گرامر واسم سخته

سلام ،من با معانی زیاد مشکل ندارم میتونم یاد بگیرم ،ولی گرامر واسم سخته، چجوری میتونم یاد بگیرم که جمله سازی کنم.

7 پسندیده

سلام داستان های واقعی رو شروع کنید منم برام سخت بود ولی الان ناخوداگاه برام جا افتاده

8 پسندیده

کاملا با حرفتون موافقم.نمیدونم چرا واسه یادگیری زبان دوم رو یادگیری گرامر تاکید میکنن دوست من فقط و فقط از طریق گوش کردن و خوندن و خوندن بطور ناخودآگاه یاد بگیر و ملاک یا مقیاس یادگیری رو هم توانایی گفتن اون داستان یا موضوع با خودت قرار بده بدون نگاه به متن منظورم حفظ کردن نیست انقدر گوش کن و بخون تا ساختار جمله تو ذهنت عادی بشه

6 پسندیده

سلام باهر گرامری که یاد گرفتین جمله بسازین این زوش گرامر یاد گرفتن .

5 پسندیده

سلام دوست عزیز
من ۵ سال کلاس زبان رفتم…
بی تاثیرم نبودا، کلی کلمه بلدم از اون دوران
ولی برا گرامر یه جدول میزشتن جلومون میگفتن این گرامره، حفظش کنین.
خب ما هم حفظ کردیم، ولی کجا استفاده کنیم؟
الان که توی زبانشناس دارم کلی منابع حذاب میخونم و تکرار میکنم تازه یاد گرفتم چجوری از اون همه جدولی که حفظ کردم استفاده کنم…
همه چیز با خوندن و گوش کردن درست میشه… همه چیز!
فقط یادتون نره که حتما یکم که پیش رفتین، خودتون هم شروع به صحبت و نوشتن کنین. اولش سخته و کلی باید فکر کنین تا یادتون بیاد ولی کم‌کم راحت میشین باش
اولشم ممکنه زیاد نتونین ح بزنین ولی بعد یه مدت ح زدنتون طولانی تر میشه (میتونین هربار تایم بگیرین و یادداشت کنین)

6 پسندیده

صد در صد با حرفاتون موافقم فقط تو شرایط واقعیه که میشه یاد گرفت که اونم با گوش کردن خوندن و خوندن و خوندن بدست میاد

3 پسندیده