😭عدم دسترسی به اکانت در تالار *کمک*

درست میشه انشالله :innocent:

6 پسندیده

خوب برای این هم راه حل هست .باید خیلی خوشبخت باشید که جییمیلتون تایید دو مرحله ای داشته باشه.

و روی اینجا ضربه بزنید

وقتی ضربه بزنید میگه اخرین پسوردتون رو که یادتون میاد بزنید و واردش کنید .توی اونجا فکر کنم یه کد برای شمارتون وارد میشه.و لی بازم اگه نشد .تو مرحله بعدی ازتون شمارتونو میخواد که وارد کنیدش .و یه کد میاد اونو بزنید.

یه کلکی که خودم ازش استفاده میکنم اینه یه گوشی اضافه از یکی بگیرد و جیمیل خودتونو توش وارد کنید وقتی وارد کنید میاره فراموشی رمز تو ی اونجا راحتر کارتون انجام میشه.

7 پسندیده

این احتمال هم وجود داره که ایراد از سرورهای زبانشناس باشه چون از صبح تا حالا هرچی سعی میکنم برای پشتیبانی پیام ارسال کنم این جواب میاد:

6 پسندیده

دوستان خوبم ممنونم از همتون بخاطر راهنمایی ها و توصیه هاتون اما حسابم هنوز درست نشده و باید منتظر پشتیبانان فنی بمونم.
گفتن فعلا باید منتظر بمونم. اما این اکانت رو با هزاران سختی ایجاد کردم تا برگشت اون یکی اکانتم با این همراهتون باشم.
اتفاق بدی بود. حالم خیلی گرفته شد.
تو تالار نبودم خیلی کلافه بودم :joy:

7 پسندیده

زری بانو جان سلام یکی از ایمیل ها که استفاده میکنید برای بازیابی بزنید باز دوباره یک پسورد جدید هم براش بزنید اما یاداشت کنید یادتون نره بعد همهیشه یا اون ایمیل وارد زبانشناس بشین که به مشکل نخورید من هم همین مشکل برام پیش اومد حساب کاربری کلا حذف کردم ولی باز با ایمیل که مال زبان شناس بود توانستم وارد بشم اگر ایمیلتون رو درست کردید حساب کاربری هم حذف شد بعدش یک پیام میاد در ایمیلتون مثلا یک عدد چهار رقومی همون رو وارد کنید دیگه درست میشه فقط ایمیل خودتون یک بازیابی براش بسازید حتما

6 پسندیده

متوجه نمیشم :thinking:
چطوری باید اینکارو بکنم؟!

6 پسندیده

بروید در ایمیل خودتون بعد زیر ایمیل نوشته ایمیل بازیابی یک حساب برای این ایمیلتون درست کنید بعد پسورد می خواد یک‌ پست ورد هم بدید به همون ایمیل بازیافت خودتون بعد پسورد یاداشت کنید همیشه با اون ایمیل وارد تالار بشین

ایمیل بازیابی رو هم کلا باید بروید در حساب در جی‌میل یک بازیابی یک تغییر پسورد بدید بعد با اون حساب وارد بشین

6 پسندیده

متوجه شدم ممنونم.
اما بعد که با اون ایمیل برگردم تالار با اکانت قبلی وارد میشم؟!

5 پسندیده

People are not popular because of their account, but because of their good behavior, they are judged and gained popularity.:innocent:

6 پسندیده

مشکل شما حل شد… الان میتونید از طریق اکانت خودتون در زبانشناس مجدد وارد اکانت اصلی بشید.

9 پسندیده

بینهایت ممنونم از شما آقای ناصری عزیز :rose:

6 پسندیده

بینهایت ممنونم.
اما نمیدونم چرا باز هم نمیتونم وارد بشم.
پیام میده رمز عبور یا نام کاربری اشتباهه
فراموشی رمز عبور رو هم که انتخاب میکنم رمز یا لینک ورود برام ارسال نمیشه.

4 پسندیده

فقط اکانتی که صبح ذخیره شده رو بهم نشون میده که حساب اصلیم نیست.
@hnaseri

8 پسندیده

سلام زری بانوی ی عزیز من این تاپیک رو الان دیدم
دیروز برای من این اتفاق افتاد و خیلی نگران شدم یهو برام آورد شما از سایت خارج شدید و وقتی هم از برنامه وارد تالار شدم بالا برام دو گزینه آورد که یکی روش نوشته بود ورود اونیکی نوشته بود دانلود زبانشناس و حساب خودم رو به عنوان حساب یکی دیگه نشون می داد که الان توضیح می دم چطوری وارد حساب اصلیتون بشین

در اون حالت براتون یک عکسی به این شکل می آره
اگر روی ورود با گوگل(که بالاس ) بزنید می تونین به راحتی به حساب قبلیتون برگردین :innocent:

البته نمی دونم این مشکلتون حل شد یا نه
@zaribano
@ZARI62
@zaribano2

8 پسندیده

ممنونم از توجهتون. این مسئله تقریبا نزدیک دو ماهه گذشته پیش اومد. حل شد خداراشکر.
ممنونم :rose:

8 پسندیده

حق میدم
من بودم سکته میکردم :sweat_smile:

سلام مبارکه خدا رو شکر مشکلت حل شد
تعجب کردم مدتی پیدات نبود

1 پسندیده