی که هدفته دوست خوبم .و ممنونم بابت اینکه جواب پیشنهاد منو اینقدر دوستانه و قشنگ دادی ،امیدوارم بازم ببینمت اگه شد.:heart::heart:

2 پسندیده

من اصن تعارف باهات نکردما, هرسوالی داشتی بیا ازم بپرس
یا بلدم ج میدم یا رفرنس معرفی میکنم بهت حداقل

شمام موفق باشی, و بدون راهت درسته, این زبانشناس عاالیه, من اگه پارسال به حرف دوستم گوش میکردم و باهاش کار میکردم الان تافلمو داشتم

خیلی جدی ادامه بده باهاش و زنجیرتو قطع نکن, قول میدم ماه به ماه بهتر شی

4 پسندیده

قربون دستت ،چشم حتما اینو بدون خودم مشتاق ترم که با دوست خوبی مثل تو همراه باشم چیزای جدیدی ازش یاد بگیرم

در مورد زبان شناس هم موافقم باهات اپ های مختلفی وقتی میخواستم زبان یاد بگیرم نصب کردم که بین اینا میتونم بگم بهترینش همین برنامه بود ،اوایل درست نمی دونستم چطور ازش استفاده کنم بهتره ولی به مرور دستم اومد ایشالا که بهتر بهتر هم بشه :slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:

3 پسندیده

دوست خوب اصلا عجله ای واسه یاد گرفتن ساختار گرامری نداشته باش قطعا با تکرار که مهمترین رکن این نرم افزاره هم ساختارها رو یاد میگیری هم ناخودآگاه گرامر رو.

4 پسندیده

خوب این یه نقل قول مستقیمه فقط به جای اینکه بگه duck said:
گفته duck thought
درواقع این یه جور ادبیات داستانیه که از طیف وسیعی از لغات استفاده میکنه که تکراری و خسته کننده نباشه مثلا اینجا به جای با خودش گفت از گذشته فعل think استفاده کرده که جمله اش معنی عمیق تری پیدا کنه

6 پسندیده