آموزش زبان عربی با زبانشناس

با سلام و ادب

نرم افزار زبان شناس یک نرم افزار قوی و لذت بخش برای آموزش زبان است و بنده از صمیم دل از شما سپاسگزاری میکنم، مخصوصا در بروزرسانی جدید که جملات در لایتنر نشون داده میشن و این یه تشکر جدا لازم داره :blush:

یه درخواست و یا خواهش ! داشتم ، با اینکه میدونم بسیار مشکل و طاقت فرساست و نیاز به زمان و تلاش بسیاری داره، اینکه: ممکنه برای زبان عربی هم همچین نرم افزاری ساخته بشه؟

خیلی ها به مکالمه عربی نیاز دارن و حاضرن براش هزینه کنن

میشه از متخصصای این رشته کمک گرفت و شاخه ی پرباری به مجموعه زبان شناس اضافه کرد.

از خدای مهربان براتون بهترینها رو می طلبم.

8 پسندیده

سلام

چندین بار به ما ایجاد نرم افزار عربی زبانشناس پیشنهاد شده. اما واقعا با توجه به کمبود وقتی که داریم هنوز وارد نشدیم. امیدوارم در ادامه این خواسته شما کاربران گرامی رو هم بتونیم براورده کنیم.

6 پسندیده

اقا ما خورستانبا عربیمون فوله. نیاز به کمک داشتید من در خدمتم. :smiley::blush:

2 پسندیده

ی ایده ی خوب اینه که دوتا برنامه یک عربی یکی هم انگلیسی برای کنکوری(دبیرستانیها) ها بسازین
مثلا هرچی درک مطلب برا کنکورهای چندسال گذشته رو تو برنامه قرار بدین ویس هم نیاز نداره فقط متن انگلیسی و ترجمه
فکر کنم از نظر اقتصادی خیلی مقرون به صرفه باشه

1 پسندیده

عربی شما مگه با عربی عراق یکیه ؟
قطعا فرق هایی داره …
ممنون از ابراز مهربانی نسبت به تالار
ولی واقعا کسایی که میخوان عربی یاد بگیرن میرن دنبال لهجه رایج مثلا لهجه لبنانی یا مصری یا خود لهجه عراقی …
واقعا چقدر لهجه مردم عزیز خوزستان اصیل است ؟

(البته بنده هم یک عضو معمولی تالار هستم ، جسارتی ب محضرتان نباشد )
با تشکر

1 پسندیده

ببینید قطعا تفاوت لهجه وجود داره. تفاوت لهجه تو هر زبانی وجود داره ولی لهجه عراقی که جز اصیل ترین لهجه های اس تقریبا 70 درصد شباهت داره با گویش و لهجه عربای خوزستان. تفاوتشون تو کلمات است. سخت ترین لهجه عربی هم لهجه مصری هست.الان عربی مثلا عراقی با عربی عربستانی تو لهجه تفاوت خیلی زیادی داره. شاید یه عراقب اگه بره مصر واقعا لهجه اونارو نمیتونه عین خودشون بگه ولی کارشو راه میندازه به صرف اینکه یه نفر عرب باشه نمیشه بگیم که تو تمام کشورهای عربی گلیم خودشو از اب میکشه بیرون. تفاوت لهجه یه چیز بارزی هست

1 پسندیده

موافقم

مگه تو فارسی چنین چیزی نیست؟ (یه شهروند تهرانی لهجه ی اصفهانی و یزدی و شیرازی و مشهدی ها و غیره رو متوجه میشه)

ولی همه فارسی رو درست و اصولی و با دستور زبان یکسان صحبت میکنن

یا انگلیسی (لهجه ی کشورهای مختلف مثل آمریکا ، انگلیس، کانادا، استرالیا، آفریقای جنوبی و غیره با هم فرق دارن، حتی شهرهای مخلف باهم فرق دارن، ولی همه حرف همو متوجه میشن)

لهجه زیاد مهم نیست
مهم کلیت و تلفظ زبان موردنظره که باید درست یاد گرفته بشه

2 پسندیده

سلام آقای ناصری. مخصوصا با فضای پرمخاطب اربعین خیلیها به دنبال یادگیری لهجه عراقی هستند

1 پسندیده

البته تا جایی که من می دونم همه خوزستانی ها عربی بلد نیستن آ :star_struck:

1 پسندیده

تو رو خدا دیگه اینجا پای کنکور رو وسط نکشید.
برا دوره نیمچه داستان ها، اینطور که بچه ها گفتن به چندین زبان دیگه هم همون برنامه هست…حتی عربی و فارسی

1 پسندیده

سلام دقیقا من هم با حرف شما موافقم

دقیقا همینطوره عالی :heart:

1 پسندیده