چرازنجیره حذف شده ونردبان زبان ای جی گاهاپله هایش کسر است؟

در درس اصلی نوشته ای جی درسهایی هست که در اینجا نیامده بنا به دلایلی
اما آیا حذف این زنجیره ها و پله های نرده بان مانع سعود یا حداقل DRAG در برابر سعود نیست؟
لطفا بررسی و با مدیران محترم مطرح گردد

6 پسندیده

سلام دوست گرامی

بله یکسری درس ها به این دلیل که خارج از عرف و فرهنگ کشور ماست حذف شده و در مورد اینکه حدف اونها مانع پیشرفت هست، باید بگیم خیر ،شما بدون استفاده از دروس هم میتونید پیشرفت کنید و خللی در روند مطالعه تون ایجاد نمیشه. اگر این موضوع براتون نگران کننده است میتونید خارج از اپلیکیشن این موارد رو مطالعه کنید ولی به طور کلی هیچ مانعی برای پیشرفت نیست.

8 پسندیده

این امکان فراهم هست که صرفا متن انگلیسی این دروس حذف شده برای درخواست کنندگان به اشتراک گذاشته شود
قطعا اقای ای جی با توجه به جمیل جوانب! این زنجیره را ساخته و حذف آن قطعا میتواند مشکل ساز باشد
ضمنا فراگیری زبان انگلیسی با حذف یادگیری فدهنگ ان کشور برای زبان آموز میشود آموزش ناقص یا آموزش با پای لنگ
مانند اینست زبان آموز غربی،در فراگیری و آموزش زبان پارسی آموزش پخت قرمه سبزی را اینچنین بیاموزد که قرمه سبزی بدون سبزی یا بدون شنبلیله طبخ شود و عنوان گردد چون مثلا سبزی یا خاصا شنبلیله در فرنگستان یافت نمیشود بهتر است اینچنین مورد آموزش واقع گردد
شما دستور پخت را همانگونه که هست آموزش بدهید حالا بصورت غیر فراگیر که لااقل افرادی که مایل اند زبان را فرا گیرند درست و کامل و به قاعده یاد بگیرند
چون زبانی بنام زبان انگلسیی وجود ندارد (بیش از 80 درصد لاتین و یونانی است ) اما فرهنگ انگلیسی بله
گاها در اینجا از زبان اقای ای جی نقل قولها یا برداشتهایی مطرح میشود یا تفسیرهایی که روح ایشان نیز خبر ندارد اما حذف دروس زنحیره وار آن توسط زبان شناس یا زبان آموز اندکی عجیب خواهد بود
نتیجه : لطفا صرفا متن انگلیسی دروس حذف شده (بحز متن اصلی که موجود است) نیز برای درخواست کنندگان ارسال گشته خودشان با مراجعه به دیکشنری ترجمه نزدیک را فرا میگیرند
اما لااقل دستور طبخ استراگانوف یا کامل یاد یگیریم!
این موضوع اساسی میباشد
لطفا با مدیران محترم مطرح فرمایید

6 پسندیده

با شما موافقم
من حتی میخواستم پیشنهاد بدم آهنگ های برتر دنیا رو هم به صورت صوتی بذارید که بسیار مفید هست

5 پسندیده

به نظر من هم متن دروسی که حذف شده را قرار بدن ترجمه اش نکنند. در واقع این یک خود سانسوری هست. اگر هم زیاد حساس هستند میتونند متن درس رو در اختیار افرادی که اشتراک خریداری کرده اند قرار بدن تا زیاد در چشم نباشه.

4 پسندیده

متاسفانه حذف این دروس باعث مشکل در یادگیری دروس بعدی می شود چون آموزش این دروس به صورت پلکانی است ودروس بعدی با سرعت بالاتری اجرا می شود و باعث مشکل در فهمیدن آنها می شود .من بعد از دروس هفتم و هشتم نتوانستم ادامه بدهم

5 پسندیده

متاسفانه ما باید همه چیز را ناقص یاد بگیریم چون فرهنگ حاکمه نمی پسندد من چکار به آن دارم مشتریان
شما صرفا افرادی نیستند که بخواهند در ایران زندگی کرده کلاس رفته آموزش دهند قطعا قطعا قطعا همین حضرات مربی و مدرس و مشاور پاش بیفته مهاجرت میکنند چرا که نه؟!
اما بیاییم با خودمان صادق باشیم !
شما کالا یا خدمت انگلیسی آسان را فروخته اید اما نه کامل
اگر پول بیشتری مد نظر است ما پرداخت میکنیم اما این نوعی غش است!
دوستان زبانشناس همگی فرهیخته تر از آنند که با اندک ریشتری از تهاجمی فرهنگی آن هم از انسانی بسیار شریف مانند ای جی تحت تاثیر قرار گرفته و بهشت وطنشان را به دوزخ امریکا بفروشند که قطعا همه عزیزان کانون زبانشناس آقازادگان (بانوزادگان ) جنتلمن (جنتلوومن ) اصیل و واقعی اند نه تازه بدوران رسیدگان جنتیلمن!

2 پسندیده

دوست عزیز سلام
تمام افرادی که در این تالار گرد هم آمده اند افرادی فرهیخته اند که در تلاش برای کسب فراگیری علم زبانی در این محل عضو شده اند اگه غیر از این بود قطعا وقت باارزش خویش را در جای دیگری صرف میکردند
دقیقا با کلام شما موافقم این جزئی از روند آموزش است
متاسفانه مانند اینست که در کلاس دانشجویان پزشکی عنوان شود درس فیزیولوژی و آناتومی بدن آقایان یا خانمها (که البته آنجا صرفا انسان پستاندار فرض میشود ) بدلایل فرهنگی حذف یا سانسور شده اینگونه تفسیر شود که قطعا صرف نظر از فراگیری از مثلا اندام x نسبت به کل بدن از علم پزشکی شما نمی کاهد همینطور به پیش برویم!!!
مساله اینجاست که این دوستان دانشجوی پزشکی حتی در نیم ترم اول به اندازه ای شعور داشته که فرق بین این موارد را تشخیص داده کما اینکه این جزیی از کل دروس است که باید لحاظ شود و به تجربه ثابت شده است
به نظر من اگر با مدیر محترم صحبت شود قبول میکند
کما اینکه میتوان با تدوین قوانینی هر گونه سو استفاده اشخاص خاطی کم ظرفیت بصورت قضایی پیگیری شود
یا حتی الامکان (((متن دروس بدون ترجمه بصورت خصوصی برای مشترکین ارسال گردد تا بصورت خودآموز مطالعه فرمایند)))
اگر جنابعالی و سایر دوستان این نظر را میپسندید لطفا با دیگران به اشتراک گذارید

8 پسندیده

درود بر شما اگه این اتفاق رو ایجاد کنند مثل خیلی از پیامهایی که خصوصی میفرستند و پیگیری میکنن این درسها رو هم همونطوری بفرستند البته فقط برای مشترکین. عالی میشه.

:rose::rose::rose::rose::rose::rose:

2 پسندیده