Study Checker اپی قدرتمند برای منظم تر شدن و ارتقای بازده زبان آموزان

من پرومیوم رو دارم.
اینم از عکسش

در مورد d day,
من فکر کنم منظور تاریخ شروع و پایان باشه, تاریخ بزنید ببینید چی عوض میشه
راستی به تاریخ عکسی که اینجا فرستادی هم نگاه کن, منظورم قسمت d day و پایینشه, تاریخاشو ببین, چهار روز تفاوت داره,

4 پسندیده

ممنون بابت معرفی برنامه خوبتون مدتی با این برنامه کار کردم و واقعاً برنامه مفیدی برای سنجیدن زمان استفاده شده برنامه هامون هست :tulip:

من گزینه ستاره دار کردن برنامه ها رو امتحان کردم برای دسترسی سریع و آسان به برنامه های مهمتونه.

من یکسری از برنامه ها رو ستاره دار کردم درصورتی که برنامه ای درحال اجرا نباشه در قسمت بالا ستاره ای قرار داره که وقتی روی آن کلیک کنید برنامه های ستاره دارتون رو بصورت ذیل نمایش میده.

فکر میکنم یجورایی یادداشت گذاری برای روزهاتونه
من امتحان کردم در یه تاریخ مشخص یادداشتی اضافه کردم در روز موعود اون یادداشت رو دربالا نمایش میده.

4 پسندیده

وصل کردم
عالیه ممنوم
من استفاده میکنم

2 پسندیده

این سوال من هم هست فقط متوجه نشدم کامل چطور میتونم باشه

1 پسندیده

سلام ممنون بابت معرفی همچین شاهکاری. می خواستم بدونم فایل های بکاپ رو با چه برنامه ای میشه باز کرد و دقیق دید? ایا بکاپ برای اینکه فقط تو نرم افزار باز بشه? من فایل بکاپ رو که باز میکنم یه سری کد هست که تنها چیزی که ازش متوجه میشم اسم گروه ها و دسته بندی هامه, در ضمن برنامه رو از بازار دانلود کردم و فارسیه

2 پسندیده

به نظر من خود نرم افزار به اندازه ی کافی اطلاعات میده و دیگه نیازی به کار کردن روی داده ها نیست. اما در پاسخ به پرسش تون، دو نوع خروجی میده که یکیش با اکسل باز میشه.

3 پسندیده

ممنون از وقتی که گذاشتید، کامل بود ⁦✌️⁩⁦✌️⁩

2 پسندیده

لطفا نرم افزار هایی هم برای کامپیوتر معرفی کنید

2 پسندیده

اول این که بهتره این گونه نرم افزارها روی گوشی باشند، چون گوشی همواره با ماست اما کامپیوتر خیر.
دوم این که شما می تونید با نصب یک شبیه ساز اندروید، تمام اپ ها حتی همین زبانشناس رو روی کامپیوتر داشته باشید. راهنمای انجام ا.ن در تالار هست. سرچ کنید.

2 پسندیده

سلام فکر کنم پیمانه به منظور مقدار و تعداد انجام دادن کاره

1 پسندیده