روش مطالعه خودتون رو میشه بهم بگید تا از بهترین روش الگو بگیرم

گاهی بهتر روش دیگران برای یه نفر دیگر کارامد نیست شاید به تجریه اش کمی اضافه کنه

5 پسندیده

سلام دوست عزیز

روش من روشی هست که AJ اِی جِی میگه

واسه هر درس ۵ روز زمان میزارم میخواد سخت باشه میخواد آسون باشه

روز اول : فقط با دقت گوش میدم و به متن نگاه میکنم

روز دوم : بعد از هر جمله که اِی جِی گفت صدا رو قطع میکنم و دقیقا مثل خودش میگم

روز سوم : از روی درس می خونم و صدامو ذخیره میکنم

روز چهارم و پنجم : تکنیک سایه رو استفاده میکنم

این روش بنظره خودم هم خیلی خوبه

بازم ببینیم روش بقیه دوستان چطوریه

موفق باشین

9 پسندیده

سلام
من هر درسی رو یک هفته می خونم
و از تکرار فعالانه تکنیک سایه روخوانی سخنرانی و باز گویی داستان استفاده می کنم و هر جمله ایی که می خونم دوباره برمیگردم از اول درس شروع می کنم به خوندن و از روی معنی همون درس انگلیسی می خونم یا برعکس از روی درس معنی میکنم البته منظورم همون درسی که دارم یاد میگیرم… :smiling_face_with_three_hearts: :smiling_face_with_three_hearts:

7 پسندیده

سلام
خوش امدید به زبان شناس. امیدوارم به هدفتون برسید.
منم روش AJ رو میرم. با کمی تفاوت، یکم کم و زیاد
روز اول گوش میدم، اگه با معنی کلمه و جمله مشکل دارم، بررسی میکنم.
روز دوم: جمله هارو تکرار میکنم.
روز سوم هم تکرار میکنم، البته اگه سخت باشه، مثل روز دوم از روش تکرار میکنم. ولی اگه اسون باشه، بدون نگاه کردن به جمله ها، بعد AJ تکرار میکنم.
و این روند ادامه پیدا میکنه تا روز شش و هفت که کلا درس رو پرزنت میکنم. گاهی درس سخت هست و نمی تونم کامل پرزنت کنم و مجبور میشم تیکه تیکه پرزنتش کنم یا با کمی نت برداری.
حالت نرمال هر درس هفت روز، ولی سخت باشه ده روز.
چون عجله ای نیست که درسا تموم شن، مهم اینِ که خوب یاد بگیرم. البته‌گاهی با یه درس ارتباط برقرار نمی کنم و همون یه هفته میبندم :joy:
و در کنار درس های AJ داستان های کوتاه و کتاب های انگیزشی گوش میدم. و کانال های جذاب هم در کنارش چون با مزه ان، برا رنگ تفریح گاااااهی گوش میدم.

9 پسندیده

از کدام منبع در زبان شناس استفاده می کنید

4 پسندیده

انگلیسی قدرت
داستان های ساده(همون اولین داستان، اسون ترینش)
کانال ها هم انگلیسی با پاپا و دیشب “فاطمه” از مربی های زبان شناس رو شروع کردم.
قبلا داستان واقعی رو خوندم.

5 پسندیده

سلام دوستانم وقتتون بخیر.
روش مطالعه منم به این شکل هست. هر درسی رو شروع میکنم بصورت فشرده خوانی با انجام همه تکنیکها میخونم. البته به جز انگلیسی قدرت که اونو با روش ای جی میخونم البته یه سری تمرینها رو هم خودم بهش اضافه کردم که بهترین نتیجه رو ازش بگیرم.
و گسترده خوانی هم جزو برنامه اصلیم هست.

4 پسندیده

سلام
من با انگلیسی قدرت شروع کردم تا جایی که تمرکز داشته باشم گوش میکنم گاها ۵ بار در روز و حداقل ۵ روز برای هر درس زمان میگذارم
در کنارش
(4000) words رو شروع کردم هر روز یک درس اون رو هم تعداد دفعاتش رو تا زمانی که کامل درکش بکنم ادامه میدم

برای تفریح و خسته نشدن کارتون یا فیلمی که به سطحم نزدیک باشه هر چند وقت یک بار میبینم

4 پسندیده

سلام
فشرده خوانی چطوریه؟؟ با روش AJ فرق داره یعنی؟؟

3 پسندیده

سلام بر شما.
تایپیک زیر رو مطالعه کنین.

4 پسندیده

مرسییییی. :heart:
:heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:

4 پسندیده