زبانشناس تعطیل شد

سیزده لعنتی…

پس از هفت سال تلاش مداوم وقتشه که زبانشناس رو تعطیل کنیم…

برامون پیغامت رو تو کامنتها بنویس

پروفایل من: @yokambiz

ویدئو

لینک دانلود ویدئو

لینک ویدئو در تلگرام

لینک ویدئو در اینستاگرام

40 پسندیده

سلام دوستان و بزرگواران
بهترین دورغ سیزده توی عمرم بود ولی کم کم داشتم باور میکردم
که خداروشکر گفتید دورغ سیزدهِ .
یه خسته نباشید و خدا قوت به تمام کارکنان زبانشناس که واقعا زحمت میکشند که بستری آموزشی برای یادگیری زبان تهیه کنند .

تقدیم بهتون :rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:
سیزده تون هم مبارک :seedling::tulip::seedling:

18 پسندیده

سلام وقتتون بخیر :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
منم واقعا باورم شد ‌که زبانشناس میخواد تعطیل بشه ، اینم بخاطر اون قدرت بازیگری و فن بیان شماست.
همینجا باید بگم منم از روزی که زبانشناس رو پیدا کردم تعطیل نبودم ، هر روز باهاش تمرین کردم و کِیف کردم و تا اونجاییکه میتونستم این برنامه رو به همه دوستام و علاقه مندان زبان معرفی کردم چون به تخصص شما و خلوص نیّت تون صد در صد مطمئن هستم ، با اجازتون برم برای پر کردن زنجیره ۵۵۲ روزه :raised_back_of_hand::raised_back_of_hand::raised_back_of_hand:
از همگی شما عزیزان سپاسگزارم که بی وقفه برای آموزش زبان این کشور از هیچ کوششی دریغ نمیکنید :pray::pray::pray:
در ضمن سیزده تون بدر ، غم هاتون در به در :partying_face::partying_face::partying_face:
موفق باشید :palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:

17 پسندیده

وای گریه ام گرفت :cry::cry::cry: مگه ماهم دروغ سیزده داریم؟:thinking::joy:نکنید اینکارها رو آقا کامبیز

14 پسندیده

اول اینکه خیلی کار خوبی نکردین (حق بقیه به خاطر همین چند لحظه به گردنتونه)
و اینکه خیلی خوشحالم بابت اینکه یه مجموعه جوان دارن کنار هم کار میکنند
و یه نکته دیگه خیلی میتونید از این اپ درآمد داشته باشین اما من آپشنای درآمدی کم دیدم بباتوجه به حجم بالای خدماتی که ارائه میدید
یه مشاوره اقتصادی لازم هست
درکل آفرین

14 پسندیده

آخه چه بدبختیه حتما سیزده برید بیرون!!؟؟؟ بعدش هم دروغ هم بگیم واسش؟!!! ما که حدود ده ساله دوازدهم می‌زنیم بیرون و در خلوتی طبیعت حال می کنیم! سیزده هم خونه کارامون را انجام میدیم

14 پسندیده

واقعا دست تمام همکارانتون درد نکنه
به طور قطع میشه گفت واقعا کمتر اپلیکیشنی در دنیا هست که این مقدار منبع های خوب با تنوع بالا رو یکجا داشته باشه.
خیلی خیلی متشکر از تیم زبانشناس

12 پسندیده

وای ریحانه اشکم در اومد :sob::sob::sob::joy:

10 پسندیده

:joy::joy::joy:
زبانشناس به راحتی ما رو ول نمیکنه خیالت راحت :wink::smile::pray:t2:

10 پسندیده

زبانشناس بخواد ول کنه ما ول نمیکنیم
تا زبانو فول نشیم ول نمیککنیم:fist::joy:

13 پسندیده

خیلی بدجنسین واقعا باورم شد،دقیقا امروز نرم افزار زبان شناسم مشکل داشت و دانلود نمیشد خیلی ناراحت بودم😢

11 پسندیده

خسته نباشید :heart_eyes:

11 پسندیده

سلام با اینکه اردیبهشته و من تازه الان این ویدئورو دیدم از بامزگیش کم نشده بود . خدا نگهدارتون باشه آقای کشاورز شیطون :smile::smile: .
من بعنوان ی مبتدی خیلی از ویدئوهای آموزشیتون استفاده کردم و مفید و کاربردی بود .
امیدوارم اگه گوشه هایی از کارکردن با اپ زبانشناس مونده ک براش ویدئو نساختین ی یاعلی بگید و همت کنید .
تشکر ویژه از تیم پشت صحنه زبانشناس . مخصوصا خانومایی ک این چند وقته ک من عضو شدم راه و چاه رو نشونم دادن . مرسی ک هستید .
:four_leaf_clover::hibiscus::four_leaf_clover: روزگارتون گلباران :four_leaf_clover::hibiscus::four_leaf_clover:

13 پسندیده

سلام، دست همه ی عزیزان بجز آقا کامبیز که اولش حال همه رو گرفت و اشکمونو درآورد دردنکنه. آقا کامبیز دمت گرم دوستت داریم⚘😂

8 پسندیده

از همون سیزده لعنتی اولش مشخص بودش:woman_shrugging:t2::joy:
ولی خب من اولش یکم باورم شد چون امروز همش اپ ارور میداد و میپرید بیرون و از کار می‌ایستاد…:woman_facepalming:t2::broken_heart:
همگی دوستان پشت و روی صحنه زبانشناس دمشون گرم باشه و خسته نباشن^^

10 پسندیده

ب عبارتی آروم نمی گیگیریم :smile:

5 پسندیده