معرفی اپ مثل زبان‌شناس برای زبان های آلمانی، فرانسوی، روسیه ای، ترکیه؟

سلام بچه ها خوبین میخواستم ببینم کسی از شما اپی مثل زبان‌شناس برای خواندن داستان برای زبان های آلمانی، فرانسوی، ترکیه ای و روسیه ای سراغ داره؟؟ ممنون میشم اگر تجربه ای دارین برای یادگیری در اختیار بذارین تا دیگران هم استفاده کنن…
واینکه آیا نسخه دیگه زبان‌شناس برای این زبان ها خواهد آمد یا ن؟

9 پسندیده

اگ میشه اساتید رو تگ کنید اینجا من آیدی شون رو نمیشناسم تا ببینن این موضوع رو

4 پسندیده

سلام. برای بقیه زبان ها من به شخصه اپلیکیشن ایرانی‌ای ندیدم. حالا باز دوستان ممکنه بدونن…
ولی اپلیکیشن‌های

Duolingo
Memrise

خوبن اگه سطح زبان انگلیسیتون در حد متوسط باشه.

البته اونها شیوه‌ی کارشون مثل زبانشناس نیست. و درواقع نمیتونید توی اون اپلیکیشن ها مثل زبانشناس به منابع مختلف دسترسی داشته باشید.

9 پسندیده

قطعا همینطوره من این آپ هارو دارم خوبن منتها منبعی میخوام که مثل زبان‌شناس باشه بشه به محتویات کتاب ها دسترسی داشت…

7 پسندیده

متوجه فرمایشتون هستم. ولی متاسفانه همچین اپلیکیشنی سراغ ندارم

7 پسندیده

خیلی ممنونم…

4 پسندیده

میتونید از برنامه LingQ استفاده کنید

5 پسندیده

همه این زبان هارو داره ولی خوب ای کاش زبانشناس هم زبان آلمانی داشت که خیلی عالی میشد

4 پسندیده

اپلیکیشن busu یا همچین اسمی رو به توصیه یه نفر که آلمانی بلد بودنصب کردم ولی کیبورد آلمانی گوشیم ناقص بود وهمین بهانه کافی بودکه دیگه ادامه ندم :joy: میتونید نصبش کنید شایدخوب بود

6 پسندیده

محتواش به چه صورت به صورت داستان واره؟
من قبلا نصب کرده بودم اما الان یادم نمیاد به چه صورت بوده

4 پسندیده

نصب دارمش :joy::joy:خیلی ممنونم
من این آپ هایی که بچه ها توصیه کردن رو همش رو دارم ولی دنبال یه چیز مثل زبان‌شناس که محتواش براساس داستان و کتاب باشه…

5 پسندیده

https://talk.zabanshenas.com/u/Yo_Kambiz

5 پسندیده

تقریبا میشه گفت سبک برنامه زبان شناس و LinQمشابه هم هستن، البته الان حضور ذهن ندارم که چه زبان هایی رو شامل میشه

7 پسندیده