نکته جادویی افزایش لغت

تقویت تضمینی لغات و درک مطلب با این روش

سطح: :star::star:
لهجه: آمریکایی

قبلا خیلی مفصل درباره گسترده خوانی توضیح دادیم. گفتیم اینکه تو آمریکا یا یه کشور انگلیسی زبان نیستید، دلیل بر این نیست که محیطی رو برای خودت ایجاد نکنی که انگلیسی رو زندگی کنی. یه روش خارق العاده برای تقویت لغات و گرامر گسترده خوانیه. یعنی هر روز یه مقدار کتاب بخونی… همین!
حالا ممکنه خیلیا بگن خب من سطحم نمیرسه که کتاب سخت بخونم. امروز راه حلش رو برات تو ویدئو توضیح دادم. پس حتما ببینش.

:question:آخرین کتابی که خوندی چیه؟

پروفایل من: @yo_kambiz

ویدئو

لینک دانلود ویدئو

متن و ترجمه ویدئو

Graded readers .pdf (196.9 کیلوبایت)

لینک ویدئو در تلگرام

لینک ویدئو در اینستاگرام

24 پسندیده

سلام آقا کامبیز
یک سوال
من الان تقریباً وسط سطح ۳ زبانشناس هستم ولی زیاد از موضوعات کتاب های سطح بندی شده خوشم نمیاد و بقیه مطالب زیبوک برام یه خورده سخته .
چی کار کنم؟

5 پسندیده

سلام محتواهایی که کارمیکنیدنسبت به قبل خیلی تغییرکرده

3 پسندیده

دارم پدرخوانده را می خونم.

2 پسندیده

سلام من تقریبا یکساله این گسترده خوانی که میگید رو با کارتون انجام دادم نه با کتاب ولی خب نمیدونم چرا پیشرفت چشمگیری حس نمیکنم با اینکه مامانم میگه اتفاقا مشخصه پیشرفتت ولی نمیدونم چرا این حس رو خودم ندارم…شایدم توقعم از خودم بیشتر بوده🤔

4 پسندیده

من احساس میکنم با یک بار خوندن یا شنیدن یک متن، نمیشه خوب فهمیدش و لذا یادگیری کامل نمیشه. فکر میکنم یه مدت، مثلا یک ماه تا سه ماه، هر پارتی رو که مطالعه میکنید، بعد از مدتی، چند ساعت، یا یک روز، دوباره یا برای چند روزبعد، چندباره مجددا مطالعه کنید (یعنی گوش کنید). به نظرم ارزش امتحانش رو داره

7 پسندیده

سلام
من تقریبا بیشتر وقتم رو اختصاص دادم به گسترده خوانی، و خیلی هم راضی ام، البته که گاهی بازم معنی یه لغت ممکنه یادم بره ولی خیالم راحته که انقدر تو داستان های بعدی با اون لغت روبرو میشم که ملکه ذهنم بشه، اگه لغتی رو یادتون رفت نگران نباشین طبیعیه، و البته باید صبور باشین چون یه فرایند زمان بره

5 پسندیده

یکی دو بار این روشی که میگید رو تست کردم بله تا حدی موثره ممنون از پیشنهاد خوبتون

2 پسندیده