به عشقِ تئاتر!

روز جهانی تئاتر :performing_arts:

سطح: پیشرفته :star::star::star:
لهجه: امریکن

:raising_hand:🏻:female_sign: دوستاااااا سلام!
امیدوارم حالتون عااااالی باشه و تعطیللت تا الان کلی بهتون خوش گذشته باشه!

:spiral_calendar: امروز ۲۷ مارچ، روز جهانی تئاتره و از اونجایی که من عاشقِ تئاترم این ویدئو رو برای ادای احترام به همه‌ی تئاتری‌ها حاضر کردیم :yellow_heart:

:question:بهترین نمایشی که تو عمرت دیدی چی بود؟

:round_pushpin:آدرس این ویدئو در اپلیکیشن زبان‌شناس:
بخش زبان‌شناس- انگلیسی با لونا- قسمت انگیزشی

:cinema: سرعت این ویدئو رو تو اپلیکیشن زبان‌شناس کم کن تا بهتر متوجه بشی!

پروفایل من: @lunaatella

ویدئو

لینک دانلود ویدئو

متن وترجمه ویدئو

International day of theater.pdf (166.6 کیلوبایت)

لینک ویدئو در تلگرام

لینک ویدئو در اینستاگرام

16 پسندیده

ممنونم از شما خیلی چسبید منم عاشق تئاترم و نمایشهای بسیار زیادی تماشا کردم که پر خاطره ترینشون نمایش اعتراف به کارگردانی و بازی آقای شهاب حسینی :blue_heart: بود. و بهترین نمایش یک کار تئاتر از گروه تئاتر لهستان که در یک جشنواره بین المللی در تهران روی صحنه اجرا شد.

ممنونم از شما که خاطرات خوب تئاتریمون رو تو این روزهای کرونایی زنده کردین :rose:

11 پسندیده

لونای گرامی ،مربی عزیزم سلام
عیدتون مبارک :bouquet:،هنر تئاتر رو از سال ۷۰ شروع کردم وتا سال ۸۲ بعنوان بازیگر و کارگردان دراین هنر بزرگ کارکردم ،بهترین نمایشی که دیدم خانه برناردآلبا بود نوشته زنده نام فدریکا گارسیا لورکا به کارگردانی ربرتوچولی درتهران خانه تئاتر دیدمش ،و نمایشهای سلام و خداحافظ آسول فوگارد و نمایش درانتظار گودو اثر ساموئل بکت که هردورو کار کردم و پیک نیک درمیدان جنگ اثر فرناندو آرابال که دیدم ،این سه نمایش اخیر واقعا منو بهم ریخت و باعث شد دیگه اجرا نرم و الان فقط گاه گدار مطالعه دارم .
از شما ممنونم که این هنر پویا و مهجور رو مورد تفقد قرار دادین ، تئاتر هنری زندگی مدار و زنده است ،ایکاش ارزشش درمیان نسل امروز شناخته شود :palms_up_together:

9 پسندیده