خبر فوری 😱 🔴 اضافه شدن کتاب های هری پاتر و گوسبامپس به زبانشناس 🔴

آره .دیدم خیلی طولانیه.برعکس گوسبامپس که نهایت ۱۰ دقیقه ایه.فعلا تا گوسبامپس رو تموم نکنم نمیرم سمتش

3 پسندیده

من گوسومبابوس رو یک یا دو دور گوش میدم, در حد فهم مطلب و لغاتش رو نگاه میکنم زردش میکنم اما تو لایتنر اضافه نمیکنم, نحوه خوندنم درسته ایا؟

3 پسندیده

معمولا بیشتر کلمات سختش دوباره تو داستانهای بعدی تکرار میشه.من هم تقریبا همینکار شما رو میکنم .فقط اون کلماتی که میبینم دوباره تکرار میشه رو سعی میکنم لاینتر کنم و روشون بیشتر فوکوس کنم

3 پسندیده

عوهوم
قبول دارم

تازه یه بدی ای که دیدن فیلم قبل از خوندن کتاب داره اینه که داستان کتاب لو میره واست :neutral_face:

3 پسندیده

سلام من دیدم فیلم گوسبامپس رو جالب بود برام چیزی راجب کتابا توش نبود بیشتر زندگی ار ال استاین بود و اسم کتابا رو بعضی جاهای فیلم گفت و اون شخصیتای کتابارو نشون داد در کل خوب بود :sweat_smile::sweat_smile::joy::joy::blush::blush::blush:

2 پسندیده

نمیدونم چرا علی رغم تبلیغات گسترده شما خوبان
پیرامون این دو کتاب
و استارت چند باره من برای خوندشان
بازم نتونستم باهاشون ارتباط بگیرم
:joy::joy::joy:
مرسی

3 پسندیده

ایشالا اپ کتاب که بیاد بالاخره کتاب گمشده تو پیدا میکنی :grinning:

2 پسندیده

کسانی که هری پاتر میخونید حدودا چند درصد کلمات رو بلد بودید که شروع کردید؟
فصلهای هری پاتر هم مثل گوسبامز کلمات تکرار شونده دارند یعنی با خوندن یک فصلش میشه راه افتاد؟

2 پسندیده

سلام
من ۸۵٪ به بالا بلد بودم وقتی شروع کردم

کلمات تکرار شونده زیاد داره

اما دو تا نکته:
۱- اینکه چون از اسپل های جادوگری استفاده میشه، ممکنه یکم براتون سخت یا شایدم عجیب باشه

۲- با یک فصل نمیشه گفت تا انتها دیگه کلمه جدید نمیبینید، اما ممکنه با بیشتر از ۱۰ فصل و یا خوندن یک کتاب کامل ، با کلمات جدید کمتری در آینده روبرو بشید

2 پسندیده

یعنی با ۸۰ درصد شروع سخته؟

منظورتون رو از اسپل های جادوگری زیاد متوجه نشدم

2 پسندیده

مناسبه، تقریبا مشکلی برای خوندنش نخواهید داشت

عباراتی که برای انجام دادن جادوی خاص به کار میره (یکم از کتابش بخونید متوجه میشید خودتون)

3 پسندیده

ممنون از راهنماییتون :pray:
فقط یه سوال دیگه هر کتابی رو در چه مدت میشه تموم کرد؟ به نظر میاد حجم کتاباش خیلی بالاست

3 پسندیده

خواهش میکنم
بستگی به سرعت و مقدار زمانی که برای خوندنتون اختصاص میدید داره

و بله حجم کتابای دوم به بعدش تقریبا بالاست

2 پسندیده

وقتی درک متن شما رو به چالش بکشه فرقی نمیکنه چند ساله اید!

1 پسندیده