طراحی جدید صفحه لایتنر و صفحه دیکشنری داخل دروس

اون قسمت برای اینه که مثالهای متنوع از اون لغت بهتون نشون بدیم. مثلا عکس، قطعه ای از فیلم، موسیقی و …

اونجا فعلا در نظر نداریم که خودتون چیزی اضافه کنید.

بله دوستان گفتن اضافه بشه

این هم دوستان گفتن اضافه بشه

11 پسندیده

خواهش میکنم من نبودم، اره دقیقا همیناست ،توی طمینه های مختلف مطلب هست حتی ی سری از بخش هاش پولیه

9 پسندیده

خداقوت به شما و همکارانتان :bouquet::sunflower::bouquet:

میخواستم بگم کاش بشه برای لاینتر ، خودمون هم به صورت دستی بتونیم لغات وارد لاینتر کنیم ، مثلا من کتاب چاپی می خونم دوس دارم لغاتش رو وارد لاینتر زبانشناسم کنم .

دیگه اینکه لغاتی که اشتباها سفید یا زرد کردیم رو دوباره آبی شون کنیم .

به جز لاینتر کاش یه قسمت داشت که میشد جمله های مورد علاقه که تو درس هامون می خونیم رو تو یه قسمت یادداشت شون کنیم .

:slightly_smiling_face::butterfly::slightly_smiling_face:

11 پسندیده

سلام اقای ناصری
خسته نباشید میگم به شما همکارانتون.
تاحالا ندیده بودم برنامه نویس های یه برنامه درمورد ارتقای اپ چیزی از اعضا بپرسند و برای تک تک نظرات ارزش قائل شن.
ازتون واقعا ممنونم:rose::rose::rose::rose::rose:
به نظر من هم لایتنر فعلی کم کسری نداره ولی درخواستی که دارم اینه که دیکشنری رو دلخواه کنید لطفا

10 پسندیده

یک مشکلی که هست وقتی کلمات به گذشته یا بعضن آینده هست وقتی میخای معنیشو ببینی به زمان حال تغییر پیدا میکنه تو گوگل ترنسلیت اگه همون زمان باشه خیلی بهتر هست
باتشکر :pray:

8 پسندیده

اگر ممکنه اینم اضافه کنین که مثال هر سوال توی لایتنر، مربوط به چه درسی و چه بخشی از اون هست
ممنون

8 پسندیده

سلام الان یادم افتاد ک ی گزینه واسه این وجود داشته باشه ک بشه لایتنر رو ب کلی و یکباره خالی بکنه ،خیلی میتونه مفید باشه و میدونم بقیه اعضا هم موافقن

9 پسندیده

بله دقیقا . باهاتون موافقم :ok_hand:

10 پسندیده

سلام آقای
@hnaseri
منم کاملاً با ایشون موافق ام.
مثلا بتونیم کلمات رو دستی وارد کنیم

10 پسندیده

سلام وقت بخیر طاعات عبادات قبول باشه

لطفاً در جعبه لایتنر قابلیت دسترسی به لیست کلمات “نمی‌دانم” هم را فراهم کنید.

موفق باشید.

9 پسندیده

سلام
خواهشا فکری اساسی به حال بازنگری اپلیکیشن ایفون هم بفرمایید
مشکل روشن نماندن صفحه گوشی هنگام مطالعه - حذف نشدن درس ها از صفحه اول (دروس انتخابی قابل ویرایش نیستند) و باگ هنگام ورود مجدد به مباحثی که در حال پخش می باشد نمونه ای از این مشکلات می باشد.
با تشکر از زحمات ارزشمندتان

10 پسندیده

سلام
یه مشکلی که من الان با همین لاینتر موجود تو برنامه دارم اینه که نمیتونم وقتی میخوام وقت بیشتری بزارم و لغت بیشتری در روز کار کنم، تعداد بیشتری لغت جدید وارد چرخه لاینتر کنم. بر فرض اگه لایتنر ۵ لغت جدید در روز میاره به اضافه لغات مروری، من میخوام تایم بیشتری بزارم و ۲۰ تا لغت جدید یاد بگیرم به اضافه ی لغات مروری. اکثر اپلیکیشن هایی که بر اساس لایتنر کار میکنن این تنژیمات رو به کاربر میدن!

8 پسندیده

این مورد رو میتونین مثلا یه لغت دیگه رو روش کلیک کنین بعد توی دیکشنری لغت موردنظرتون رو بنویسین و اون لغت رو به لایتنر اضافه کنین

10 پسندیده

این مورد یک استاندارده که توی اکثر دیکشنریها اتفاق می‌افته دوست خوبم…وقتی یه لغت زمان گذشته رو میاریم به زمان حال برمیگردونه و معنی ریشه اصلی لغت رو نشون میده

11 پسندیده

حتما این موارد رو به همکاران اطلاع میدیم دوست خوبم :rose:

9 پسندیده

خیلی ممنون . راهکار خیلی مناسبی بود :rabbit::slightly_smiling_face::sunflower::tulip:

7 پسندیده

سلام و ممنون از نظرسنجیتون
اولا اگر نظر سنجی ابتدای تاپیک رو دوتایی کنید بهتره یکی برای لایتنر و دیگری برای نمای اپیلیکیشن.
دوما یکی از مشکلاتی که الان هست و دوستان هم کم و بیش اشاره کردن و فکر میکنم بیشتر برای افرادی هست که سطح زبان بالایی دارن
اینه که : متن رو از زیر فیلم و یا ویدیو نمیشه برداشت.
مثلامن کاملا متوجه فیلم و یا کلیپ میشم ولی چون متن زیر فیلم رو نمیتونم حذف کنم ناخداگاه چشمم به سمت متن کشیده میشه.
اگر این مورد تو نسخه جدیدتون اضافه بشه خیلی خوبه اختصاصی برای فیلم ها و کلیپ های تصویری.
در انتها بسیار ممنون از زحمات تمام تیم زبان شناس
و یه سوال آیا در ارتقا جدید روی اضافه شدن زبان دیگری هم کار شده به غیر از انگلیسی یا خیر؟؟ چون یکسری صحبت‌ها بود در تالار که قراره زبان های دیگری هم اضافه بشه.

9 پسندیده

این مورد توی طراحی هست. اما دو سه نسخه بعدی میاد.

فعلا خیر.

11 پسندیده

طرح آپدیت شد:

12 پسندیده