تالار زبانشناس

یکم بهم قوت قلب بدین لطفاً

دوستان 10 روزه زبان شناسان رو شروع کردم ولی متاسفانه دیروز نتونستم گوش بدم … البته املا و واژگان رو کار کردم…
حالا زنجیرم دوباره اومد صفر … اعصابم واقعا خورد شده …
طوری که میخوام برنامه رو از اول ری ست کنم و لی اگه این کار رو بکنم همه ی زحماتمم هدر می‌ره. لغاتی که های لایت کردم و …
راستی راه حلتون برای این که این اتفاق برام تکرار نشه چیه…؟؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید…
:rose::rose::rose::rose:

2 Likes

سلام. راستش من هم تا حالا چند بار زنجیرم شکسته برای همین حس تون رو درک میکنم. همون‌طور که خودتون گفتید با ریست کردن برنامه سطحتون دوباره به صفر میرسه و لغت هایی که بلدید رو دوباره باید سفید کنید و… .
بعد از کلی تجربه ی شکستن زنجیره فهمیدم که اگه منبعی داشته باشم که تحت هر شرایطی بتونم ازش استفاده کنم؛ چه وقت هایی که ناراحتم، عصبانیم، ناامیدم، خوشحالم، سر کیفم و… اون وقت که دیگه زنجیرم شکسته نمیشه چون منبعی دارم که تو هر شرایطی گوش دادن بهش برام اوکیِ.
می دونم که ممکنه ناراحت باشید از دست خودتون ولی به خودتون فرصت بدید و بدونید که مهم ادامه دادنه.
موفق باشید.

5 Likes

سلام میتونید با عوض کردن تاریخ گوشیتان زنجیرتان را ترمیم کنید. البته من خودم تا بحال انجام نداده ام ولی بعضی از دوستان با این روش زنجیره را پر کرده اند
موفق باشید

4 Likes

سلام دوست عزیز

اگر انگیزه تون برای یادگیری زبان، اضافه کردن طول زنجیره ست، یا انگیزه تون در حدی هست که با شکستن زنجیره نابود میشه، همین امروز یادگیری زبان رو کنار بزارین و برین سراغ چیزی که انگیزه های قوی تری براش دارین.

زنجیره ی یادگیری، خوبه که به عنوان یک محرک برای آدم عمل کنه، اما نباید تبدیل به اصل یا انگیزه بشه براتون، در اینصورت هر زمانی در آینده ممکنه این اتفاق بیفته و شما رو بیش از این دلسرد کنه

دنبال انگیزه ها و هدفهای بهتر، قویتر و مهمتری برای یادگیری زبان بگردید، قطعا به نتایج شگفت آوری دست پیدا میکنین

11 Likes

راه حل فوق‌العاده ای هست .سپاسگزارم…:rose::rose::rose:

2 Likes

احسان جان حرفهات جای تامل داره و صدالبته درستن …
ممنون از اینکه خطام رو بهم گوشزد کردی …
:revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::rose::rose::rose:

3 Likes

براتون آرزوی موفقیت میکنم ، :tulip:

2 Likes