لطفا افراد سطح متوسط به بالا و با تجربه جواب بدن

سلام وقت بخیر. دوستان من میخوام برای پایان نامم (کارشناسی ارشد) خودم مقاله ها و فیلم های آموزشی رو ترجمه کنم تقریبا سطحم B1,B2 و سطح ۳ زبان شناس هستم به نظرتون میتونم خودم انجامش بدم یا نه چون تخصصی هستن میترسم خودم از پسش بر نیام…

3 پسندیده

دوست خوبم مقاله تخصصی ربطی به زبان عمومی نداره مقاله تخصصی اصطلاحات تخصصی خودشو داره زبان عمومی کمکش می کنه اما مقاله تخصصی رو هر چی دامنه لغات شما در این زمینه بیشتر باشه کمک می‌کنه مثال میزنم مثلا رشته شما ورزشی هست باید اصطلاحات و دیکشنری مخصوص ورزش رو مطالعه کنید تا مقاله خوب ترجمه کنید :hugs::relaxed:

اما با زبان عمومی هم میشه مقاله تخصصی ترجمه کرد اما دست و پاشکسته بازم یک استاد ترجمه شما برسی کنه

5 پسندیده

ممنونم از پاسختون. بله مشکلی با کلمات تخصصی ندارم بیشتر منظورم اینه که میتونم موضوع مقاله و فیلم ها رو متوجه بشم ( نمیخوام مقاله بدم یا از روی مقالات و فیلم های انگلیسی ترجمه کنم)

3 پسندیده

آره اگر اصلاحات تخصصی بلد هستید با این سطح زبان
می تونید ترجمه کنید یکم دست و پاشکسته که یک دوبار یک استاد براتون برسی کنه راه می‌افتید :hugs:

3 پسندیده

چرا یکی دو صفحه آزمایشی ترجمه نمی‌کنید که ببینید درک مطلبتون از مقالات چقدره؟ اصلاً ترجمه هم نمی‌خواد؛ چندتا مقاله بخونید ببینید می‌فهمید یا نه. امتحان کنید.

6 پسندیده

خیلی ممنونم عزیزم :rose::rose::rose:

3 پسندیده

خواهش می کنم :blossom::hibiscus::tulip::rose:

3 پسندیده

حتما. مرسی از نظرتون :rose::rose::rose:

4 پسندیده