پیشنهاد هایی برای بهتر شدن اپلیکیشن و مجموعه زبانشناس

سلام ، با تشکر از زبانشناس بابت کانال و اپ عالی
میخواستم پیشنهاد بدم اگه بشه نرم افزار بتونه با توجه به کلمات بخش لایتنر به زبان آموز دوره پیشنهاد بده ، حالا چه کل دوره یا یه قسمتی از دوره ها که توش اون کلمات بیشتر به کار رفتن ، اینطوری سریع تر میشه یاد گرفت .
بازم فک نمیکنم اینکار برا بخش فنی خیلی سخت باشه البته که حتما خودشون وارد ترن ، مثلا یه چیزی تو مایه های پیشنهاد های سرچ توی گوگل و اینستاگرام و ایناست که هوش مصنوعی با توجه به سابقه میاد پیشنهاد میده

یه چیز دیگه هم مثلا اگه بتونین رو یه اکستنشن برای کروم کار کنین خیلی خوب میشه ، که مثلا کلماتی رو که تو لایتنر هست توی متون وب تشخیص بده ، اینو که میگم مثلا نرم افزار wordup یه اکستنشن داره که کلماتی که برات ناآشنا هستن ( با توجه به اطلاعاتت تو نرم افزار ) توی صفحات وب آبی میشن و میتونی اونا رو همونجا معنیشو ببینی و تعیین کنی که وضعیتت با اون کلمه چیه ، و به لایتنر خود نرم افزار اضافه میشه تو گوشیت ،
یعنی دقیقا برعکس این رو انجام بدین و کلماتی که میدونیم رو زرد کنین که به روند یادگیری و به خاطر سپردن کلمات خیلی کمک میکنه این که هی تو متون مختلف تو وب ببینیم.
حتی بهتر از اون تکنولوژی ocr هست که بابیلون داره و تو متن pdf یا هر جایی تو کامپیوتر کلمات رو تشخیص میده و میتونی با ctrl + right click اون کلمه رو تو بابیلون سرچ کنی . واقعا هم ocr چیزی هست که الان خیلی نرم افزارا دارن ، فک نکنم اینم برا بخش فنی خیلی سخت باشه بازم البته خودشون وارد ترن .
پیشنهاد میکنم کلا از چیزای خوب نرم افزار های دیگه هم ایده بگیرین که روز به روز زبانشناس بتونه ارتقا پیداکنه
ببخشید طولانی شد خواستم چندتا ایده برای بخش فنی بدم که اگه صلاح دیدین و تونستین تو برنامه های آتی روش فک کنین .

یه چیز دیگه هم به ذهنم رسید گفتم بگم :sweat_smile:
محاسبه زمان برای این که چک شه زنجیره رو حفظ کردی یا نه برا من که اینطوره که جمع تایم قسمت هایی از دوره هاست که میبینی یا گوش میدی ، در حالی که مثلا نیازه گاها نگه داری یه ویدیو رو مثلا و یه لحظه کلمشو مرور کنی ، یا لایتنر رو چک کنی ، به نظرم مبنای محاسبه یه نسبتی از تایمی که تو نرم افزار هستی باشه بهتره ، من خودم که خیلی وقت نمیذارم تو نرم افزار مثلا به اون هدفی که تعیین شده مثلا ۱۰ دقیقه نمیرسم با این که بیشتر از ۱۰ دقیقه وقت میذارم برا نرم افزار .
ممنون میشم این مورد رو هم یه بررسی بکنید :pray:

10 پسندیده

اقا منم یک پیشنهاد به ذهنم زد اون هم اینکه زبانشناس اگه تونست وارد کلاب هاوس هم بشه خیلی عالیه.

خیلی ها هستن که خواهان یادگیری زبان در کلاب هاوس هستند اگه زبانشناس یک تیم برای دیسکاشن یا چیزی مثل اون رو تشکیل بده به نظرم عالی میشه

4 پسندیده

با سلام بنده هم یه پیشنهاد دارم
اگر امکانش هست کتابEnglish for the students of Medicine 1در نرم افزار قرار دهید
این یک کتاب برای دانشجویان علوم پزشکی و مخصوصا رشته های پزشکی دندون دارو بسیار مفید است
با تشکر فراوان

1 پسندیده