روزی دو ساعت با تمرکز زبانشناس کار کن ببین چی میشه

اگه هر روز دو ساعت به مدت دو ماه تمرکز کنی روی یکی از مباحث aj و زبانشناس کار کنی محال است که یک سریال زبان انگلیسی رو ببینی و متوجه داستان نشی
و شک نکن بعد از یکسال تمام مکالمات را متوجه میشی و میتونی متون غیر تخصصی را ترجمه کنی

23 پسندیده

aj واجبه؟من ازش خوشم نمیاد

6 پسندیده

سلام منم عاشق این بخش هستم دقیقا اگه مباحث و آموزشای aj را طبق گفته خودشون دنبال کنیم موفقیت بسیار زیادی بدست می‌آوریم بخصوص در مکالمه و شنیداری و درک مطلب

11 پسندیده

واجب!!؟
خب اگه میخوای زبان کار کنی یکی از گزینه های راحت و میانبر aj است
میتونی راههای دیگه رو هم امتحان کنی و مطمئنا تنها راه راه aj نیست
اگه گزینه های بهتر داری لطفا معرفی کن
هدف این استکه زودتر به مقصد برسیم

9 پسندیده

احساسم اینه aj بیشتر واسه گرامره تا یادگیری لغات
به نظرم تمرکز اصلی برای اوایل بیشتر باید روی یادگیری لغات باشه ،برای اینکارم چاره ای گسترده خوانی و یا تکرار متون نیست تا توی ذهنمون ثبت بشن حالا از هر منبعی مثل کتاب یا فیلم و کارتون
البته من ندیدم دوره هاشو زیاد بیشتر خواهرم اینجوری میگا

8 پسندیده

من هم از اول ای جی هوک رو دوست نداشتم و ندارم .

زبانشناس رو زوم و زیبوک میخونم …

7 پسندیده

منم همینطور ولی احتمالا واسه یادگیری گرامر بهش گوش بدم چون تکنیکه خوبیه

6 پسندیده

الان سه ماهی میشه مرتب دوره vip رو گوش میکنم
خوبیش اینه که مباحثش جالب و جذاب است و در این میان با تکرار گوش کردن لغات را هم یاد میگیرم و به طور باور نکردنی وقتی فیلم و سریال نگاه میکنم متوجه صحبتهاشون میشم

10 پسندیده

سلام Aj همه جوره عالیه یعنی از دوره انگلیسی بدون تلاش و دروس قدرت و وی ای پی و… گوش دادم یه مدت کوتاهیم از انگلیسی فاصله داشتم و الان هرچی لغت بلدم از دوره ای جی هس و تنها یه بدی دارع ک به لهجه ای جی عادت کردم و لهجه فیلم رو متوجه نمیشم کاملا

8 پسندیده

الان واسه کسی که سطح ۳ زبانشناسه کدوم دوره اش بهتره؟
فکر میکنم انگلیسی بدون تلاش

4 پسندیده

منم در حال استفاده از دوره های انگلیسی قدرت هستم و مسلما خیلی تاثیر‌خوبی رو همه ی مهارتام داشته.فقط بعض اوقات درساش برام خسته کننده میشه چون نزدیک یک هفته یه درس رو میخونم.
چیکار کنم برام خسته کننده نباشه؟

7 پسندیده

سلام اینقدر که گفتین ای جی منم دیگه تصمیم گرفتم برم درس های ای جی بخونم هردرسیش 15یا 16 دقیقه است میشه روش خوندنش رو بگید ممنون

:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

6 پسندیده

مقدمه درس اولشو بخونید،کامل توضیح داده روشش و اینکه چه چیزایی لازمه برا خوندن دروسش

5 پسندیده

مرسی مرضیه جان :rose::rose::rose::rose:

3 پسندیده

خسته كننده است بلي و حتي بعضي وقتها با خودم ميگويم اي واي اين اي جي چقد وراج است!!! مگه ميشه يه آدم اينقدر حرف بزنه :grinning: :grinning:
ولي خوبيش به اينه كه موضوعاتش متنوع است و همچنين آموزنده يعني خيلي چيزها ميشه ازش ياد گرفت . و بعدش اينكه چون مباحث خيلي زياد هستند شما ميتوانيد اگر به مبحثي علاقه نداشتيد بيخيالش شويد و به مبحث ديگري وارد شويد
ولي واقعا معجزه ميكنه اگر كسي بتونه با تمركز روزي دو ساعت كار كنه محاله كه نتونه در عرض سه ماه پيشرفت فوق العاده نداشته باشه

7 پسندیده

همشون خوب هستند و تقريبا تو يه مايه ها هستند
مهم موضوعات جذابي است كه داره روش بحث ميكنه و اگر از موضوعي دوست نداشتيد يا برايتان خسته كننده بود ميتونيد به موضوع ديگر برويد
يعني به نظر من نيازي نيست حتما اجبار كنيم خودمان را تا تمام موضوعات را طبق ترتيب كار كنيم
ولي مهم است كه هر موضوع را كه كار ميكنيم اگر دوست داشتيم خوب ياد بگيريم

5 پسندیده

موافقم لهجش يه كم متفاوته

3 پسندیده

اوکی ممنون از راهنماییتون

4 پسندیده

سلام من مکالمات تجاری گوش میدم از aj کلا بیشتر زبانشناس پادکست های aj

خیلی تند حرف میزنه من چیزی درک نمیکنم

5 پسندیده

شاید سطحش برات سخته مهناز جان که به نظرت خیلی تند میاد

3 پسندیده