آنالیز کامل و دانلود دوره‌های انگلیسی Effortless English + راهنمای استفاده

سلام دوست عزیز من به ماه هفتم رسیدم و کلی نتیجه عالی گرفتم طوری که باورم نمیشه و به دلیل متوجه شدن قانون پرداخت بها الان 15 روز هست که متوقف کردم تا بها را پرداخت کنم و ادامه بدم.
در سایت آقای ای جی اشتراک ماهانه را دیدم و فکر میکنم باید این طوری پرداخت کنم
ممنونم

5 پسندیده

با سلام.اول اینکه چرا فایلهای learn real english شماره نداره و به ترتیب نیست؟
دوم اینکه فایل تلفظ را نمیگذارین چرا؟
با تشکر

5 پسندیده

سلام ترتیبش رو میتونید در بالا دنبال کنید

7 پسندیده

سلام اقا کامبیز :frowning:
اخ گفتین
ازیه جایی به بعد زبان خوندن خیلییی سخت تر شدههه
چیکار باید کرد از B2 به سطح c رسید؟ :frowning:

5 پسندیده

سلام روزتون بخیر

در این باره مقاله نوشته بودم.

ولی در کل کلی کتاب بخونید، کلی مکالمه کنید و تا میتونید رو مشکلاتتون کار کنید. مثلا اگه مشکلتون مکالمه درباره ورزشه رو اون کار کنید. اگه مشکلتون متوجه نشدن فیلمه یه برنامه کوتاه مدت برای فیلم بسازید و یه مدت رو منابع رو اون کار کنید و…

اهداف کوتاه مدت میتونه کمک خوبی بهتون کنه.

دائما از محدوده راحتی میاید بیرون تا دیگه محدوده راحتیتون اونقدر گسترده شه که دیگه مشکلی درش نباشه.

11 پسندیده

سلام کامبیز جان خیلی خیلی از زحمات تشکر میکنم
با این توضیحاتی که گرفتید یعنی ما ۳۷ درس دروس پایه رو خواهیم داشت؟

6 پسندیده

سلام آقا مرتضی عزیز. متاسفانه خیر.
چون خب نیاز به یاری دوستان هست. من تنهام و نمیتونم به تنهایی اینو پیاده کنم. وقت گیره.

6 پسندیده

ممنون از پاسخگویان
من دوره رو دانلود کردم ولی میخوام در قالب زبانشناس دوره رو کامل بخونم بخاطر مسایل انگیزشی
امکانش هست خودم همون قالب ای جی رو در زبانشناس اضافه کنم در صورت جواب مثبت چجوری

6 پسندیده

زنده باشید.

خب شما چند تا کار باید بکنید.

یک اینکه تمامی دروس ای جی قابل آماده سازی نیستن

دوم اینکه باید دستی متن بشن. یعنی مثلا 30 دقیقه فایل رو باید بشنوید و تایپ کنید. یه راه براش هست که متن ماشینی کردن و بعدش چک کردنه.

درباره اینکه چطور آماده بشه من آموزش ویدئویی و متنی رو زدم

10 پسندیده

سلام
من دوره پاور رودارم کار میکنم و چنتا سوال برام پیش اومده!:sweat:
اول اینکه درکنار پاور از چ دوره ای میتونم استفاده کنم تا این بی حوصلگی که تو درسای پاور دچار میشم رو ببره؟ الان درس 6 و دارم کار میکنم. بی حوصله شدم و هر درس و بیشتر از 6 بار واقعا نمیتونم تکرار کنم!!(فک کنم بخاطر محتوای مقاله طور درسا باشه!) میتونم از دوره داستان واقعی همزمان استفاده کنم؟ البته سطحم متوسط هست.
و اینکه اجرای تکنیک سایه و 5 استراتژی تقویت مکالمه لازمه روی درس اصلی و مینی استوری ها باشه یا فقط مینی استوری کافیه؟

9 پسندیده

سلام
البته بی حوصلگی طبیعیه
چند تا درس جلوتر خود ای جی خوندن کتاب های ساده رو توصیه میکنه به عنوان مکمل
کلا مکمل هایی مثل کتاب داستان و انیمیشن و … خوبه
چند تا درس جلوتر برید ای جی شروع به خوندن از روی یه کتاب انگلیسی میکنه و سطحش یه کم میره بالا
درسای اول مقدمه ست.
تکنیک سایه هم تو درس اصلی اگه حال نمیکنید اصلا لازم نیست.

10 پسندیده

سلام دوستان عزیز یک سوال داشتم من از دوره New Method شروع کردم و توی سطح اولش مشکلی نداشتم و سوال های مینی استوری را جواب میدادم اما توی سطح 2 موضوع برام کمی پیچیده شده توی مینی استوریاش یک داستانی را گفته بعد شروع کرده به سوالات و در آخر خوده ای جی میگه که هر چی میگم را تکرار کن با تلفظ صحیح حالا من دقیقا نمیدانم که فقط اون داستان که 2 دقیقه اول میگروباید تکرار کنم یا کل مینی استوری که سوال و جواب هاشم هست را باید با تلفظ صحیحش تکرار کنم.

6 پسندیده

فقط داستان رو تکرار کنید

6 پسندیده

سلام وقت بخیر ایا این شیوه یادگیری برای کسیکه حدودا13سالش هست و کتابهای family friend خونده هم قابل استفاده می باشد؟

5 پسندیده

‎سلام و عرض ادب
‎در مبحث تلفظ انگلیسی بدون تلاش اول درسنامه تلفظ میباشد و بعد درسنامه تمرین تلفظ ، کدامیک یک از این مرحله شامل آموزش 5 روزه میباشد درسنامه اصلی یا درسنامه تمرین تلفظ!!؟؟؟
‎در ضمن اگر آموزش و تمرین در طی 5 روز را توضیح دهید ممنون میشم.
‎با اهدا ادب

5 پسندیده

با سلام
باید بخش تمرین رو 5 الی ده بار مطالعه کنی

ای جی میگه 5 بار تا10بار ی درسی رو روز اول گوش بدیم روز دوم مکث و تکرار روز سوم بلندبخونیم و ضبط کنیم و روز 4و5 روش تکینیک سایه یعنی همزمان با گوینده بدون توقف تکرار کنیم

6 پسندیده

سلام
من یه سوالی دارم. الان من دارم ب مجموعه original english گوش میکنم اما از این دوره اسمی نیاوردید.
کلا اسم گذاری و نحوه کار این مجموعه ها یه کمی پیچیده و مشخص نیست باید از کدوم مجموعه شروع کرد.
این مجموعه original english شامل 19 تا درس میشه و هردرس شامل چندین زیردرس دیگه ما باید تو طول هفته ب مجموعه درسها گوش بدیم درسته؟

6 پسندیده

سلام دوست گرامی

بله. هر درس شامل حداقل سه آیتم میشه

درس اصلی
واژگان
مینی استوری

گاها آیتم هایی همانند

دیدگاه POV
تفسیری

هم در اون موجوده به همشون به مدت یک هفته گوش بدید

7 پسندیده

یه سوال داشتم. میشه فقط به مینی استوری ها و دیدگاه ها گوش داد و برای افزایش دایره لغات از منابع کناری داستان ها و مکالمه ها استفاده کرد؟ من شنیداری خوبی دارم برای همین اگه موردی نباشه فقط به مینی استوری و دیدگاه گوش بدم و در کنارش از داستان ها و مکالمه ها استفاده کنم بجای درس اصلی و واژگان که بیشتر مفید واقع میشن بنظرم. میخواستم روی پاور انگلیش این رو پیاده کنم.

5 پسندیده

یکی از نقاط قوت انگلیسی قدرت، درس اصلیشه. به نظر من که به هیچ عنوان حذف شدنی نیست. واژگانشم که دیگه لازم به تعریف نیست

6 پسندیده