بخش زوم و زیبوک.📊

سلام دوستان .من خودم اول کار با زبانشناس یکم گیج بودم نمیدونستم باید چی بخونم

#مدرک:rofl::rofl::rofl::rofl:
همونطور که میبینید اول راه گیج بودم و نمیدونستم که باید از چه دوره ای شروع کنم .هدف برگزاری این چالش اینه که اگر شما دوره ای رو یا کتابی از بخش زیبوک یا فیلمی رو از بخش زوم انتخاب میکنن رو شروع به خوندن میکنن .
یک شات از قسمت نام درس بزارن و در غالب یک متن توضیح کوتاهی راجبع سطح و لحجه ای راجبش بدن .و هر روز هر مقدار که شنیده اید رو یک شات بزاریم.
این چالشو گزاشتم که تو انتخاب منبع راحت باشیم.گیج نشیم.مثلا خودم الان یه هفته دیگه یه کتابی رو که شروع به خوندن کردم تموم میکنم و بعدش کامل گیج میشم .و نمیدونم چه چیزی رو باید انتخاب کنم.اگر امکان داره هر کسی یه توضیحی راجبع دوره یا کتاب یا فیلم بدین…
و هر مقداری که روزانه شنیدید رو شات بزارین.

منتظر شما هستیم.:raised_hand::raised_hand:

11 پسندیده

من خودم شروع میکنم.
داستان اسباب بازی های ۱.این یک انیمیشنی هست که شما میتونین در بخش زوم پیدا کنید .این انیمیشن حداقل ۱۰ تا اصصلاح خیلییی رایج رو داره و کلی کلمه کاربردی که اکثرشون راجبع هوا و فضا هستش.سطحش برای من متوسط بود .و لحجه امریکن بود.

و من میگم برای اینکه به تسلط کامل برسید حداقل یک بخش رو بین ۱۲ تا ۱۳ بار ببنید

11 پسندیده

اگر خواستید شروع کنید.
بسم الله

11 پسندیده

دوست عزیز میگم شما که چالش زوم رو زدید کلا روی فیلم ها تمرکز کنید با قسمت فشرده خوانی زوم :hibiscus:

12 پسندیده

من خودم یک فیلم بالا چند بار نگاه کردم مثلا پنج بار :sweat_smile:

9 پسندیده

زیبوک خودش چالش داره، بهتره اونجا فعال باشین

9 پسندیده

بله کاملا موافقم و اینکه در بخش زوم هم میتونیم اینجا فعالیت کنیم. :rose:

11 پسندیده

بله کاملا موافقم، موضوع “زیبوک خوانی :books:” میتونید با این اسم تاپیک زیبوک رو پیدا کنین

4 پسندیده

برای اینکه این تاپیک خالی نشه به دوستان این تاپیک رو معرفی میکنم بعلاوه خودمم شرکت میکنم تا جاییش :cherry_blossom:

سریال اکشن “اسکویید گیم” یا همون “بازی مرکب” برای سطح های ۱ و ۲ و ۳ خیلی خوبه و لغاتی داره که ادم رو به چالش میکشونه
لهجه: راستش چندروزه نخوندمش یادم نیس لهجش چی بود :joy:

“پرندگان خشمگین”
راستش هنوز اول کارم و تا الان لغات چالش کش رو ندیدم و فکر کنم نداره!!!
لهجه:یادم نیس چندروز نخوندم :no_mouth:

7 پسندیده