كمک دیکشنری

سلام یه دیکشنری خوب میخواستم بهم معرفی کنید؟

3 پسندیده

سلام

fastdic
or
Dict box

من از اینا استفاده میکنم.خوبن کارتو راه میندازن :+1:

1 پسندیده

سلام
بیاموز
longman
tahlilgaran

3 پسندیده

تحلیلگران بهترینشه, ترکیب چند تا دیکشنری

1 پسندیده

سلام.

دیکشنری خوب زیاده و واقعا فرقی نمیکنه بین دیکشنری های خوب کدوم یکی رو استفاده کنین

اما دیکشنری خوب چه دیکشنری‌ایه؟

دیکشنری‌ای خوبه که معنا یا توضیح کلمات رو به انگلیسی بهمون بده. یک یا چند مثال به همراهش برامون بیاره.

نقش اون کلمه در جمله رو بهمون بگه، که ایا اسمه، فعله، صفته و یا هر چیز دیگه…

فونتیک اون کلمه رو بهمون نشون بده و در نهایت برای حد اقل دو لهجه امریکایی و بریتانیایی، فایل صوتی تلفظ اون لغت رو داشته باشه.

با این تفاسیر من دیکشنری Fast Dic رو به هیچ وجه پیشنهاد نمیکنم. چرا که علاوه بر فارسی بودن توضیحاتش به شخصه اشکالا اساسی توی ترجمه و حتی تلفظ لغاتش دیدم.

دیکشنری لانگمن رو حتنا بهتون پیشنهاد میکنم.
گوگل هم میتونه خیلی خوب باشه با سرچ به این شکل

“Word” meaning

شما میتونین معنی لغات رو پیدا کنید. که توی صفحاتی که معانی لغات رو میدن بهتون، من Cambridge dictionary رو به شخصه از بقیه بیشتر قبول دارم

8 پسندیده

Dict box برای سیستم اندروید بهترین دیکشنری انگلیسی هست شما بصورت افلاین چند دیکشنری که ساده هستند خواهید داشت اگر انلاین بخواهیید اکثر دیکشنری های معروف مثل لانگمن داره و از سیستم google image هم می تونید استفاده کنید قابلیتها گسترده مثل pop up داره و در تمامی برنامه ها بصورت pop up در دسترسه

2 پسندیده

خیلی ممنونم ازتون واقعا مفید بود

2 پسندیده

ولی من فک میکنم اگه قراره از دیکشنری انگلیسی به انگلیسی استفاده کنین باید مناسب سطح شما باشه
مشکلی که من در اوایل یادگیری زبان داشتم این بود وقتی معنی یک کلمه رو میخواستم پیدا کنم با یه جمله مواجه میشدم که یک یا دو تا لغت سخت داشت که باید میرفتم اول معنای اونا رو پیدا میکردم به این ترتیب پیدا کردن معنی یک لغت می‌شد داستان

یه مشکل دیگه هم مثال هستند مثلا مثال های لانگمن بعضی وقتا خیلی سطح بالاست و فهمیدن خیلی دشواره

1 پسندیده

واقعاً درسته…⁦☺️⁩
تحلیلگران خوبه .می‌تونه گرامر رو هم درس بده.:cherry_blossom:

2 پسندیده