دورهمی انگیزشی 🎖️

سلام خانم بزرگوار
من امیدوارم به هر چی که دوست داری هرچه زودتر برسی و سعی و تلاشت ستودنیه
شاد باشی و تندرست :rose:

6 پسندیده

سلام دوست من @brytan64 عزیز :+1: ، همین که در راه هدفتون تلاش می کنید برنده هستید ،آفرین ،نتیجه کنکور هم که قطعی نیست ،شاید به امید خدا قبول شدین،باتوجه به نیاز مبرم آ.پ احتمالا سال بعد ظرفیت رو بالا ببرن ،شما هم با کمک مشاورین و آزمونهای مختلف سطح کیفی مطالعه خودتون رو بالا ببرین و به امید خدا امسال یا سال بعد میزبان شما در دانشگاه فرهنگیان همدان باشیم :palms_up_together: ،که اتفاقاساختمانش برای خانمها توسط خیر ساخته شده و نقشه ساختمانش هم اروپایی و مدرن هست ،درهرصورت من به نوبه خودم برا موفقیتتون دعا می کنم :tulip: همیشه سلامت،دلشادو موفق باشید :palms_up_together:

8 پسندیده

سلام دوست خوبم، بزرگترین فایده ش این بود که شما متوجه شدین که باید بیشتر تلاش کنین.
و قطعا با این تجربه سال آینده یکی از دانشجو معلمهای کشورمون خواهید بود. سعیش با شما، دعاش با ما و استجابتش با خدا. :innocent::rose:

9 پسندیده

انشالله هر جا هستید سالم و سلامت باشید
قبول شدن تو سال اول مهم نیست
مهم اینه که تلاش کنید به هدفی که میخواید برسید
خیلی استرس داشتید و خواستم به این بهانه حالتو رو بپرسم
اگر قبول میشدید ما هم کنارتون خوشحال بودیم
ولی الان خوشی و سعادت و موفقیت بیشتر براتون میخوایم
کوثر جون هم هر جا هستن موفق باشن

8 پسندیده

تشکر از شما :pray:انشاالله

6 پسندیده

مرسی ازتون🙏 اقا عباس عزیز امیدوارم سال اینده همدان زیارتتون کنم

6 پسندیده

شما لطف دارید🌹 با این انگیزه دادنتون محاله که نشه حس خوبی گرفتم هیچی از سردرگمی سخت تر نیست اینکه ندونی چیکار کنی ایندت چی میشه بنظرم بهترین تصمیمو گرفتم اینکه جا نزنم ،خدا ادمای پررو رو دوست دارع😎

6 پسندیده

فدات ممنونتم سمیرا جون امروز حالم از روزای دیگه بهتر بود نمیدونم خودت کی کنکور میدی ولی تورو خدا مث من نکنی با خودت از یازدهم ساعت دو شب که نتایج اومد تا الان سه بار غذا خوردم اونم چه غذایی نمیخوردم بهتر بود اینقدر استرس و اضطراب داشتم حالت تهوع گرفتم دیگه امروز حالم خوب شد تا تنم سال نباشه که نمیتونم تلاش کنم بدتر از اون میگفتم میرم دانشگاه خودمو خلاص میکنم از این فضای استرس زا بعدم گفتم منکه ضعیف نبودم که همین اول راهم کم بیارم هدفمم مشخص شد پس اینبار بهتر میتونم تلاش کنم چون راهو مشخص کردم

6 پسندیده

دعای من و دوستان تالار همراه شما و البته الطاف الهی یاریگر شما ،به امید پیروزی ،شما پیروز خواهید بود :clap::star_struck:

5 پسندیده

شما دوستان عزیز لطف دارید به من انشالله با قبولیم یه جورایی جبران کنم

6 پسندیده

خداروشکر که خوبی و به هدفت نزدیکتر شدی با انتخاب درست
من الکم رو آویختم کنار دیوار
معلم هستم
انشالله هر جا هستی موفق و تندرست باشی

6 پسندیده

ممنون از شما
اصلا بهتون نمیاد خیلی سنتون کم میزنه

5 پسندیده

ای جانم ای جانم سلام عزیزدلم؛ روزگار مملو از برکت :sparkles:
کاملاً درکت می کنم و بهت افتخار می کنم که این همه برای رؤیات تلاش می کنی :butterfly:
خدا قوت بده به جسم و روح و روانت :pray:t2::purple_heart::hibiscus:
احساساتت هرچی که هستن در آغوش شون بگیر، بپذیرشون و بذار که رها بشن…
همه چیز درسته، همه چیز سر جاشه.
اگه ما یه مدت کوتاهیه‌ روی این سیاره بندگی می کنیم، اون سال هاست که خدایی می کنه‌.
می تونم ببینم چقدر همه چی برات قشنگ چیده شده، از ایمان و توکلت مثل شیشه‌یِ عمرت مراقبت کن.

6 پسندیده

سلام بریتان خانم :raising_hand_man:t2: از پیاماتون یه حس قدرت و تسلیم نشدن حس میشه … من مطمئنم شما پتانسیل اینو دارین که به خواسته هاتون برسین :seedling::white_heart:
ما بچه ها تالار به شما افتخار میکنیم و منتظر خبرهای خوبتون هستیم :wink::muscle:

7 پسندیده

سلام افسانه خانوم عزیز بسیار دلتنگتون بودم
حرفاتون چقدر بهم ارامش داد ممنونتم، اخه شماها چقدر خوبید:heart::rose:

6 پسندیده

مرسی :pray:اقا محمد حسین ولسه شماهم بهترین هارو ارزو میکنم امیدوارم به انچه تو ذهنتونه برسید

5 پسندیده

گل کوهی عزیزم :hibiscus:؛رفیقم :blue_heart:
میدونم که به هرچیزی که میخوای میرسی چون واقعا لایقشی و براش تلاش میکنی :v:
دیگه نمیخوام ناراحتید رو ببینم ؛میخوام خوشبختی و خوشحالیت رو ببینم و بغلت کنم و بگم که بهت افتخار میکنم :people_hugging:
عزیزم ایمان دارم که خداوند درکنار ماست و یکروز به همه چیزی که آرزوی الان ماست میرسیم :dizzy:
دوستی باتو یکی از لطف های بزرگ خداوند بودو به خاطر این از خدا متشکرم🥰
چه خوب که هستی و چه خوب که کنار همیم💞
پروفایل-دوستی-2

6 پسندیده

خب خدا رو شکرر، عشق فراوون بهت :heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts:

6 پسندیده

سلام آیداییه من :heart: از زبانشناس ممنونم که با گل الماسی:gem: مث تو آشنا شدم

همیشه واسم بمونی دوستی جونم👩‍❤️‍👩

انشالله سال اینده به اون چیزی که میخوایم برسیم
تو تصمیمامم خیلی بهم کمک کردی از خدا همیشه یه دوست دلسوز و پاکو صادق میخواستم که خدا تورو بهم داد😍ممنونم ازش

6 پسندیده

:kissing_heart::kissing_heart::kiss:

6 پسندیده