انگیزه دهید لطفا!☺️☺️😘

من تو حموم یا دستشویی با خودم انگلیسی حرف میزنم یا خلاصه پادکست رو میگم یا هرچی. بعد صدام میپیچه مثل گوینده های رادیو یا پادکست خیلی حال میده بنظرم امتحان کن:joy::joy::grin:

11 پسندیده

سلام به نظر من زنجیره رو دنبال کنین و بهش حس مسولیت داشته باشین هر روز به خاطر ادامه دادن زنجیره زبان خوندن رو ادامه میدین.
راهکارهای ۵ گانه رو هم به صورت انتخابی دو یا سه تاش رو برای یه داستان انجام بدین سطح یادگیریتون بیشتر میشه و این خودشم باعث ادامه دادن و خوندن با انگیزه میشه

12 پسندیده

ایول چه پیشنهادی،:laughing::laughing::laughing::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::bath::bath::bath::bath::bath:

9 پسندیده

سلام ممنون از محبت شما
راهکار ۵ گانه چیه؟

9 پسندیده

سلام دوست عزیز
من ناخودآگاهم، هم شده انگلیسی. قبلا ناخودآگاهم با هام فارسی حرف می‌زد الان انگلیسی حرف میزنه :joy::joy:
مثلا همین چند وقت پیش بود امتحان داشتم یه چرت کوچیک زدم چون خسته شده بودم بعد چشامو باز کردم دوباره میخواستم بخوابم ناخودآگاهم بهم نهیب زد Don’t Sleep :joy: منم گفتم OK :joy:
خیلی خوبه وجدانت یا ناخودآگاهت باهات انگلیسی حرف بزنه خیلی حال میده انگار یه دوست نیتیو زبان همیشه کنارته :joy::joy::stuck_out_tongue_winking_eye:

15 پسندیده

فک کنم اسمشو یه طوری گفتم که متوجه نشدین😅
منظورم این ۵ مرحله هست:
تکرار فعالانه
سایه
روخوانی
سخنرانی
بازگویی

10 پسندیده

سلام جالب بود ممنون:tulip::tulip::tulip::tulip::rose::rose::rose::rose::bouquet::sunflower::sunflower::bouquet::bouquet:

7 پسندیده

ممنون لطف کردید
این راهکار جزو درسهای زبان شناسه؟!

7 پسندیده

من خیلی دوس دارم کلمه کنم ولی خجالت میکشم میترسم سطح ۲ هستم

3 پسندیده

فعال و پویا بخوانید…
تعداد دفعات استراحت زیاد باشد اما زمانش کم باشد.
در زبان غرق شوید.(تمامی کارهای روزمره با انگلیسی باشه.)
فیلم انگیزشی انگلیسی ببینید و موسیقی پس زمینه در خانه پخش کنید. سخنرانی های تد ببینید.
اگر اهل موسیقی هستید جشنواره ها هم جالب هستن.
پادکست گوش بدید و اخبار نگاه کنید…
جملات انگیزشی انگلیسی و رمان هم بسیار جالب هست.
خوندن مداوم ادم رو خسته میکنه😉
:rainbow:برای موفق شدن باید دلیل داشته باشید…
برای انگیزه و اراده داشتن ، برای ادامه دادن…
یک دلیل محکم پیدا کنید و محکم ادامه دهید که دو بال برای رسیدن به هدف کافی است.
یک بال باور به اینکه میتوانید
بال دوم اراده و پشتکار برای ادامه دادن…
:1st_place_medal:هیچ دری بسته نمیماند مگر ناامیدی…:1st_place_medal:

4 پسندیده

چقدر عالی توضیح دادین ممنونم

3 پسندیده

اگه جای شما باشم یک دفتر بر می دارم
دلایل و انگیزه های خودم رو واقع گرایانه و صادقانه می نویسم
مثلا می نویسم که میخوام نمیه گمشده ام رو تو دنیا پیدا کنم! بعد یه عکس شبیه به تصور خودم از اون نیمه گم شده تو اون صفحه می چسبونم
خونه
ماشین و چیزهای اینطوری هم میتونه تو بازی باشه
شغل مورد علاقه ات
سفرهایی که دوست داری بری
اگه امکانش رو داری با این عکس ها یه کلیپ درست کنی و یه آهنگ پر انرژی و روحیه بخش هم روط بذاری که عالی میشه
راستش خودم چند وقته میخوام چنین کلیپی درست کنم و هر روز به خودم انرژی و انگیزه تزریق کنم

5 پسندیده