کدوم لهجه برای آیلتس بهتره؟

بریتیش یا امریکن؟ مسئله این است!

:raising_hand_man:t2:سلام دوستان! امیدوارم حال دلتون خوب باشه.

:thinking: خیلی‌ها از ما سوال پرسیده بودند که آزمون دادن به لهجه‌ی بریتیش یا امریکن فرقی تو نتایج آزمون آیلتس ایجاد می‌کنه یا نه.

:film_projector: ما تو این ویدئو سعی کردیم به این موضوع بپردازیم. حتما تا آخر ببینید.

:question:لهجه‌ی مورد علاقت چیه؟ بریتیش؟ امریکن؟ استرالیایی؟ یا لهجه‌های دیگه؟
کامنت کن برامون!

پروفایل من: : @day_dream3r

پروفایل فاطمه: @stellar.language

ویدئو

لینک دانلود ویدئو

متن و ترجمه ویدئو

which_accent_is_better_for_ IELTS .pdf (169.1 کیلوبایت)

لینک ویدئو در تلگرام

لینک ویدئو در اینستاگرام

17 پسندیده

سلام
من لحجه امریکن رو بیشتر دوست دارم ولی در کنارش دوست دارم بریتیش هم کار کنم و با هر دو لحجه آشنایی داشته باشم .
به نظر شما ممکنه ؟

7 پسندیده

سلام یعنی اگه من می خوام لهجه امریکایی یا بریتیش یاد بگیرم فقط درس های مربوط به همون لهجه رو بخونم یا داستان های هردو لهجه رو بخونم ؟؟؟؟؟؟ منظورم اینه که الان داخل زبانشناس از هر لهجه ایی هسته بخونم یا فقط درس هایی که با اون لهجه ایی که می خواهم یاد بگیرم بخونم

7 پسندیده

سلام. بله ممکن هست این کار. و حتی میتونید همزمان چند زبان رو یاد بگیرید. اما در حالت کلی، پیشنهاد من تمرکز بیشتر روی یک لهجه برای صحبت کردن و در کنارش آشنایی دادن گو‌ش با بقیه‌ی لهجه هاست

6 پسندیده

سلام. این بسته به سلیقه‌ی خودته. ولی در کل تفاوتی نمیمنه. و خوندن مطالب بیشتر، بهتون کمک میکنه بیشتر از زبان بدونید. و خب قسمت خیلی زیادی از دو لهجه بریتانیایی و امریکایی مشابهه. چه لغات، چه گرامر

6 پسندیده

ممنون از راهنمایی تون :rose:

5 پسندیده

سلام
من با لهجه امریکن شروع کردم ولی وقتی داستان رو شروع کردم و فیلم های بریتیش هم دیدیم، خیلییییی خوشم اومد از لهجه بریتیش، احساس میکنم محترمانه تر و رسمی تر هست…خخخخ…امریکن خیلی کوچه بازاریه😅
ولی الان در درک بریتیش اصلا مشکلی ندارم، چون داستان هارو گوش میکنم برام طبیعی شده ولی همچنان لهجه امریکن تمرین میکنم…یعنی وقتی داستان تکرار میکنم، با لهجه امریکن میگم.
اوایل خیلی سخت بود برام درک لهجه بریتیش، کلی حرصم میگرفت که چرا داستان امریکن ندارین ولی بعدش دیدم ،یه تیر دو نشون هست :upside_down_face:

9 پسندیده

راستش با توجه به هدفی که دارم لهجه مورد نیاز من بریتیشه

5 پسندیده

خیلی هم عالی. موفق باشی دوست من

4 پسندیده

ممنون :rose::rose::tulip::hibiscus:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

2 پسندیده

منم قبلا خیلی دغدغه داشتم که بهترین لهجه آیلتس چیه و چیکار کنم، چون شایعه های مختلفی هم شنیده بودم. بعد دیدم واقعا فرقی نداره و روی بریتیش تمرکز کردم و ادامه دادم.

3 پسندیده

خب اخه من ترجیحم به امریکنه ولی خب کتابایی ک دوست دارم و میخوام بخونم اگثرا بریتیش هستن😑

2 پسندیده