ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس

ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس
none 4.755866030571512 10271

فوق العاده و بی نظیر

5 پسندیده

پیشنهاد میشه در ابتدا دایره لغات و درک انگلیسیتون رو افزایش بدید. برای این کار ما برنامه ای رو طراحی کردیم که می تونه بسیار به مکالمه شما کمک کنه.

تمامی استراتژی های ارائه شده داخل این رو بر روی دروس داستان واقعی و نیمچه داستان نرم افزار زبانشناس تا حد امکان پیاده سازی کنید. این دو دوره طوری طراحی شدن که مکالمه و گرامر رو به صورت ناخودآگاه تقویت میکنن و با زبان مسلط میشین. البته تنها این کافی نیست بلکه بایستی یه پارتر هم پیدا کنین و رفته رفته این دروس رو با هم کار کنین و مکالمه داشته باشین. طبیعیه اگر فی البداهه بخواید مکالمه ای رو شروع کنین چیزی به ذهنتون نرسه اما اگه دونفری یه داستان رو خونده باشین میتونین در رابطه با اون داستان با همدیگه صحبت کنین. اولش سخته ولی رفته رفته روتین میشه که خیلی روی مهارت مکالمه شما تاثیر میذاره

4 پسندیده

خوبه. در یاد گیری لغات سرعت خوبی ایجاد می کند

4 پسندیده

ممنونم از اینکه همیشه راهنمایی میکنین و پاسخگو هستین. از ابتدای شروع با زبانشناس با همین 5 استراتژی مطالعه کردم.به جز کتابهای خیلی ساده که گسترده خوانی میکنم.

2 پسندیده

سلام دوستم @zaribano
من یکسری سوالات جزئی ازتون دارم که بتونیم مشکل رو ریشه یابی کنیم، اما برای اینکه اینجا شلوغ نشه ممنون میشم برام یک پیغام خصوصی بزارید و انشالله بتونیم با هم مشکل رو حل بکنیم

5 پسندیده

بینهایت ازتون ممنونم چشم پیام میدم بهتون :rose:

3 پسندیده

بسیار بسیار عالی کاملا جنبه آموزشی داره خصوصا انگلیسی با جنیفر من خوشم اومد و حتما خریداری میکنم

5 پسندیده

اپلیکیشن زبانشناس بابرنامه های متنوع وراهنماییهای درست وکاربردی،انگیزه لازم وراهکارمناسب برای آموختن زبان رو آموزش میده.البته اگر شخص ،پشتکار لازم رو نداشته باشه،قطعا نباید انتظار معجزه ازاین برنامه داشته باشه.

5 پسندیده

اپلیکیشن‌ فوق العاده ای هستش و من خیلی راضیم

5 پسندیده

عالی هستید.بهترین.بهترین

5 پسندیده

این برنامه عالیست.اما هنوز جای پیشرفت داره.

5 پسندیده

بسیار برنامه کاربردی و مفیدی است و مطالب متنوعی را برای سطوح و سلایق مختلف فراهم نموده است.

5 پسندیده

بنظرم اپليكيشن كامليه :blue_heart:

5 پسندیده

آموزنده ومفید است من راضی هستم

5 پسندیده

خداروشکر خیلی خوبه.
چون قبلا این سبک رو شخصا با متون انگلیسی قدرت آقای ای. جی. هوگ کار میکردم و نتیجه گرفته بودم، ادامه دادن به این سبک با کمک اپلیکیشن زبانشناس، قاعدتا انتخاب درستی هست و خداروشکر که خدا خودش من رو به این اپلیکیشن هدایت کرد. بقول معروف ی پکیج کامل. خداروشکر

7 پسندیده

موفق باشید

روش ایشونو خودتون با کتاب کار میکردید؟

چقدر رو سطح یادگیریتون تاثیر داشت؟

6 پسندیده

مدت کوناهی است که فرا گیری زبان انگلیسی را با زبان شتاس شروع کرده ام، حس خوبی دارم و نسبت به روش های بیشمار دیگر ، زبان شناس را ترجیح می دهم ، به دلایل زیاد از جمله اینکه زبان آموز را به اپلیکیشن به صورت ناخو دآگاه علاقمند و بعبارتی معتاد می کند و دیگر اینکه دوستان مدیر اپلیکیشن ارتباطشان را با زبان آموز حفظ می کنتد و این باعث انگیزش بیشتر می شود. یقین دارم نتیجه بخش خواهد بود. آرزوی موفقیت بیشتر برای گردانندگان سایت زبان شتاس را دارم. با تقدیم احترام

6 پسندیده

عااالی و فوق العاده کاربردی

5 پسندیده

بسیار ارزنده وعالی هست بخصوص که با پیام های گرم اقای کشاورز روند پیگیری مطالعه انجام میشه

5 پسندیده

مناسب و مفید، رابطه کاربری آسان و دردسترس

5 پسندیده