اضافه کردن بخش listen to music

سلام
یه پیشنهادی داشتم ما در طول روز که خودمون آهنگ گوش می کنیم
و خب آهنگ ها با این که مثل فیلم وقت زیادی ازمون نمی گیرن گاها اصطلاحات مفید زیادی توشون به کار میره
من فکر کردم چقدر خوب میشد اگر میتونستیم آهنگ ها رو تو زبان شناس گوش بدیم و از امکانات زبان شناس مثل دیکشنری های مختلف و جعبه لایتنر پیشرفته ش برای یادگیری لغات و اصطلاحات استفاده کنیم
حتی لازم نیست حتما ترجمه فارسی شم قرار داده بشه
اگه من دسترسیش رو داشتم و میدونستم چجوری میتونم لیریکس رو با صدای آهنگ هماهنگ کنم خودمم میتونستم ی وقتی بذارم این بخش رو داخل زبان شناس ایجاد کنم ولی خب نمیدونم اجازه بهم میدن یا نه
در کل به نظرم خیلییی میتونه مفید باشه و از اونجایی هم که هم حجم کمی برای آپلود آهنگ میخواد هم کوتاهه کار سختی نیست و میشه مثلا هر روز ی آهنگ به این بخش اد کرد
امیدوارم پیشنهادم به گوش تیم خوب زبان شناس برسه و جدی بگیرنش
یا علی🌹

11 پسندیده

سلام دوست عزیز. بخش یادگیری انگلیسی با موسیقی در اپ زبانشناس با همون امکاناتی که شما در نظر دارین با توضیح کامل کلمات و اصطلاحات و کاربردشون موجوده.

7 پسندیده

بله قبلا یبار خودمم از این بخش استفاده کرده بودم
ولی چک کردم خیلی تعداد محدودی آهنگ وجود داره
و از طرفی من منظورم نسخه mp3 آهنگ با متن هست که هم حجم کمی داره هم راحت میشه پیداش کرد حالا چرا اینو میگم چون وقتی مثلا اجرای لایو یا کنسرتش میذارید زمان زیادی میبره پیدا کردن و آپلود کردن و همین باعث میشه دیگه کمیت کمی این بخش داشته باشه و کاربر سخت تر دان می کنه
درصورتی که تو این بخش اصلا نیازی به این هزینه ها نیست تنها چیزی که نیازه کمیت و انعطاف پذیریه

راهی نداره که کاربرها بتونن آهنگ های مورد علاقه شون رو خودشون به این قسمت اد کنن؟
من اصل مقصود و منظورم همینه که خود کاربرها هم بتونن محتوی موردعلاقه شون رو وارد کنن و با استفاده از امکانات اپ زبان شناس بهتر یاد بگیرن
حالا این که از اون محتوی موردعلاقه ای که خودشون وارد کردن بتونن فقط شخصا استفاده کنن یا بقیه هم بتونن استفاده کنن این دیگه برمیگرده به تصمیم خود تيم اصلی زبان شناس

7 پسندیده

بله دقیقا باهاتون موافقم . منم زیاد آهنگ گوش میدم . خیلی دلم میخواست این اپ آهنگ هم داشته باشه .

@aFsaneh_boroumand
آیا امکانش هست در آپدیت‌های بعدی قرار بگیره؟؟

6 پسندیده

برای این موضوع خیلی راحت میتونین از قسمت تنظیمات روی صوت بذارین که فقط صوت لود بشه

برای این مورد خیر متاسفانه اگر درخواستی بابت اهنگی داشتین میتونین بهمون بگین…چرا که اگر مخاطبان بخوان خودشون مطلبی بارگذاری کنن، این موارد باید پیگیری و چک هم بشه که این مورد سخت تر هم میشه متاسفانه برای همکاران

اما یه مورد دیگه ای که داره اینه که شما دوس دارین حتی فقط متن اصلی اهنگ و یا ترجمه باشه اما اکثر مخاطبا دنبال دوره‌ای هستن که کامل همه قواعد و موارد دیگه رو توضیح داده باشه…و برای این منظور باید به دنبال دوره باشیم…اگر موردی به این صورت با اهنگی که میخواستین پیدا کردین برامون بفرستین بارگذاری میکنیم

6 پسندیده

قرار داره عزیزم همونطور که دوستان در بالا گفتن اما اگر مورد جدیدی به اون دوره اضافه شده باشه ما هم حتما اپدیت میکنیم :relieved::rose:

4 پسندیده

من هم فکر می کردم امکانش کم باشه که کاربرها بتونن این کارو بکنن
ولی اگه این حرفو زدم کمی هم به خاطر این بود که فکر کردم شايد خود تیم وقت کافی نداشته باشه برا همه درخواست ها
ولی این ایده فکر نمی کنم زمان و انرژی زیادی ازشون بگیره پس خودشون هم میتونن انجامش بدن و همونطور که گفتم اصلا روزی فقط 1دونه آهنگ اضافه بشه خودش خیلی میشه در طولانی مدت

درمورد اين که گفتید بیشتر کاربران دوست دارن آهنگ همراه با توضیحات و قواعد باشه موافق نیستم چون همیشه کم بهتر از هیچی هست میتونید یه نظرسنجی درمورد این ایده بذارید اگه ازش استقبال نکردن و اکثریت دوست نداشتن اجراش نکنید

ولی از طرفی ربطی به آهنگ نداره مگه الان تو زبان شناس همه کتاب هایی که میذارید ترجمه فارسی دارن؟ حالا چه برسه به اینکه یکی بیاد قواعد و اصطلاحاتش رو توضیح بده
تازه خیلی ها اصلا کتاب نمیخونن ولی مطمئنم خیلی ها آهنگ گوش میدن
ترجمه و توضیح متنش هم کاری نداره بعضی سایتا هستن نه تنها لیریکسش رو ترجمه می کنن بلکه تفسیرش هم می کنن و در این بین اصطلاحاتش هم توضیح میدن پس لازم نیست چرخو دوباره اختراع کنیم
از طرفی کاربرها هم فک کنم اجازه دارن خودشون ترجمه اد کنن

3 پسندیده

اینکه این ایده زمانی نمیبره کاملا درسته اما حجم درخواستها بالا هست و همکاران به ترتیب به اونها رسیدگی میکنن…حتما این دوره هم اگر اپدیت شده باشه ما هم بارگذاری میکنیم دوست خوبم

این موردی که من خدمتتون گفتم درخواستی بوده که مخاطبان از دوره‌های مرتبط با موسیقی داشتن…یعنی نمیخواستن صرفا اهنگ و ترجمه گذاشته بشه…در کل شاید به همین دلیل که کتاب کمتر طرفدار داره به نسبت موسیقی، به همین دلیل هم هست که این دوره رو به این شکل درخواست میکنن

این مورد رو هم اگر دوره‌ای به این شکل دیدین که تفسیر قواعد هم داره برامون ارسال کنین حتما بارگذاری میشه :rose::rose:

3 پسندیده

دوره نه منظورم سایت های ترجمه هستن که میتونید با چندتا سرچ و یکم تحقیق بفهمید چه سایت هایی چنین مترجم های خوبی دارن
برای مثال لینک ترجمه آهنگ I wanna be yours از
Arctic Monkeys پایین میذارم
اگه چک کنید میبینید مترجم چقدر با جزئیات متن آهنگ رو علاوه بر ترجمه تفسیر کرده و اصطلاحاتی که به نظر ممکنه یه خواننده عادی نفهمه رو توضیح داده

https://bedunim.ir/ترجمه-بررسی-آهنگ-i-wanna-be-yours-arctic-monkeys/

4 پسندیده

چقدر خوب توضیح داده بود با جزئیات کامل .
خیلی جالب بود

3 پسندیده

ممنون از پیشنهادتون حتما برای همکاران ارسال میکنم :rose:

4 پسندیده