چگونه به کودکانمان زبان انگلیسی آموزش دهیم؟

tips_for_children
چگونه به کودکانمان زبان انگلیسی آموزش دهیم؟
0

حتما عزیزم :slight_smile:

عالیه خانم محدثه جان، من هم بیشتر بدنبال بهره گیری از تجربیات افراد دارای کودک دو یا چند زبانه هستم. چون گاهی نمیشه فقط ارائه روش داد و باید خروجی رو هم ببینیم و از اونها بهره ببریم. منظورم اینه که نمیشه با ایده و تکنیک خاص از طرف یه زبانشناس یا متخصص این مساله رو پیش برد، گاهی میشه یک خانواده و بخصوص مادر از تحصیلات عالی برخوردار نیست ولی ایده تجربی بهتری داشته باشه. اگه بشه بیشتر اینطور تجربیات عملی رو اینجا ارائه داد نتیجه خوبی گرفته خواهد شد.

منم کاملا باهاتون موافقم خانوم نیکنام عزیز و به نظر من سلیقه بچه ها خیلی گستردست و هر کدوم یه چیز رو میپسندن یه نمونش خواهر خودم بیشتر به کتاب و چیز های فیزیکی علاقه داره منظورم فلش کارت و کتاب داستان ها و این چیزاست
راستش چند وقت پیش تو تالار یه نفری یادم نیس خانوم بودن یا اقا یه کانال معرفی کردن ک کودک دو زبانه پرورش میدادن فقط هم با انیمیشن فیلم هایی ک از بچه هایی ک با این روش اموزش دیده بودن رو هم ارائه میداد تو کانال من دنبال یه کودک بودم ک این روش رو هم روش پیاده کنم اما یه خونواده که باهام موافق باشن و بزارن رو بچشون کار کنم پیدا نشد البته شاید هم حق با اونها بوده.
به نظر من تجربه خیلی مسئله مهم و تاثیر گذاری امیدوارم بتونیم با کمک هم یه راهکار ایده ال پیدا کنیم :tulip::heart::grin: